Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

MT Süper Sport Kullanıcıları - Tanışma ve Bilgi Paylaşım Başlığı

Motovento
    REKLAM ALANI
    mustafa özcelik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    suzuki gsx-r 600
    bende geleyim bari yakinda motorun bi resmini atarim burda sezon kapandi garaja cektim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Prometheus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Tatlı su motorcuları sizii
    Onur Yollarda
    Facebook: http://www.facebook.com/OnurYollarda
    YouTube: https://www.youtube.com/channel/UC1TqEwgGS4AHvdmULc9qoIQ

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    pronun diline düşürdünüz bizi beee yokmu koca sitede SS binen

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    tam aklıma bişey gelmişti yazayım dedim unuttum

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Sen daha çok hatırlayıp unutursun "pis pastaneci" (PP)

Olm kabul edin işte, gerçek motorcular enduroculardır. Sezon hiç kapanmaz, "oranın yolu bozuk gitmeyelim" demezler, görülmedik yerleri görürler. Gerektiğinde de motorlarıyla değil ama karizmalarıyla çok da iyi pastanecilik yaparlar.

Not: Görüyorsun iki başlık arasındaki sayfa farkını.
    Onur Yollarda

Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    bizim sezon kapattığımızı kim söledi geç bunları procum caka satacak değil gaz açacak motor istiyoruz biz sayfa farkı nın tek nedeni geyik olmasın sakın

Motosikleti
    '14 BMW R1200GS
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizim sezon kapattığımızı kim söledi geç bunları procum caka satacak değil gaz açacak motor istiyoruz biz sayfa farkı nın tek nedeni geyik olmasın sakın
    Geyik değil ama hadi geyik diyelim, siz geyik yapacak bir grup bile oluşturamıyorsunuz be.. Yaşasın endurocu dayanışması

Gaz açacak motorcu istiyomuş, en yakın pastaneye kadar mı
    Hem bizim başlığa girersen ne denli faydalı bilgiler olduğunu görürsün
    Onur Yollarda

edy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Prometheus adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geyik değil ama hadi geyik diyelim, siz geyik yapacak bir grup bile oluşturamıyorsunuz be.. Yaşasın endurocu dayanışması
    evet arkadaşlar nerde supersportcular .
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

the_cayman - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Olsa da gururla R6 diye yazsak :P
    @GorkeM yav mesaj yazacaktım sana konu kilitlendi .

Ya zaten bir yamaha hastalığım var . Suzukinin yeni gsx-r 1000 de çok dehşet bir alet olmuş yanlız zaten R1 vardı gsx-r geldi kafamı karıştırdı . 3 kademeli güç artışı Hesd ve birkaç yeni teknoloji daha var . Çok güzel bir alet . Aslında hondaların yol tutuşu güzel ve fiyatları uygun ama R1 ve gsx-r varken 1000RR almak pek mantıklı gelmiyor çünkü yamaha ve suzukiden gerideler bana kalırsa ... Honda kötüdür demiyorum . Honda çok iyi bir marka ama şu motogp başarılarını birde seri üretim başarılarına taşısalar, hani yeni sistemler falan çok güzel olacak . Motor sağlamlığı ve yol tutuşu tartışılmaz ama teknoloji olarak gerideler

Aynen böyle yazmıştım bare buraya kopyala yapıştır yapayım
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    yönetimden geyik talebi var tüm geyikciler burayaaaa yuppiiiiiiii

not: bak sonra konu dışı diye kilit veya mesaj silme yok ona göre

ikiside çok iyi motorlar cayman. ikisinide kulllan öyle al derim. oturuşları biraz farklı. hangisinde rahat edebilirsen onu al derim. ben önceden gsxr kullanıyordum ama R6'ya daha cabuk alıştım. satıp R6 aldım sonra. seçim yapması çok zor. hepsi çok güzel motorlar
    If you spend all your time worrying about dying, living isn't going to be much fun.

Motosikleti
    Hey SS kullanıcıları nerdesiniz !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GorkeM kilitlenen konuda vardı şimdi yok. edy burda. boy var ama uzun zamandır piyasada yok zaten hondanın olmadığı konulara pek katılmıyor . Hadi arkadaşlar yok mu arttıran

ELINT burda

Edy mesajını okudum. Aslında R6 da çok güzel ilk motogp'de gördüm o motoru hasta oldum ve şu anda da hastasıyım belki R6 bile olabilir belli olmaz

Bu arada motogp derken bu seneki gp'ye giden bilir markalar stand kurdular orda gördüm
    [B][COLOR="Cyan"][COLOR="Purple"]Yarış kazanmak istiyorsan, ne hızda gitmen gerektiğini bilmeli ve o kadar hızlı gitmelisin; ne eksik ne de fazla...[/COLOR][/COLOR][/B]

Motosikleti
    movistar
    işte geldik burdayız biz bu işte ustayız...
    bu işe sıralı dört silindir için girdik.

R6 çok sıkı bir makine ben çok memnunum. bende gsxr 1000 vardı ama sattım. fazla geldi ama seneye 1-2 arkadaş 1000 lik bir motor alacaz onunla biraz çalışacaz (wheelie, stoppie....) tabi trafiğe kapalı bir alanda

Motosikleti
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R6 çok sıkı bir makine ben çok memnunum. bende gsxr 1000 vardı ama sattım. fazla geldi ama seneye 1-2 arkadaş 1000 lik bir motor alacaz onunla biraz çalışacaz (wheelie, stoppie....) tabi trafiğe kapalı bir alanda

Abi zaten R6 ayrı bir olay. 1000cc yerine tercih edebileceğim bir motor . Yamahanın kapkara olanı ve kırmızı beyazı zaten bitiriyor beni . 600cc şehiriçi için yeter bence . 1000cc'den daha az yakıt tüketimi ayrıca hızı ve ivmelenmesi çok güzel zaten

bizden başka ss'ciler yok galiba. binlerce kişiden bu kadarmı ss'ci var

Motosikleti
    Alıntı edy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bizden başka ss'ciler yok galiba. binlerce kişiden bu kadarmı ss'ci var
    Varda en klasik üyeler çevrimdışı ve 125cc adına başlıklar açılıyor çoğu honda kullanıcısı orda takılıyor ama bu konuyu her zaman en başta tutmayı borç bilirim kendime

ELINT GorkeM ohoooo nerdesiniz yaaaa SS başlığı var burda

Arthas da Ankaradan bir SS kullanıcısı . O da burda ama kimse neden birşey yazmıyor .

Arkadaşlar davetiye mi bekliyorsunuz

biz gecen hafta sonu 4 arkadaş buluştuk biraz gezi yapalım dedik, çıktık yola ama bir arkadaşın motoru yan cizdi hemde ducati 999. herzaman bize ducatinin iyi olduğunu iddaa ederdi. hafta sonu olanlardan sonra artık dilimizden düşmez. herzaman japonların daha iyi olduğu soylerdim ama dinlemezdi. umarım burda ss'ci arkadaşlarla tanışır daha güzel geziler düzenleriz.

Gökhan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    F 650 GS
    hacıı geldik geldikkkk. 2 dk çarşıya gittim başlık nerdeyse anasayfadan düşcekmiş . bu topigin sayfa sayısını o traktörcülerin(endurocular ) sayfa sayısından fazla yapmayı bir borç biliyorum. bu arada böyle geyik yapmak yerine teknik bilgileri yayınlasak topicte amacında ilerlemiş olabilir. hadi bakem tüm ss tutkunları bu topic'te ss ile ilgili tüm bilgilerin bulunabilecegi bir topic haline getirelim...

bu arada şunu söyleyim benim ss yok. ama tam bir tutkunuyum. bu topicte sadece ss olanlar mı olcak yoksa tutukunlarıda birşeyler yazabilirler mi??

MNY46 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Multistrada1200 , xt 660x
    benım suan altımda ss bı makına yok ama ıstegıme baglı dukkanda cook daha dogrusu istegıme dııl yer problemım var.. ama 636 ve r6 kullanan bı ss cıyım... yane bende varım.....
    tamır ısı yaptıgımız ıcın faydalı olabılecegımı dusundum.....

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler