Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş saçmalamışsın dersem sende kızma lütfen. Neden dersen? ben 10bin tl dedim ve 2003 ten başlayan dedim. 2003 ten başlayan diyince fiyatta tahminen 10bin tl den başlar! Ama sen profiline 2006 600RR yazmışsın. Bugün sen yarın biz 600RR cı yız ve olsakta olmasakta motorcu motorcunun dostudur.

Senin motora 10bin tl fiyat çıkan olursa sen önce bana gel beraber gidelim dövmeye, hemde sen katılma direkt ben döverim. 2006 600RR motora 10bin tl çekecek adamın alnını önce ben karışlarım zaten kimse kusura bakmasın.

Ama sanırım zaten böyle bir iddiada olanda yoktur.

Şimdi 10bin tlden başlayan ve ilk motor bursa olan 600RR lar piyasada var.

Benim öğrenmeye çalıştığım 10bin tl civarında istanbulda 600RR nerede bulabilirim. Bana kimse 10bin tl ye 2003 600RR bulamazsın demesin. 2006 bulamayabilirim.

Biraz sert konuşma gibi oldu belki ama yinede kırılan varsa özür dilerim ama herşey ortada, ben sadece yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum okadar.

Bilen duyan gören olabilir, koskoca İstanbul..
    Bakacaksın bekleyeceksin sert konuşmaya gelince kendi mizacın heralde böyle sorgulamak haddimiz değil.

Ayrıca dreamdark demiş ki D&B motor Gökhan Konşuk sağolsun zamanında 2007 yılında cıbırımı alırken çok yardımcı oldu...Ona götürebilirsin bulduğun bir motorun ekspertizi için...

AYıca efet o bursadaki siyah 600rr'ı biliyorum birine almak için inceledik ve almadık...10bin TL'ye veriyorsa alabilirsin o motoru ama 11bin TL etmez...
    AKIN FİDAN

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBR 600RR
    Selam arkadaşlar... Motorlarımı satıp 600RR veya Kawasaki ZX6R almayı düşünüyorum.. bugün yarın ilanı koyacağım fakat 12-13 bin civarı 2003 model üstü güzel bir 600RR bulabilir miyim sizce ?

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ultraukala kardes darildiysan tekrar afedersin. Yalniz Bursadaki motoru neden almayi uygun gormediniz? Evet 10bin tl ye birakiyor.Masrafi varmiydi...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:56 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:13 ----------

Arkadaslar selam... 10500TL nakit + S&T GT250R 2008 model = 1000RR 2007 temiz makina takasi sizce nasil?

Motosikleti
    ZX6-R
    Alıntı Umut7 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Selam arkadaşlar... Motorlarımı satıp 600RR veya Kawasaki ZX6R almayı düşünüyorum.. bugün yarın ilanı koyacağım fakat 12-13 bin civarı 2003 model üstü güzel bir 600RR bulabilir miyim sizce ?
    tabiiki bulursun

10500+hyosung=2007 1000rr çok iyi ama makinanın durumuna bağlı

Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2003 de olsa, leş olmayan bir makina için 11,000 TL'den başlamalısın bütçe düşünmeye bence. Bahar da geliyor, sezon açılıyor çünkü. Ama sana tavsiyem, kilometresi yüksek, eski model, hırpalanmış bir RR yerine, 2006 model temiz bir 600F bakabilirsin, ki seni fazlasıyla tatmin edecek, üzmeyecek bir motordur. Ben şahsen 13-14 bin TL bütçeyle RR, 11-12 bütçeyle F bakardım.
    Gönlüne göre bir makina bulursun İnşallah.

Diğer soruna gelince,
    Ümraniye'desin sanırım, motor bulursan götür D&B Motor'a baksınlar, en sağlamı bu olur, kafanda soru işareti kalmaz en azından.

Kardeş 10-12bin tl para vereceksem 600F gibi yandan eksozlu motora vermem. Kimse darılmasın ama, benden o para 600F e mümkün değil çıkmaz, 600RR hakeder o parayıda 600F asla. Zaten 600RR almaz yada alamazsam kesinlikle arabaya geçiş yapacağım.

Tavsiyeniz için teşekkürler, süreklide tavsiye ediyorsunuz ama ben yandan eksozlu motor istemediğim için 600RR almayı istiyorum. Orjinalde gördüğüm kadarı ile 1000RR'ı saymazsak bizim için en uygunu 600RR

Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bayadir bakamiyorum siteye adam akilli, arkadasin grenajlar paramparca oldu onlarla ugrasiyoruz. Artik havya ve zimparada ustume tanimam resmini koydugum kafanin sadece kucuk bi kismi ustunde kac yerden kaynak var.

Buda kaza yapan makina daha bi bu kadar kirikta diger tarafta var.

Bos zamanda da kanyonlara gidiyorum gecen gittim hava cok sisliydi baya zor oldu surmek.Fotoda arka fona dikkat ederseniz baya sis var.

Bu haclarda burda hava sisliyken en son donmeye calisan motorcu kardeslerimiz galiba. Viraji alamayan vatandaslar.

ultraukala mavi baya hosuma gitti ama o kadar parlak vernik atabilir miyim bilmiyorum deniyicem eger olursa aklima mavi yatti gibi baya.
    We are many...

Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tabiiki bulursun

10500+hyosung=2007 1000rr çok iyi ama makinanın durumuna bağlı
    Makina şuanda motorcuda. Abimin arkadaşının arkadaşı oluyor motorcu. Ben sormadan alacağa karşılık aldığını ve aldığı kişinin para sıkıntısında far ve km göstergesini satmış olduğunu, farı ve km göstergesini daha sonra kendisinin sıfır aldığını söyledi. Makinayı açtım KM 235 de henüz, sordum aslı ne? 20bin KM dedi. Ben sormadan sakal yan grenajlarında boya olduğunuda söylesi, çiziklerden dolayı temiz görünsün diye boyattım dedi, ki hakketende temiz. Fotoları varda biraz karanlık ve pikselsiz. Ben yinede ekleyim.

Ama kırmızı siyah ve harika duruyor diyebilirim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:24 ----------

Motosikleti
    FZR 600
    hayallerle yaşamak varya bitiriyor beni be... :farao:

Alıntı kartal1439 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Buda benimki derken

scuderia06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tenere 700 ,Yamaha Wr250 R 2013
    sıkıntıdan far ve km gostergesıni satmıs demek bence uzak dur
    Instagram: gezgin_endurocu
    https://www.facebook.com/gezginendurocu?pnref=story
    https://www.youtube.com/c/GezginEndurocu52?gvnc=1

Alıntı scuderia06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sıkıntıdan far ve km gostergesıni satmıs demek bence uzak dur
    Sıkıntıdan satmasada uzak durmak gerek gibi...

Terrorizer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeş 10-12bin tl para vereceksem 600F gibi yandan eksozlu motora vermem. Kimse darılmasın ama, benden o para 600F e mümkün değil çıkmaz, 600RR hakeder o parayıda 600F asla. Zaten 600RR almaz yada alamazsam kesinlikle arabaya geçiş yapacağım.

Tavsiyeniz için teşekkürler, süreklide tavsiye ediyorsunuz ama ben yandan eksozlu motor istemediğim için 600RR almayı istiyorum. Orjinalde gördüğüm kadarı ile 1000RR'ı saymazsak bizim için en uygunu 600RR
    Yani siz şimdi yandan egsozlu olduğu için Gsx-R 1000 veya 2008 üstü kasa Cbr 1000RR kullanmazsınız ? Yoksa sadece 600F için mi geçerli bu antipatiniz ?
    ★★ ----- Decaying organic matter ----- ★★

Hakki - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var
    Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yani siz şimdi yandan egsozlu olduğu için Gsx-R 1000 veya 2008 üstü kasa Cbr 1000RR kullanmazsınız ? Yoksa sadece 600F için mi geçerli bu antipatiniz ?
    boş ver arkadaşım.
    herkesin düşüncesi ve zevki kendine.
    ben de egzosa kaçan yanmayan benzinlerin yanmasını düşünerekten egzos daha fazla oksijen alsın diye egzosu kıvırıp ucunu motorun baş istikametine çevittirdim.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:01 ----------

Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bayadir bakamiyorum siteye adam akilli, arkadasin grenajlar paramparca oldu onlarla ugrasiyoruz. Artik havya ve zimparada ustume tanimam resmini koydugum kafanin sadece kucuk bi kismi ustunde kac yerden kaynak var.

Buda kaza yapan makina daha bi bu kadar kirikta diger tarafta var.

Bos zamanda da kanyonlara gidiyorum gecen gittim hava cok sisliydi baya zor oldu surmek.Fotoda arka fona dikkat ederseniz baya sis var.

Bu haclarda burda hava sisliyken en son donmeye calisan motorcu kardeslerimiz galiba. Viraji alamayan vatandaslar.

ultraukala mavi baya hosuma gitti ama o kadar parlak vernik atabilir miyim bilmiyorum deniyicem eger olursa aklima mavi yatti gibi baya.
    ali hava kaç derece orada. kuzey yarım kürede değilmisiniz siz. niye sis çöküyorki bu mevsimde yoksa muson yagmurları oraya da mı geliyor

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:08 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:03 ----------

sıkıntıdan far ve km göstergesini satan adamın motorun başka parçalarını da satması kuvvetle muhtemel.
    1000RR'ın gordugu muameleye bak, pizzacı çin scooter'ı sanki.

Alıntı Terrorizer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aynen dediginiz gibi kardesim. Zaten 600F ne marka nede motor olarak laf atacak insan zaten goremiyorum. Orjinalinde 600F nin eksoz kuyruktan ciksa 600RR a karsi 600F'i kesinlikle tercih ederdim

Yani ben 600RR sorarken bana 600F tavsiye ettiklerinde bundan dolayi ters bir yazisma oluyormus gibi duruyor...

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...

yandan egzos kuyrukdan egzos meselesi hoşuma gitti.
    geçen ay bi arkadaşım 636'sını satıcaz. alıcı da ilk motor olarak alacak, motosiklet kültürü de olmayan bi kişi.
    son anda cillop gibi 636'yı almaktan vazgeçti. sebep de kuyruk altından çıkan egzosu sevmiyomuş sanki bi tarafına saplanmış gibi gözüküyormuş.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:28 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:25 ----------

bu arada 12.bin liraya alınacak 600rr 'ın can sıkıntısından daha başına neler neler gelmiştir düşünmek bile istemiyorum.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Hehehehehe bak bu eksoz dusuncesi iyiymis. Hic boyle dusunmemistim. Yinede 600RR diyorum...

Alıntı Nemrut adlı üyeden alıntı Mesajı göster

ali hava kaç derece orada. kuzey yarım kürede değilmisiniz siz. niye sis çöküyorki bu mevsimde yoksa muson yagmurları oraya da mı geliyor
    Abi sorma hava bi ara 10 derecelere kadar dustu ne yapicagimizi sasirdik.
    Sis kanyonlarda baya olan bisey bi bilimsel aciklamasi vardir tabi ama tahminim hava asagilarda sicak olunca ust taraf soguk oluyor cikarken boyle sis oluyor o yuzden.

Ciktigim yollar baya yuksekte kaliyor ve hemen okyanusun ordaki tepeler bunlar ondan sis olma ihtimali baya yuksek yerler.

Yinede haftanin en fazla bi gunu boyle olur genelde gulluk gulustanlik buralar.Nisan gelsin zaten insanlar ciplak gezmeye baslar yine.

Siz napiyosunuz abi motoru hala sehpa olarak mi kullaniyosunuz evde.
    We are many...

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Valla mavi benim favorimdir her zaman.Hatta o renk tam olarak favorim diyebilirim hangi motora uygulansa on numara olur

Vernik için de tabancayla azcık içli dışlı olman lazım akıtmamak için boya kadar kolay deil...
    AKIN FİDAN

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    20 Mart 2011 Pazar yani yarın
    09:00-17:00 saatleri arasında İzmir Pınarbaşı Yarış Pistinde antremana çıkıyorum hayırlısı ile kazasız belasız atlatırım umarım...
    AKIN FİDAN

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    20 Mart 2011 Pazar yani yarın
    09:00-17:00 saatleri arasında İzmir Pınarbaşı Yarış Pistinde antremana çıkıyorum hayırlısı ile kazasız belasız atlatırım umarım...
    Hadi bakalim iyi sanslar o zaman, hava duzeldi galiba orda.
    We are many...

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 4 kullanıcı var. (0 üye ve 4 misafir)

Bu Konudaki Etiketler