Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    muratkesim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Satıldı
    Herkese selamlar. Kısacası; 3 yıldır motor üzerindeyim. 39 Yaşındayım. Bende burdayım artık . Motorum da bu:

CBR 125 R' 05, BANDIT GSF 650 S' 05, CBR 600 RR' 07 , SYM JOYRIDE' 07
    '' GİTMEDİĞİN YER SENİN DEĞİLDİR ''

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda CBF 150
    tamer abi hayırlı olsun gule gule kullan bizim için hayal den bile daha uzak ama eminim muhteşem bir motordur allah kazalardan uzak tutsun güle güle bin.
    34 AF 4401 [COLOR="Red"] H İ K O[/COLOR]

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer;
    hayırlı olsun kardeşim.
    Fakat ilk mesajlarında daha acemiyim diyordun.

Gerçekten iyi yaptığına eminmisin?

Bana pek iyi bir fikir gibi gelmedi.
    Sanki gereksizdi gibi ama....
    öncelikle tesekkrlerçmotordan memnun olmadıgımdan yada kücük geldiğinden deilde son zamanlarda yasadıklarım cok iyi seyler değil.acıkcası sölemek gerekirse motordan sogudum..gereklimiydi konusua gelirseenn değildi ama bnm icin iyi oldu demeliyim..gücü konusunda idare edemiceğimi düşünmüorm cnkü boyum yeternce uzun ki bunu profesyonellerde söledi..cok kişiden fikir aldım..

Alıntı the_cayman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada performans olarak çok bir fark yok .. Sadece görüntü
    ben o görüntünün hayranıyım zatenn
    Alıntı paylasimciturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    katılıyorum.hayırlı olsun ama 1000 rr bile fazla gelmiyomuydu ya.abi çok dikkat etmen lazım ya.fiyatı ne bu arada.
    yukarıda söledim ama sebebim gücünün yetmemesi deil.. 28000YTL fiatı var..
    Alıntı onr.sual adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamer abi hayırlı olsun gule gule kullan bizim için hayal den bile daha uzak ama eminim muhteşem bir motordur allah kazalardan uzak tutsun güle güle bin.
    amin abim saoasun
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı muratkesim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Herkese selamlar. Kısacası; 3 yıldır motor üzerindeyim. 39 Yaşındayım. Bende burdayım artık . Motorum da bu:

hoşgeldin murat motorun cillop gibi maşallah. Allah kazasız kullanmak nasip etsin.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Murat hoşgeldin.

Motorun yeni anlaşılan hayırlı olsun.

Ben de 2003 modeli var.

Bu sene 2007 modelini almaya çalışıyorum.
    Bir test sürüşü yaptım.

Ama senin görüşlerini de öğrenmek isterim...

Yazarsan seviniriz....

Tamer;

Eski motorun yanında cücük gibi kalıyordu hakikaten.
    Benim söylemek istediğim kullanamazsın değil, daha ağır bir motor, hakimiyette zorlanabilirsin şeklindeydi.

Neyse zamanla alışırsın.
    Tekrar hayırlı olsun.....

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı muratkesim adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin aramıza umarım katılıncı olursun. buluşmalara bekleriz. biz yerimizde durmuyoruz genelde.

@tamer

basamakları biraz fazla hızlı çıktın gibi geliyor bana. daha 1000 rr'a alışmamıştın. aldın artık bizede hayırlı olsun demek düşer. Hayırlı olsun ve dikkatli kullan
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Murat hoşgeldin.

Motorun yeni anlaşılan hayırlı olsun.

Ben de 2003 modeli var.

Bu sene 2007 modelini almaya çalışıyorum.
    Bir test sürüşü yaptım.

Ama senin görüşlerini de öğrenmek isterim...

Yazarsan seviniriz....

Tamer;

Eski motorun yanında cücük gibi kalıyordu hakikaten.
    Benim söylemek istediğim kullanamazsın değil, daha ağır bir motor, hakimiyette zorlanabilirsin şeklindeydi.

Neyse zamanla alışırsın.
    Tekrar hayırlı olsun.....
    alısmakta zorlıuk cekermiyim bilemiorm tabii..farkındayım motorun neler yapabilceğinin..almadan önce bi süredir arastrma icindeydim zaten..kullananlarla konustum fikirlerini aldım..RR farklı tabii ama ben RR dan sogudugum icin değiştirmeyi tercih ettim acıkcası..tekrar RR alabilirdim ama gerek duymadım farklı olmasını istedim ve önmdede böle bi frsat varken degerlendirmek istedim.. ..

Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hoşgeldin aramıza umarım katılıncı olursun. buluşmalara bekleriz. biz yerimizde durmuyoruz genelde.

@tamer

basamakları biraz fazla hızlı çıktın gibi geliyor bana. daha 1000 rr'a alışmamıştın. aldın artık bizede hayırlı olsun demek düşer. Hayırlı olsun ve dikkatli kullan
    dikkat ediceğimden kuskun olmasın ama birlkte yol yapmamıs olmamıza ragmen konusmalarımdan cok seri kullanmadıgımı sizin kadar seri olamadıgımı sölemiştim..basmaaklar derken motordan sogumamdan dolayı sattım motorla problem yasamadım kulanırkende sadece temkinliydim o kadar...hayabusa cok farklı her bakımdan bunun farkındayım ve ona göre kullanıcam..
    düşünceleriniz icin tesekkrler..
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    tamerr
    Ben senin motora iyice alışana kadar aklı başında ve oldukça dikkatli kullanacağına inanıyorum... Bu yüzden sorun yaşamayacaksın derim ben...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamerr
    Ben senin motora iyice alışana kadar aklı başında ve oldukça dikkatli kullanacağına inanıyorum... Bu yüzden sorun yaşamayacaksın derim ben...
    @görkem
    saol kardesim emn olabilrsinn..RR ı alan adama laf arasnda noterde beklerken ben max 160 yapıorm üstünü sewmiorm dedm.adam teslim allmaya geldiğinde motoru anlatrken bişiylerinii aynen söle bi cümle kullandıı..sinirlerim tepetaklak oldu...
    "hersey ortada ayrıca bu arkadasın kullanm0asından bi b_k olmaz.." nevrim dndü adamın üzerine dgru yürüdüm sonra vazgectim..takılma dedim kendi kendimee.sonra adama cvp verdim benm kullanma seklim bu kardesim al sen ne b.k yersen yee siktr git ddedim adaamaa..insnlar neden böle karsısındakini asagalamaya calısırlar anlamıorm..
    makinenin kasada ki resmlerin i yüklerim simdii... bakalım begencekmisinizz?

makinemin resmleri bakalım bgencekmisiniz?

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Oyy çok şık valla... Hem de siyah... Ama resim kesmez bizi plakayı çıkar da aramıza katıl tez zamanda Yarışlara da bekleriz...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Hady hayırlı olsun bakalım .. Canavar gibi duruyo heee
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    yakından da öle..biras alstıktan sonra aranıza katılıcam merak etmeyın

mehmetkilic31 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2006 mondial 150 zat
    www.ftyonline.com arkadaşlar bu site bizim ziyaret edermisiniz??

Marlboro Man - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda idi bir zamanlaRR
    Valla bende pek anlayamıyorum bu işleri.Şimdi tuttunuz bir Ferrari aldınız;her dakika 300 le gitmek zorundamısınız.100 ile gezerseniz ayıp mı olur?Motorun hakkını vermekten bahsedenlere şunu sorun... Nedir hakkı?Motor yarışları pistlerde yapılıyor.Ben motorumu gezmek için aldım.Sesi için aldım.Gücü için aldım.Gidipte duvara vurmak için almadım.Kendimi gebertmek için hiç almadım.Onun için canım isterse 60 la giderim.Canım isterse 250 ile giderim.Bu kadar bilen arkadaşların motosiklet eğitmeni olmaları gerek.Şurada mutabık kalalım.Kimse parçalanmak için makina almaz.Mesela sen severek almışsın güle güle kullan.İstersende 350 yap.39 yaşındayım diyorsun.Yani bunu anlatmak lazım arkadaşlara.Bizim yaşımızda güç elinin altında olsun biz kullanmasını biliriz.20 yaşındaki deli kanımız yok artık vücutta ama çürümedikte.
    Uzun lafın kısası yeni motorun hayırlı olsun.Bol bol gez inşallah.Allah kaza bela vermesin.Daha ne denirki...
    Metin ÖZKUL
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen birşey olduğunu anlayacak...

Alıntı mehmetkilic31 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    www.ftyonline.com arkadaşlar bu site bizim ziyaret edermisiniz??
    bende supersportla alakalı bir site sandım . sitenin kime hitap ettiğini anlamadım, sitenin reklamını amacına ulaşacak bir yerde yaparsan daha iyi olur. burda biz en fazla 1 kere gireriz bir daha girmeyiz.
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

tderida - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '99 Blackbird; '03 Blackbird; 02 Gsx750F; '93ZZR60
    Hayırlı olsun tamerr kardeşim!! sonunda boyuna göre bi makina buldun. Burada seni tanıyan arkadaşlar ne kadar efendi bi adam olduğunu biliyor.Ben onların yardımıyla ve tecrübeleriyle seni destekleyeceklerine inanıyorum. Unutma ki güç bilekte değil yürektedir. sen de yürekli bir arkadaşımızsın. Allah kazasız belasız sürşler versin hepinize!

@EDY, dinmeyen, Görkem
    selamlar
    -----
    Bu arada ben de 2004 600RR aldım bu yaz onunla idare edicem. Güneye çalışmaya gidecegim için toplantılara katılamayacagım için cok üzgünüm...
    Bir mum diger bir mumu tutuşturmakla ışığından bir şey kaybetmez

Alıntı tderida adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    @EDY, dinmeyen, Görkem
    selamlar
    -----
    Bu arada ben de 2004 600RR aldım bu yaz onunla idare edicem. Güneye çalışmaya gidecegim için toplantılara katılamayacagım için cok üzgünüm...
    çok sevindim, sanada hayırlı olsun. herkes yeniliyor motorları kazasız belasız sürüşler, istanbulda olduğun zaman görüşelim.

erginturhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    0-36500 Hyosung GT250R, 0-51000 Honda VFR 800
    herkese merhaba,
    öncelikle kısaca kendimi tanıtayım; ben ergin turhan (pek belli olmuyordur belki diye)) yaş 36 uzun seneler boyunca süren hayalime nisan ayının 3'ünde ulaştım, çok yeniyim daha 1000 km bile olmadı bunda ehliyetimin olmamasının da etkisi var ama hak kazandım bugün yarın ehliyetime a2 de işlenecek...
    bundan sonra burayı da takip edip sizlerin deneyimlerinden de yararlanmaya çalışacağım... dilerim hepimiz motorlarımızı kazasız belasız nice km ler süreriz...
    şimdilik bu kadar... bu arada yeni alan arkadaşa da hayırlı uğurlu olsun çok güzel görünüyor hayabusa maşallah...

Motosikleti
    HONDA CBR 600 RR -KANUNİ BOBCAT
    ArkadaŞlar Honda Cbr 600 Rr In YaklaŞik Motor ÖmrÜ KaÇ Km Dİr Yardinci Olabİlİrmİsİnİz

Motosikleti
    Alıntı Marlboro Man adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla bende pek anlayamıyorum bu işleri.Şimdi tuttunuz bir Ferrari aldınız;her dakika 300 le gitmek zorundamısınız.100 ile gezerseniz ayıp mı olur?Motorun hakkını vermekten bahsedenlere şunu sorun... Nedir hakkı?Motor yarışları pistlerde yapılıyor.Ben motorumu gezmek için aldım.Sesi için aldım.Gücü için aldım.Gidipte duvara vurmak için almadım.Kendimi gebertmek için hiç almadım.Onun için canım isterse 60 la giderim.Canım isterse 250 ile giderim.Bu kadar bilen arkadaşların motosiklet eğitmeni olmaları gerek.Şurada mutabık kalalım.Kimse parçalanmak için makina almaz.Mesela sen severek almışsın güle güle kullan.İstersende 350 yap.39 yaşındayım diyorsun.Yani bunu anlatmak lazım arkadaşlara.Bizim yaşımızda güç elinin altında olsun biz kullanmasını biliriz.20 yaşındaki deli kanımız yok artık vücutta ama çürümedikte.
    Uzun lafın kısası yeni motorun hayırlı olsun.Bol bol gez inşallah.Allah kaza bela vermesin.Daha ne denirki...
    aslında tam düsüncelerime tercüman oldun biliomusun__?saol düsüncelerimiz birebir aynı..
    @Tderida
    tuna sewindim senin adına..umarım hayrlı olur motor sna ugurlu gelir..motordan önce ugurlu gelcek baska seylerde var ama neysee isinde hayatında yolunda olsun da elbet görüşrüüz zaten ayda 1 kez gelme sözn var unutmaa gedkce haber ver özletme kendinii

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler