Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Leike gitti kaldık kawaya
    varda kısa devre yaparsa gösteriyo

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı RoMe0 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yoktur AMa Getirttirilir zannedersem Madem Geldik Sormadan GitmieLim 600 F in Artı Ve Eksilerini Kısa Ve Öz Anlatabilicek Bi Arkadaş Varmıdır ? Dreamdark La Görüşücez qerçide Görüşmeden Önce Bi Soriiim Dedim

Görüş bakalım Dreamdark' la, sen benden gizli arkamdan iş çevir bakalım

Şaka bir yana, eksi olarak sayabileceğim pek birşey gelmiyor aklıma. 4 silindirli, 600cc, 109 hp, 14,000 RPM devir çeviren bir motor, performans olarak oldukça yeterli. Kullanımı yumuşak, dengeli ve rahat bir motor; amortisörler de aynı şekilde. Yine gidon pozisyonu ve selesiyle daha az yorucu ve artçı için de rahat sayılır. Grenajları ve aerodinamiği sayesinde yüksek süratlerde de güvenli kullanım imkanı, iyi tutan frenler. Bol yedek parça ve en önemlisi sağlamlığı ve motor kalitesi ile kendini kanıtlamış, seni hiç üzmeyen bir motor. Yağını koy ve git, bakımlarını aksatma yeter. Hiçbir kronik problemi yoktur.

GKN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1
    f lerde bildiğim kadarıyla bi egzantrik gergisi sorunu var kronik olarak, o da garantiden değiştirilip çözülüyor.
    GKN MOTORS

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Pttsiklet :D
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Görüş bakalım Dreamdark' la, sen benden gizli arkamdan iş çevir bakalım

Şaka bir yana, eksi olarak sayabileceğim pek birşey gelmiyor aklıma. 4 silindirli, 600cc, 109 hp, 14,000 RPM devir çeviren bir motor, performans olarak oldukça yeterli. Kullanımı yumuşak, dengeli ve rahat bir motor; amortisörler de aynı şekilde. Yine gidon pozisyonu ve selesiyle daha az yorucu ve artçı için de rahat sayılır. Grenajları ve aerodinamiği sayesinde yüksek süratlerde de güvenli kullanım imkanı, iyi tutan frenler. Bol yedek parça ve en önemlisi sağlamlığı ve motor kalitesi ile kendini kanıtlamış, seni hiç üzmeyen bir motor. Yağını koy ve git, bakımlarını aksatma yeter. Hiçbir kronik problemi yoktur.

işte o Snn makinei ve lijolunanın makinei qördüğümde yazdıııım msj Arkandan işçevirmeq diil yau :p Mt ye yaqışmaz maksat kapasitemizi yükseltmek bilgi edinmeq

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    f lerde bildiğim kadarıyla bi egzantrik gergisi sorunu var kronik olarak, o da garantiden değiştirilip çözülüyor.
    mjxx şekerim saols

Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Gökhan bunu ilk defa duydum kanka, neyseki ben yaşamadım şu ana kadar böyle bir sorun. Belli bir km.de fln olan birşey mi bu?

işte o Snn makinei ve lijolunanın makinei qördüğümde yazdıııım msj Arkandan işçevirmeq diil yau :p Mt ye yaqışmaz maksat kapasitemizi yükseltmek bilgi edinmeq

Tabiki, takılıyorum bakma sen

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tabiki, takılıyorum bakma sen
    Ya Bu arada Şöyle Bi durum Var Sanırım F Yalan Oldu Bnm için F i aldım Dielim Kenara Hiç bi Canlı Kalmio :( Buda En Ufak bi Arızada KAzada belada allah göstermesinde Sıkıntıya Düşmeye Sebep oluyo Alıpda ikigün sonra Sıkıştım die Satmak Koyar bana :( Oyüzden 8,000 e Bi Zx 250 r buldum Sanırım onunla işi Halledicez en Azından Kenara Köşeye bi Kaza Bela Parası Ayrılmış olucak buda Kafamı Rahat Sezonu Geçirmemis Sağlicak Gerçi o Ayırdıım canlıyıda Zmoto Çiğ çiğ Yer ama En azından Güvence SAğlio

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Cbr-600rr '07
    Ya Bu arada Şöyle Bi durum Var Sanırım F Yalan Oldu Bnm için F i aldım Dielim Kenara Hiç bi Canlı Kalmio :( Buda En Ufak bi Arızada KAzada belada allah göstermesinde Sıkıntıya Düşmeye Sebep oluyo Alıpda ikigün sonra Sıkıştım die Satmak Koyar bana :( Oyüzden 8,000 e Bi Zx 250 r buldum Sanırım onunla işi Halledicez en Azından Kenara Köşeye bi Kaza Bela Parası Ayrılmış olucak buda Kafamı Rahat Sezonu Geçirmemis Sağlicak Gerçi o Ayırdıım canlıyıda Zmoto Çiğ çiğ Yer ama En azından Güvence SAğlio
    valla dostum 15000 nakit param vardı sonuna kadar verdim rr ı aldım cefa cekilmeden sefası sürülmezmiş tabiki senin düşüncen çok güzel ama, benim fırsatlarım imkan vermedi buna...

Motosikleti
    CBR 600 RR
    Alıntı ERDEM860 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla dostum 15000 nakit param vardı sonuna kadar verdim rr ı aldım cefa cekilmeden sefası sürülmezmiş tabiki senin düşüncen çok güzel ama, benim fırsatlarım imkan vermedi buna...
    En güzelini yapmışsın hayırlı olsun kazasız belasız güle güle kullan

Hayırlısı olsun, bence de kafan nasıl rahat olacaksa o şekilde hareket et. İleride biraz daha birikimin olur, 4 silindir bir makina da kullanırsın. Zamanla rayına oturur herşey.

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Yamaha R1 ve Honda CBR1000RR'ın 2009 modelleri MCN tarafından karşılaştırılmış.

Aslında karşılaştırmadan ziyade bu video'nun detayları dikkatimi çekti...

Sürekli yazılır ya "diz koyma bir pist tekniğidir" bu video da diz konulan yerler pist mi?

Bir diğer dikkatimi çeken nokta test sürücülerinin kötü oluşu, sollama yasağı olan yerde sollama, hatta viraj alırken karşı şeride geçen diz, motor v.s.

Bu kadar kötü sürücülere 2 modeli test ettirmek ne kadar etik, onuda geçtik MCN gibi bir ticari marka trafikte kuralları resmen ihlal etmesine rağmen bu görüntüleri nasıl test haberi olarak yayınlıyor.

Bizdeki olumsuzluklara avrupa doğru örnek olarak verilir, bunlar nedir avrupa apaçisi mi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı aYe adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sürekli yazılır ya "diz koyma bir pist tekniğidir" bu video da diz konulan yerler pist mi?

Bir diğer dikkatimi çeken nokta test sürücülerinin kötü oluşu, sollama yasağı olan yerde sollama, hatta viraj alırken karşı şeride geçen diz, motor v.s.

Bu kadar kötü sürücülere 2 modeli test ettirmek ne kadar etik, onuda geçtik MCN gibi bir ticari marka trafikte kuralları resmen ihlal etmesine rağmen bu görüntüleri nasıl test haberi olarak yayınlıyor.

Bizdeki olumsuzluklara avrupa doğru örnek olarak verilir, bunlar nedir avrupa apaçisi mi.

Sonuç ne çıqmış

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Sonuç ne çıqmış
    Bunlar apaçi bunların sonucu beni bağlamaz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    bu TestLeri YapıcaK bi enstitü Kurucam Sırf Tercüme Sorunu kaLmasn die

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R1

tek laf derim 2009 lar beş para etmez uzay çağı hesabı mundar ettiler motorları

GorkeM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    "So this morning , we were convinced that the fireblade is the best"
    Bu cümle çok hoşuma gitti.

Testten anladığıma göre Fireblade çok daha kullanıcı dostu. Tüm devirlerde verdiği tepki çok pürüssüz. Kullanımı kolay ,hafif ve güçlü.

Yamaha ise daha atak. 2 zamanlı gibi çalışan bir motora sahip. Kullanımı daha zor. Eğer işi biliyorsanız kullanmanız gereken bir motosiklet.

Motor olarak baktınız mı işe , test birincisi yeni R1.
    Kendimize uyarlarsak bu testi , motosiklet eğitimi bile almadan SS üzerine tırmanıp kendini Rossi zanneden bizler için , en iyi seçim Fireblade...
    Forum Kuralları◄ ►Moto Aktuel◄ ►Türk Dil Kurumu
    Herkes düşüncelerinde yanılabilir. Ama aptallar bir türlü yanıldıklarını anlayamazlar. Cicero

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Profesyonel arkadaşların sesi çıkmıyor, nedir bu caddede diz koyma v.s.?

Konu R1 mi 1000RR mı değil, videoyu neden eklediğim altında açık açık yazıyor.

Ben eğitim şart bunlar cadde değil pist tekniği diyen uzmanlardan yorum bekliyorum...

MERHABALAR..
    bende geldim sonunda..uzun zamandır sitede gözlemdeyim ama üyelik için hemen olaya girişmedim.bende ehliyetini alıp cebine koymuş, bir iki aya ybr125 almayı kafaya koymuş,akıllı uslu bir bayan kullacı olarak siteye müsadenizle dahil olmuş durumdayım..ilerideki forumlarda yardımlarınızı şiddetle bekliyorum..hele bir forumları gezeyim göreyim..çok sorum var çoookkk
    eyvallah..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    YZF R1
    Profesyonel arkadaşların sesi çıkmıyor, nedir bu caddede diz koyma v.s.?

Konu R1 mi 1000RR mı değil, videoyu neden eklediğim altında açık açık yazıyor.

Ben eğitim şart bunlar cadde değil pist tekniği diyen uzmanlardan yorum bekliyorum...

prof yap bizi aye

bathu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var 636
    aye'cim bas gaza yufrem bas gaza gevurların memleketindeki yollar pistlerdeki gib kaliteli asfalt :( ister elini cebine koy ister dizini asfalta koy;) temiz yol ve viraj bundunmu ister dil çıkar ister diz çıkar dikkat etmemiz bitarafımızın çıkmaması muck
    Yeşil Peri..tıtanıum Yüküm ağır geride kalırsın! Bulaşma avlayamazsın! Sakın deneme öldüremezsin! Vargeç ciddiyim

Motosiklet Eğitmeni COQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda
    Alıntı kaskkafalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABALAR..
    bende geldim sonunda..uzun zamandır sitede gözlemdeyim ama üyelik için hemen olaya girişmedim.bende ehliyetini alıp cebine koymuş, bir iki aya ybr125 almayı kafaya koymuş,akıllı uslu bir bayan kullacı olarak siteye müsadenizle dahil olmuş durumdayım..ilerideki forumlarda yardımlarınızı şiddetle bekliyorum..hele bir forumları gezeyim göreyim..çok sorum var çoookkk
    eyvallah..
    Hosgeldin.
    Insallah çalistigimiz yerlerden sorarsin?
    Biz de sana çok soru soracagiz.
    Tabii bir daha gelirsen.
    Küçük hırsız el feneri, büyük hırsız deniz feneri kullanır.
    Ancak her ikisininde çalışması için ampul gerekir.(Cosinus)

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler