Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

R6 Radyatör Fanı büyütme

Motovento
    REKLAM ALANI
    numan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    st rs
    ben bir r6(2015) kullanıcısı olarak sıcaklık değerlerini paylaşayım. (genelde 2 senede 1 radyatör sıvısını komple sıfırlıyorum - motul motocool kullanıyorum)

R6 trafik haricindeki kullanımlarda sıcaklık olarak kış mevsiminde 76-84, harici de 82 88 derece arasında takılıyor. Trafik ya da hareket etmeme durumunda hızlı bir şekilde ısınıp 100 derecede fan açıp en fazla 105 107 civarlarından geri dönüyor ve 95 derece ile 105 derece arası gidip geliyor. Fan açması, 105 dereceleri görmesi vs çok normal buna alışmak lazım. Hatta 120 dereceye çıkıp inmesi bile normal diyor yabancılar ama bende bu durumlar olmadı. Kitapcığında da "HI" uyarısı görünceye kadar normal diyor.

Bu yazdıklarıma göre kendi durumunuzu yorumlayabilirsiniz.
    bassturbin ve KnHktn bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R6 dan anlamam ama R6 da genel bir problemse bu muhtemelen buna göre modifiye edilmiş hazır ürünlerin olması gerekir.Yada bu tür modifiye yapan insan çok olması lazım.Eğer böyle bir durum yoksa ben motor özelinde bir sorun olduğunu düşünür onu düzeltme yoluna giderdim.Başkaları ek bir fan takmıyorda ben niye takma ihtiyacı hissediyorum diye.
    Gayet mantıklı, bakalım önümdeki kontrollerimden sonra ne çıkacak

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)