Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Yok yahu bende 3-5 aydir motor yok.
    1198 bir arkadasimin.
    Buraya 185 km uzakta bir Ducati bayisi var, ordan aldi.
    Benim evin önüne geldiginde motor tam 185 km de idi.
    Yani adam kendini benim evin önüne dar atmis.

Motorun anahtarlarini uzatti, ben adalara gidiyorum bir kaç ay yokum dedi.
    Eee dedim.
    Eeesi sen rodaji yap, bakimlari yaptir ama besbini geçme dedi gitti.
    Allah akil fikir versin.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı coq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursali muhabbetini uzatmayalim.
    Nemrut aramizdaki samimiyete dayanarak,bir espiri yapti sadece.
    Yeni gelen arkadaslar da hos gelmisler....
    büyük adamsın

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Abi bi video paylaşıcam ama tatile girmek istemiyorum =)) 1hafta banı garanti var Bursalılarla ilgili olarak ne diyorsun =))
    bana da gondersene videoyu akın. bakalım neymiş

Alıntı efe tolga adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burada ssciler varmış duyduğuuma .
    az buçuk var işte. idare edersin artık

Alıntı gökhans16cbr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bursa da daha çok ssciler var arkadaşlar merak etmeyin buyurun gelin ss e nasıl binilir gösterelim ama çıkabilmisiniz buradan bilmem! Delikanlı olan adama lafımız yok ama bu muhabbeti uzatanlar buyursun gelsin Bursa ya burda konuşalım!
    çok kral adamsın ya. kurdugun cümledeki vurguyu anlayabiliyorum. Bence bursa'dan başka bir yerde SS'e binilmemeli. biniliyorsa da inilmeli

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok yahu bende 3-5 aydir motor yok.
    1198 bir arkadasimin.
    Buraya 185 km uzakta bir Ducati bayisi var, ordan aldi.
    Benim evin önüne geldiginde motor tam 185 km de idi.
    Yani adam kendini benim evin önüne dar atmis.

Motorun anahtarlarini uzatti, ben adalara gidiyorum bir kaç ay yokum dedi.
    Eee dedim.
    Eeesi sen rodaji yap, bakimlari yaptir ama besbini geçme dedi gitti.
    Allah akil fikir versin.
    Abi öyle arkadaş varsa istanbulada yollayın o istesin 999km de geri getiriyim
    ducati nasıl peki çift silindir sesi torku ? şöyle ufak bi video çeksen dinlerdik senin ağzından
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

cbr1100 xx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ HAYABUSA 2021 BLACK EDİTİON

il il Türkiyemiz....

Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    büyük adamsın

bana da gondersene videoyu akın. bakalım neymiş

az buçuk var işte. idare edersin artık

çok kral adamsın ya. kurdugun cümledeki vurguyu anlayabiliyorum. Bence bursa'dan başka bir yerde SS'e binilmemeli. biniliyorsa da inilmeli
    http://www.bursa.gov.tr/
    Büyük aşklar yolculuklarla başlar ama önce güvenlik....

Motosikleti
    var
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selamun aleyküm arkadaşlar bu sıralar gazlama varsa heber verirseniz seviniriz....
    il il Türkiyemiz.

gökhans16cbr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CıBıR125RR
    arkadaşlar siz hakkaten bu iki teker aşkıyla dolu insanlarmışsınız ben bunu anladım. Delikanlılığınıza da laf yok hepiniz videodakinden daha da delikanlısınız aranızda benim işim olmaz hadi sağlıcakla...
    cakal_gs19@hotmail.com Honda
    0531 953 03 88 (365/24) Hayat
    16 JE 885...................... Onda

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    La oglum hakki simdi burayimi karistican hakketen nic ine yakisiyor
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

Motosikleti
    Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    il il Türkiyemiz.

Eyvallah kardeşim tekirdağdan beri görüşemedik sevgler....hani benim en sondan geldiğim geziydi rahmetli aye de vardı...( allah rahmet eylesin )

Motosikleti

Motosikleti
    Honda
    Öndeki mavi motor ne zaman düsecek diye bekledim.
    Allah'tan fazla bekletmedi.

Felon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı cbr1100 xx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ahaha yarış sonuna sadece 5-6 motor kaldı gerisi patır patır döküldü
    https://www.youtube.com/alifeyizoglu

Motosikleti

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Öndeki mavi motor ne zaman düsecek diye bekledim.
    Allah'tan fazla bekletmedi.
    John Hopkins oluyor kendisi. Bu sezon İngiltere Superbike Şampiyonası'nda yarışıyor.
    "Geçmişini hatırlamayanlar onu tekrardan yaşamaya mahkumdurlar". -Santayana

Motosikleti
    Honda
    Alıntı Shrieker adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    John Hopkins oluyor kendisi. Bu sezon İngiltere Superbike Şampiyonası'nda yarışıyor.
    Dikkat ettin mi?
    Yanlış çizgide ve deli gibi gidiyordu.

dinmeyen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    1000 RR 8
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.youtube.com/watch?v=drqFcrGY_aY

Yeni video, daha once videosunu attigim adam.

Iciniz acilsin biraz.
    linke basınca diyoli:
    This video has been removed by the user.
    Sorry about that.

tam içimin açılmasına ihtiyaç vardı
    sen hiç gözlerinde korku olan bir kartal gördün mü ?

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Arkadaslar merhaba,

2 yildir uyeyim ama yazmaktan cok yazilanlari okumakla gecti zamanim. Su anda topicte yazilanlari bastan tekrar okuyorum. 135. sayfada falanim. Uygunsa ben de katilmak isterim araniza. Ilk basta cruiser bit motor alirim diyordum kendime. Daha sonra once hondanin GVS egitimine katildim ve almak istedigim motorun (Intruder M800) fazla agir olacagini dusunerekten GT250 R'da karar kildim ve kasim 2009da kirmiz siyah ikinci el 2000kmde olan motorumu aldim. 3000de motoru virajda yan yatirip ilk makyaji yapmis oldum

aradan gecen zamanda GSV2'ye de katildim. Hatta motor almadan DD'nin yazilarini ve bilimum yorumlari da netten okudum. Aradan neredeyse 2 yil gecti ve her yolun hatta o yolun gunun her saatinde degisen yogunlugun insana farkli seyler ogrettigini gordum. Su yaz sicaginda bot, mont, eldiven, mont ve kaskin ne kadar buyuk bbir iskence oldugu dusunsemde vizoru dahi acmadan kullaniyorum (malum sinekler habire vizorde patliyor). Uygun ise araniza katilmak isterim.

Bu arada ben de daha buyuk bir motora gecmek istoyorum ama 2013 basina kadar eknomik acidan farkli hedeflerim oldugundan simdilik dusunmuyorum. Cruiser olayina ise birdaha girmem sanirim. bu motor bile TEM'de (is-ev arasi) yerince yavas kaliyor. Cruiser ile herhalde hem yavas hem deli ruzgar yiyecegimdan kafayi siyiririm.

Her neyse fazla uzun oldu. Herkese tekrar merhaba. Arada mesajlarim olmustu ama yenilerini yazariz artik. Bu arada Bostanci tarafindayim.

Her turlu bulusmaya acigin. Fazlaca sorum olacak sizlere.

Iyi Geceler

Motosikleti
    Honda
    Alıntı dptlk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaslar merhaba,

2 yildir uyeyim ama yazmaktan cok yazilanlari okumakla gecti zamanim. Su anda topicte yazilanlari bastan tekrar okuyorum. 135. sayfada falanim. Uygunsa ben de katilmak isterim araniza. Ilk basta cruiser bit motor alirim diyordum kendime. Daha sonra once hondanin GVS egitimine katildim ve almak istedigim motorun (Intruder M800) fazla agir olacagini dusunerekten GT250 R'da karar kildim ve kasim 2009da kirmiz siyah ikinci el 2000kmde olan motorumu aldim. 3000de motoru virajda yan yatirip ilk makyaji yapmis oldum

aradan gecen zamanda GSV2'ye de katildim. Hatta motor almadan DD'nin yazilarini ve bilimum yorumlari da netten okudum. Aradan neredeyse 2 yil gecti ve her yolun hatta o yolun gunun her saatinde degisen yogunlugun insana farkli seyler ogrettigini gordum. Su yaz sicaginda bot, mont, eldiven, mont ve kaskin ne kadar buyuk bbir iskence oldugu dusunsemde vizoru dahi acmadan kullaniyorum (malum sinekler habire vizorde patliyor). Uygun ise araniza katilmak isterim.

Bu arada ben de daha buyuk bir motora gecmek istoyorum ama 2013 basina kadar eknomik acidan farkli hedeflerim oldugundan simdilik dusunmuyorum. Cruiser olayina ise birdaha girmem sanirim. bu motor bile TEM'de (is-ev arasi) yerince yavas kaliyor. Cruiser ile herhalde hem yavas hem deli ruzgar yiyecegimdan kafayi siyiririm.

Her neyse fazla uzun oldu. Herkese tekrar merhaba. Arada mesajlarim olmustu ama yenilerini yazariz artik. Bu arada Bostanci tarafindayim.

Her turlu bulusmaya acigin. Fazlaca sorum olacak sizlere.

Iyi Geceler
    Sen bu topigi bastan sona okuyup da hala soru soracaksan yandik biz.
    Hosgeldin kardes.
    Bulusma muhabbetlerine Türkiye'deki üye arkadaslar bakiyor,artik aranizda halledersiniz.

