Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Biz zaten her hafta organizasyonlar yapıyoruz... Haftaiçi en az bir gün şehir içinde buluşuyoruz , hafta sonları ise geziler düzenliyoruz... Hatta bu haftasonu Edy ve dinmeyen Riva yolundalar , birazdan ben de çıkacağım o yola...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bugün kü toplantımızdan bir kaç resim. öncelikle riva'ya oradan şileye gittik. toplam 400 km yol yaptık.

If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Ben sonradan katıldım... Ama oldukça güzel bir gündü...
    Dönüşte nereye kayboldunuz ben onu çözemedim... Biz Triumph'lu abiyle geri döndük...
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben sonradan katıldım... Ama oldukça güzel bir gündü...
    Dönüşte nereye kayboldunuz ben onu çözemedim... Biz Triumph'lu abiyle geri döndük...
    şile yolunun sonunda kaza nedeniyle trafik vardı. o arada herkes kayboldu. ben şile yolunu pek sevmiyorum. riva çok daha keyifliydi. rivanın yolu hem virajlı hemde asfalt güzel. ama tabiki en iyisi herzaman için pisttir.
    artık yeterli kişiyi toplamaya başladık. yakında pist kiralamaya başlarız. pistte motora binmenin faydaları ve zevkleri anlatmama gerek yok herhalde. trafik yok, insan yok, hayvan yok, ..............
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Evet kaza vardı araba otobüse çarpmıştı... Ama oraya kadar da arkamızda yoktunuz...

Gerçekten doğru söylüyorsun... Bugünkü arkadaşlar da katılırsa yakında pist kiralayabiliriz...

tamerr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR'dn HayalBuysa HayAbuSa ya Terfiiiiii
    arkadaslarr selamm,,tasnma hazirliklari sebebiylee araniza katilamadim,,ancak takip ediorm,,yarin mertere gelicekmisiniz acaba beyler ?bende orda olmak istiorm..eger gelirseniz oncesinde yada sonrasinda sizleri cafe de agrlamak isterimm..
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    İyi km çevirmişsiniz
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    erdem eline emeğine sağlık resimleri atmışsın.
    pist hariç viraj çalışmak için riva yı tek geçerim. şile yalanmış, en azından deniz mevsimini açtım
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Luxor - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2007 Honda CBF150
    harika gezmişsiniz valla, ben dün gece motorla çıktım, bugünde merterdeydim
    ileride imkan olursa bende gelmek isterim gezilere
    (yetişebilirmiyim size bilmem ama )
    Seni çok seviyorum Babacığım.Sen her zaman benim kalbimde yaşayacaksın...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    görkem yetişiyorsa sen de yetişirsin merak etme :D
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    arkadaslar beni taniyanlar motorumu satmak istedgimi bilenler vardi aranizdaa ve bgunku kismetim dicem.bugun kiziltprak tarafina gectigimde satmak istedigimi soledim belkide bilirsiniz Tuna motor cunayt abi ve motoek mehmet abinin yaninaa.birtaz taikildiktan sonra tam donuse hazirlanirken motorumun yaninda birilerini farkettim. uzatmim motorumui 17000 ye net alime gecen miktar olarak sattim ve 2007 HAYABUSA siparisini verdim...
    [B][FONT="Comic Sans MS"]Motorsiklet ve Rottweiler En Büyük Tutkularımm..Şükürki ikisinede Sahibim..[/FONT][/B]

Tanju - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    @tamerr

hayırlı olsunn HAYABUSA süper yaaa darısı başımıza

Motosikleti
    @tanju..
    tesekkür ettim. hayallerimin motoru sansıma motoruda satınca beklemenin bi anlamı yok die düsündüm aslında:D darısı basınaa..

Motosikleti
    HONDA
    Alıntı bilginozi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam

Arkadaslar bazen trafikte (baştan söyliyeyim net bilmiyorum) ani gaz acan race motorlu bazı arkadaslar görüyorum bu ani gaz açma esnasında motosiklet her ne kadar hareket halinde bile olsa arka tekerin kayna eğilimi gösterdiğini görüyorum tabi sürücü bunu hemen farkediyor ve gazı hemen kesiyor. benim gördüklerimde arka lastik hep sol tarafa doğru kayma eğilimi gösteriyor bunun nedeni sanırım zincirin sol tarafta olmasıdır diye tahmin ediyorum. Neyse bununla ilgili soracağım şudur bu ani gaz acan sürücü gazı kesmese motosiklet kesin devrilirmi (ki öyle olacakmış gibi gözüküyor). eğer devrilecekse sürücünün ilk gazı açtını andan itibaren bunu farkedip tepki gösterip gazı kapama süresi nedir. Birde bu arka tekerin kayma sebebi tam olarak nedir.
    Aslında kaydığı zaman fazla zorlamayıp bırakıyoruz.Yada en azından ben böyle yapıyorum. Gaz açma sebebi 2 yönlü hararet.Hem motor hararet yapıyor.Hemde sürücü.
    Bu arada acaip kıskanıyorum gezilerinizi iş icabı ist dışındayım katılamıyorum.:(

tamerr

Hayırlı olsun sana da o yakışır Başkası olsa çok da gerek yok derdim sonuçta 1000RR'ın gücü yeter de artar... Fakat senin altında 1000RR 125R gibi durduğu için sana çok yakışacağını düşünüyorum....
    Güle güle kullanman dileğiyle... Ben de merak ettim iimdi motoru...aramıza bi Hayabusa eklendi
    Mayday mayday Honda'cı kaybetttik

Motosikleti
    Alıntı GorkeM adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tamerr

Hayırlı olsun sana da o yakışır Başkası olsa çok da gerek yok derdim sonuçta 1000RR'ın gücü yeter de artar... Fakat senin altında 1000RR 125R gibi durduğu için sana çok yakışacağını düşünüyorum....
    Güle güle kullanman dileğiyle... Ben de merak ettim iimdi motoru...aramıza bi Hayabusa eklendi
    Mayday mayday Honda'cı kaybetttik
    eywallah kardesim saol.RR ın kck olmasından cok benn hayabusanın fizğine hastayım..zaten hayranlıgım var motora bugunde sansa satılınca motor ii oldu yaniii..madem öle zaten düşünüodum alım dedim reenginide siyah istedim kısmetse yarın öğlen tuna motora indircekler..bakalım yarın öğleden sonra gitcem bende nolcak görelimm..:D benm icin ii oldu nedeni ise bileklerim vok ağıodu bunda daha az olcagı sölendi bakalım kullanıp görcezzz..

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    hayırlı olsun tamer
    racing alıcıları herkese danışıp kafasındakini alır (benim gibi)
    Allah kazasız kullanmak nasip etsin.
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

patriote - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Tamer;
    hayırlı olsun kardeşim.
    Fakat ilk mesajlarında daha acemiyim diyordun.

Gerçekten iyi yaptığına eminmisin?

Bana pek iyi bir fikir gibi gelmedi.
    Sanki gereksizdi gibi ama....

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    Arada performans olarak çok bir fark yok .. Sadece görüntü
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Alıntı patriote adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tamer;
    hayırlı olsun kardeşim.
    Fakat ilk mesajlarında daha acemiyim diyordun.

Gerçekten iyi yaptığına eminmisin?

Bana pek iyi bir fikir gibi gelmedi.
    Sanki gereksizdi gibi ama....
    katılıyorum.hayırlı olsun ama 1000 rr bile fazla gelmiyomuydu ya.abi çok dikkat etmen lazım ya.fiyatı ne bu arada.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler