Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI

burada yazanlar ne kadar mütevaziymiş. Başka topiclerden yazıları okuduğumda sıradan kullanıcı sanmıştım bazı abilerimi. Meğer profesyonelmiş.
    Ben bu topiği çok sevdim. Benim cbr 125 im var. Burada durmama izin var mı bu makineyle
    Çok da acemiyim hani. Lastik inse ustaya giderim. Yeni aldım daha düz yolda sürebiliyorum sadece. Viraja falan giremiyorum.
    Juba abi yazılarından kanım sana çok ısındı.
    Coq abi önceki sayfaları okudum da tırstım senden.
    Elini attığın yer kurumuş.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Jubaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    jubaa yaktın beni kış günü ...
    Ne kisi ya, hee pardon ya unutmusum dogruya her yerde hava 20 derece degilki millet gazlasin:D
    Sizin motorlar simdi evin salonunda ustu ortulu duruyodur.
    We are many...

bu arada bu kadar sayfa okuyupta paylasim yok diyen arkadas nasil bi paylasm bekliyodunki olanlari begenmedin marka basliklari burdan farkli
    We are many...

tulgacan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim demek istedigim birden cok marka model oldugu icin buranin daha yogun olmasi gerektigiydi. hani tek model olan gt250r burdan daha yogun. Bence bu konuyu hep 1. sirada olacak sekilde tartismaliyiz. Gecmis paylasimlarada degil yani.

Asfaltta paylastiklarimiz foto vidyo olarak buraya dokulebilir.

Alıntı tulgacan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim demek istedigim birden cok marka model oldugu icin buranin daha yogun olmasi gerektigiydi. hani tek model olan gt250r burdan daha yogun. Bence bu konuyu hep 1. sirada olacak sekilde tartismaliyiz. Gecmis paylasimlarada degil yani.

Asfaltta paylastiklarimiz foto vidyo olarak buraya dokulebilir.
    Video koymayi deneme bile direk ban yersin forum kurallarina gore Turkiye sinirlari icinde cekilmis "yasadisi" icerigi olan videolar koymak yasak.

Burda paylasim az ve oz olur biraz takil anlarsin bastan okumaya basla zaten cok uzun zaman alir ama baya onemli paylasimlar var.

Foto serbest ama makinalar hep ayni oldugu icin kimse tenezzul etmiyo herhalde benden baska apacide yok topicte.
    We are many...

Tamam yasadışı içeriği olmayan vidyolar ekleyebiliriz ozaman. Hiç vidyo eklemedi değilim bende. Buraya esrar erion vidyosu eklersek herhalde banlanırız

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne kisi ya, hee pardon ya unutmusum dogruya her yerde hava 20 derece degilki millet gazlasin:D
    Sizin motorlar simdi evin salonunda ustu ortulu duruyodur.
    Yoo burada da hava 20 derece ben çok güzel gazlıyorum... Ama eksi 20 derece. Öyle gazlıyorum ev fakülte arası donmamak için öyle böyle değil...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Tamam yasadışı içeriği olmayan vidyolar ekleyebiliriz ozaman. Hiç vidyo eklemedi değilim bende. Buraya esrar erion vidyosu eklersek herhalde banlanırız
    Motosikletle hiz sinirini asmakta yasa disi video.
    Anlicagin 1.vites 2 bin devir sonrasi yassah.

Gorkem Valla burda da sogudu hava 10 derece falan oldu arada bi yagmurda ciseliyo cok mutsuzum.

-20 guzelmis ya motora hangi yagi koyuyosunuz siz orda kamyon sanzimani yaglari var 90 kalinliginda onlardan mi yoksa.
    We are many...

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    bu bileklikler popüler oldu da merak ettim bizde edinsek bir tane motordan düşmekten kurtulur muyuz acaba ?

http://www.efx.com.tr/tr/default.asp?rsm=120000000000
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu bileklikler popüler oldu da merak ettim bizde edinsek bir tane motordan düşmekten kurtulur muyuz acaba ?

http://www.efx.com.tr/tr/default.asp?rsm=120000000000
    aldığın bileklğe göre değişir iyisini alırsan düşmessin ama gidip korsanını alırsan yeri öpmen kaçınılmazz. takendii..
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Resmini koydugum benim motorun yaninda duran beyaz 600RR li arkadas patladi grenaj tamiri ile ugrasiyoruz evde zimpara havya takiliyoruz nazariniz deydi soguk iklim insanlari sizi.

Bu arada bende motoru komple boyicam grenajlari takmadan once renk tavsiyesi varsa olan buyursun lutfen aklimda beyaz var benimde ama o da cok ayaga dustu artik gibi.(pembe, mor, sari, yanar donerli, yok efendim dag cicegi yesili falan onermeyin bildiginiz boya rengi olsun lutfen)

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:00 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

Alıntı cbr 125'm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    burada yazanlar ne kadar mütevaziymiş. Başka topiclerden yazıları okuduğumda sıradan kullanıcı sanmıştım bazı abilerimi. Meğer profesyonelmiş.
    Ben bu topiği çok sevdim. Benim cbr 125 im var. Burada durmama izin var mı bu makineyle
    Çok da acemiyim hani. Lastik inse ustaya giderim. Yeni aldım daha düz yolda sürebiliyorum sadece. Viraja falan giremiyorum.
    Juba abi yazılarından kanım sana çok ısındı.
    Coq abi önceki sayfaları okudum da tırstım senden.
    Elini attığın yer kurumuş.
    Bu arada yeni gordum bunu hosgeldin.Racingciyim diyosan basla okumaya en bastan topigi.
    Ben cbr125le cussemden dolayi viraj alamazdim ama cok guzel zamanlarimi gecirdim 1 bucuk senedir yurt disinda olmama ragmen satmadim hala durur Turkiye ye dondugumde binerim saglamlik konusunda eline kimse su dokemez 8 ay calismayipta bi motor tek marsta calisiyosa benim gozumde saglamdir.
    We are many...

ultraukala - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Jubaa birinci önerim

Uploaded with ImageShack.us

ikincisi de budur

AKIN FİDAN

Mavi baya guzel duruyomus ya hic aklima gelmemisti bak.
    We are many...

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kardeşim yeni 600RR desenini gördüysen, turuncu-gri uyumu çok hoş olmuş bence.
    Bu tonlarda birşey deneyebilirsin belki.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı Jubaa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mavi baya guzel duruyomus ya hic aklima gelmemisti bak.
    Aklında olsun o halde

Kendisine daha cıbır varkenden aşığım

Bu da benim ilk göz ağrım

AKIN FİDAN

Arkadaşlar selam tekrar. 600RR almak istiyorum 2003 ve üstü 10000TL cibarında bulamazmıyım? İstanbul içinde ve sahibinden.com da seçenek nerdeyse sfır denecek kadar az.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44471142/detay

Birde bu yeni ilan sizce bu para verilirmi tavsiye edermisiniz etmezmisiniz? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

Ve sizin önerileriniz nedir, nerelere gidip bakayım nerde bulurum dediğim fiyata yakın?

Arkadaşlar selam tekrar. 600RR almak istiyorum 2003 ve üstü 10000TL cibarında bulamazmıyım? İstanbul içinde ve sahibinden.com da seçenek nerdeyse sfır denecek kadar az.

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...44471142/detay

Birde bu yeni ilan sizce bu para verilirmi tavsiye edermisiniz etmezmisiniz? Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler..

Ve sizin önerileriniz nedir, nerelere gidip bakayım nerde bulurum dediğim fiyata yakın?
    Bu motoru tanıyorum. 2006 yılında Küçükyalı'da bir arkadaştaydı. Yaptığı kazanın, değişen parçanın sayısını hatırlamıyorum. Pek fazla sarı F yoktur zaten piyasada. Tek teker yapılmış ve hırpalanmış bir motor. Zaten fiyatından da belli hayır gelmez. Uzak dur.

10,000'e RR biraz zor bence ama belki sıkışan vs. olabilir. Temiz F'ler bile 11,000 civarından başlıyor.

İçini karartmak gibi oldu biraz ama üzgünüm, durum bu.

Motosikleti
    Honda CBR600RR06
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu motoru tanıyorum. 2006 yılında Küçükyalı'da bir arkadaştaydı. Yaptığı kazanın, değişen parçanın sayısını hatırlamıyorum. Pek fazla sarı F yoktur zaten piyasada. Tek teker yapılmış ve hırpalanmış bir motor. Zaten fiyatından da belli hayır gelmez. Uzak dur.

10,000'e RR biraz zor bence ama belki sıkışan vs. olabilir. Temiz F'ler bile 11,000 civarından başlıyor.

İçini karartmak gibi oldu biraz ama üzgünüm, durum bu.
    Her şeyi söylemişsin zaten

Bir de sahibinden'de bile yoksa civarındaki motorlar gerçekten bulman çok zor...

Şahsen bir 600rr sahibi olarak o paralara benzin döker yakarım satacaksam demek geldi içimden.Yazık günah yani
    AKIN FİDAN

Alıntı ultraukala adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Her şeyi söylemişsin zaten

Bir de sahibinden'de bile yoksa civarındaki motorlar gerçekten bulman çok zor...

Şahsen bir 600rr sahibi olarak o paralara benzin döker yakarım satacaksam demek geldi içimden.Yazık günah yani
    Kardeş saçmalamışsın dersem sende kızma lütfen. Neden dersen? ben 10bin tl dedim ve 2003 ten başlayan dedim. 2003 ten başlayan diyince fiyatta tahminen 10bin tl den başlar! Ama sen profiline 2006 600RR yazmışsın. Bugün sen yarın biz 600RR cı yız ve olsakta olmasakta motorcu motorcunun dostudur.

Senin motora 10bin tl fiyat çıkan olursa sen önce bana gel beraber gidelim dövmeye, hemde sen katılma direkt ben döverim. 2006 600RR motora 10bin tl çekecek adamın alnını önce ben karışlarım zaten kimse kusura bakmasın.

Ama sanırım zaten böyle bir iddiada olanda yoktur.

Şimdi 10bin tlden başlayan ve ilk motor bursa olan 600RR lar piyasada var.

Benim öğrenmeye çalıştığım 10bin tl civarında istanbulda 600RR nerede bulabilirim. Bana kimse 10bin tl ye 2003 600RR bulamazsın demesin. 2006 bulamayabilirim.

Biraz sert konuşma gibi oldu belki ama yinede kırılan varsa özür dilerim ama herşey ortada, ben sadece yardımcı olabilecek arkadaşlardan yardım istiyorum okadar.

Bilen duyan gören olabilir, koskoca İstanbul..

2003 de olsa, leş olmayan bir makina için 11,000 TL'den başlamalısın bütçe düşünmeye bence. Bahar da geliyor, sezon açılıyor çünkü. Ama sana tavsiyem, kilometresi yüksek, eski model, hırpalanmış bir RR yerine, 2006 model temiz bir 600F bakabilirsin, ki seni fazlasıyla tatmin edecek, üzmeyecek bir motordur. Ben şahsen 13-14 bin TL bütçeyle RR, 11-12 bütçeyle F bakardım.
    Gönlüne göre bir makina bulursun İnşallah.

Diğer soruna gelince,
    Ümraniye'desin sanırım, motor bulursan götür D&B Motor'a baksınlar, en sağlamı bu olur, kafanda soru işareti kalmaz en azından.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 2 kullanıcı var. (0 üye ve 2 misafir)

Bu Konudaki Etiketler