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    Sen bu topigi bastan sona okuyup da hala soru soracaksan yandik biz.
    Hosgeldin kardes.
    Bulusma muhabbetlerine Türkiye'deki üye arkadaslar bakiyor,artik aranizda halledersiniz.
    abi sen merak etme. cevabini buldugum sorulari sormam. o yuzden tekrar okuyorum

yalniz forumda o kadar topic var (SS ile ilgili) ama cogu geyik. bazilarinda ise mantikli sorular sorulunca arkadaslar bu topice yonlendiriyor.

bu arada fransanin otoyollari hatirladigim kadariyla cillop gibiydi. bir gun oralara da motorla gitmek isterdim ama hanim izin vermez

Motosikleti
    var
    @cbr1100xx,
    hatırladım sizi. isminiz turgaydı sanırım. o gezide bazen ben sondan geliyordum bazen siz sondan geliyordunuz bazen de bir başkası. ama bunun bir önemi yok. çünkü biz yolda motosiklet kullanırken ben geçtim sen geçtim muhabbeti oluşturacak hareketelerde bulunmayız. hele hele sürüşünü bilmedigimiz kişiler varsa normal sürüşümüzün ben diyim 10 katı siz deyin 100 katı daha temkinli gitmeye çalışırız.
    çünkü birisinin başına bir iş geldiginde (lastik patlaması, radyatör delinmesi, benzin bitmesi vs.) arkamıza bakmadan yola devam etmek gibi insanlık dışı hareketlerde bulunmuyoruz.

@ ultraukala,
    gonderdigin videodaki olay Bursa Motorun onunde gerçekleşince daha bir manidar olmuş

@ coq,
    ilkay abi ducati ile piste girdin mi ? girdiysen de girmediysen de bana ducatinin japonlara gore (yolda ve pistte) artı ve eksilerini yazarmısın (bana daha çok pist verileri -feedback- gerekli. japonların yolda daha üstün oldugunu düşünüyorum. ki zaten donanımları da o yönde benim gözlemlerime gore.) özellikle frenleri ve stabilitesi hondaya göre nasıl ???
    zemin ile sürücü arasındaki veri iletişiminde japonlar mı daha başarılı ducati mi (kişiden kişiye ve ayarlara gore değişir ama genel olarak bir cevap bekliyorum senden)

---------- Mesajlar birleştirildi - 15:31 ---------- bir önceki mesaj zamanı 15:12 ----------

@ dptlk,
    cruiser motorların tamamiyle hafta sonu motorları oldugunu düşünüyorum.
    işi gidip gelmek gibi ulaşım amaçlı iki tekerlekli motorlu taşıtlarda en mantıklı seçimin 250cc scooter oldugunu düşünüyorum. yok ben 2 bacagımın arasında motor olmasını istiyorum diyorsan ulaşım için en mantıklı seçiminin 750cc altı endurolar oldugunu düşünüyorum.

yazın sıcagında pişsen de sakın korumasız binme. başına bir iş geldi mi keşke korumlarımı taksaydım dersin.
    ben yaz sıcagında pişmeyi istemedigimden ulaşım için klimalı metrobüs, metro veya tramwayı tercih ediyorum. gidecegim yere 50-60 dk geç gidiyorum fakat t-shirt ile motora binmekten daha iyi bir tercih oldugunu düşünüyorum kendim için.
    ayrıca motosiklet kullanırken sagıma soluma aynalara bakacam diye çok yoruluyorum. tramway veya metroda ise klimalı ortamda sagıma soluma dikkat etmeden, terlemeden gazetemi okuyorum

Motosikleti
    Hyosung GT250 R
    [/COLOR]@ dptlk,
    cruiser motorların tamamiyle hafta sonu motorları oldugunu düşünüyorum.
    işi gidip gelmek gibi ulaşım amaçlı iki tekerlekli motorlu taşıtlarda en mantıklı seçimin 250cc scooter oldugunu düşünüyorum. yok ben 2 bacagımın arasında motor olmasını istiyorum diyorsan ulaşım için en mantıklı seçiminin 750cc altı endurolar oldugunu düşünüyorum.

yazın sıcagında pişsen de sakın korumasız binme. başına bir iş geldi mi keşke korumlarımı taksaydım dersin.
    ben yaz sıcagında pişmeyi istemedigimden ulaşım için klimalı metrobüs, metro veya tramwayı tercih ediyorum. gidecegim yere 50-60 dk geç
    gidiyorum fakat t-shirt ile motora binmekten daha iyi bir tercih oldugunu düşünüyorum kendim için.
    ayrıca motosiklet kullanırken sagıma soluma aynalara bakacam diye çok yoruluyorum. tramway veya metroda ise klimalı ortamda sagıma soluma dikkat etmeden, terlemeden gazetemi okuyorum [/QUOTE]

Selam,
    Korumasiz ciplak hissediyorum motorun uzerinde o yuzden bu acidan sikinti olmaz zaten motoru yan yatirdigimda pantolonumun sag diz ve kaval kemigi kisimlari parcalandi ama bana bisi olmadi. Giymeden cikmam.

Bu arada motoru ise gitmek icin surekli kullanmiyorum. İse gitmek motoru fazladan kullanmak icin bir bahane. Zira yol 50km. Git gel haftada 500u buluo bazen.
    Bir de motoru rahatlik icin kullanmak istesem evet enduro alirdim, ama ben ss ile devam ederek rahatsizligina katlanmayi yeglerim ;)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler