Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Merhaba Özgür İnsanlar

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    motorsiklet alacağım uzun aradan sonra,

dominar 250 d sıfır km

daelim roadwin 250 2.el 15.000 km'de 19 bin diyor

hysung gt250r 2. el 25.000 km:'de 45 bin tl istiyor

zealsun 250 r var 2.el 20.000 km'de 17 bin tl istiyor

bana yardımcı olurmusunuz lütfen?

15 bin tl param var 2.el de alabilirim sıfıra girersem kredi çekmek zorunda kalacağım.
    tamam herşey para parana göre hareket etmeli onu biliyorum da buda sonuçta araç insan nede olsa zevkle bineceği sağlam bişey almak istiyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Model yıllarını da yazabilir misin.

Bütçeni yükseltiyorsan dominar 400 ug ikinci ellerine bak diyeceğim ama onlarda ucmustur.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    hersey ateş pahası oldu :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:00 ----------

Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Model yıllarını da yazabilir misin.

Bütçeni yükseltiyorsan dominar 400 ug ikinci ellerine bak diyeceğim ama onlarda ucmustur.
    he3mde acaip biçimde uçmuş....

onlarada baktım...

daelim 2012 model

zealsun 2014 model

dominar 2022 model

hysung 2017 model
    ZAFER HAZIRLIĞI SEVER.
    SİNCE 571-1299-1453-1907

o listede dominara oy veririm.

Açıkçası param olsa Dl650 alırım. az önce 75 bin'e buldum düşük km 2005 model.

ama param yok.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Özgürüz, sağır değil.
    Küçük harfle yazınız.
    gerivites ve alp_tunay bunu beğendiler.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özgürüz, sağır değil.
    Küçük harfle yazınız.
    küçük harfle yazın deseydin de olurdu.

sağır değiliz falan gerek yok. caps lock açık kalmış olabilir değilmi?

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:10 ----------

o listede dominara oy veririm.

Açıkçası param olsa Dl650 alırım. az önce 75 bin'e buldum düşük km 2005 model.

ama param yok.
    teşekkürler kardeşim

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Bu işler elbet ekonomi meselesi ama yedek parçası bulunmayan motoru kullanmak hakikaten riskli. Misal benim motorumun da yedek parçası pek bulunmuyor Türkiye'de ama yurtdışından getirtme imkanım var. Sizin de böyle bir imkanınız varsa, yanınızda yörenizde Daelim ve Hyosung'tan anlayan iyi ustalarınız varsa, bütçeniz ve sabrınız yeterliyse Daelim ve Hyosung düşünülebilir, Zealsun'u bilmiyorum. Lakin yukarıda saydığım maddelerden 1 tanesi bile sizde eksikse o 2 motoru da listemizden çıkaralım bence. Bajaj'ı getiren Kuralkan'dan nefret bile etsem bütçe olduğu takdirde Dominar daha iyi bir alternatif olarak duruyor. Buarada Domi harici seçtiğiniz 3 motor da karenajlı, racing görünümlü motorlar. Bu nedenle spor motor sevdiğinizi tahmin ediyorum. Eğer sıfır Dominar 250 için krediyle beraber 60.000 TL bütçe ayırabiliyorsanız listenize ekleyeceğiniz Cf Moto 250 Sr görünüm itibariyle sizi daha memnun edecektir.
    -Black- ve EBSC bunu beğendiler.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    motor sürecek olan cebini eline zaten atıcağı gibi bankayada bir selam çakması şart artık.o listeden dominar harici bir motor alınmaz bence.dominar pahalıysa nk250 yada ns200 de değerlendirilebilir.şu da var 0 km alıp akü derdi arıza derdi lastik değişimi gibi baya güzel paralar tutarlara da girmiceksiniz benzin koy devam
    -Black- ve EBSC bunu beğendiler.

Daelim roadwin tavsiye ederim, yedek parça fiyatları diğerlerine göre çok uygun, servis olarak Hero servisleri bakıyor ve hepside işinin ehli mükemmel insanlar. Yani gözün kapalı alabilirsin.

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    Alıntı EBSC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    küçük harfle yazın deseydin de olurdu.

sağır değiliz falan gerek yok. caps lock açık kalmış olabilir değilmi?[COLOR="Silver"]
    Ukalalığın da anlamı yok.. Nick'ini yazarken de Caps açık kalmış, belli ki tarzın bu, fakat her yerin bir adabı var, kusura bakmayın diyip konuyu kapatman gerek.
    -Black- ve muhahha306 bunu beğendiler.

Trollere bu kadar tepki vermiyorsunuz, pes.

Adam büyük yazmış küçük yazmış en azından motosiklet ile ilgili birşey sormuş.

Gidin forumdaki salih ve türevlerinin actıgı sacma konulara bakın önce.
    wing41, EBSC ve erensel bunu beğendiler.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    En mantıklısı bu saydıklarının arasında dominar 250 olacaktır

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    15.000'e sıfır Dominar 250 nasıl oluyor anlamadım ben yalnız; bir garip muhabbet dönmekte.

Yamaha Crypton S bile *2020 model* sıfırı 41.600₺ yani...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15.000'e sıfır Dominar 250 nasıl oluyor anlamadım ben yalnız; bir garip muhabbet dönmekte.

Yamaha Crypton S bile *2020 model* sıfırı 41.600₺ yani...
    15.000TL param var, sifir almak istersem kredi cekmek zorunda kalacagim yazmis arkadas.
    EBSC ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu işler elbet ekonomi meselesi ama yedek parçası bulunmayan motoru kullanmak hakikaten riskli. Misal benim motorumun da yedek parçası pek bulunmuyor Türkiye'de ama yurtdışından getirtme imkanım var. Sizin de böyle bir imkanınız varsa, yanınızda yörenizde Daelim ve Hyosung'tan anlayan iyi ustalarınız varsa, bütçeniz ve sabrınız yeterliyse Daelim ve Hyosung düşünülebilir, Zealsun'u bilmiyorum. Lakin yukarıda saydığım maddelerden 1 tanesi bile sizde eksikse o 2 motoru da listemizden çıkaralım bence. Bajaj'ı getiren Kuralkan'dan nefret bile etsem bütçe olduğu takdirde Dominar daha iyi bir alternatif olarak duruyor. Buarada Domi harici seçtiğiniz 3 motor da karenajlı, racing görünümlü motorlar. Bu nedenle spor motor sevdiğinizi tahmin ediyorum. Eğer sıfır Dominar 250 için krediyle beraber 60.000 TL bütçe ayırabiliyorsanız listenize ekleyeceğiniz Cf Moto 250 Sr görünüm itibariyle sizi daha memnun edecektir.
    Harika bir cevap olmuş.... emeğinize ve yüreğinize sağlık. fakat ekonomik olarak geçmişte sorunlar yaşadığım için ve maddi krizler atlattığım için de kredi sorun oluyor. şu an şükürler olsun toparlandım ama geçmişin izleri bankalar tarafından hemen silinmiyor malesef... keşke olsa keşke yapabilsem. ama uğraşacağım bu arada cf moto çok beğendim bayileri aradım ellerinde yokmuş nisan sonu gelecekmiş.

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:28 ----------

Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15.000TL param var, sifir almak istersem kredi cekmek zorunda kalacagim yazmis arkadas.
    açıklama için teşekkür ederim. yazılanları okuyucalar daha dikkatli okursa iyi olacak gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En mantıklısı bu saydıklarının arasında dominar 250 olacaktır
    harun bey çok teşekkür ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:32 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:30 ----------

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ukalalığın da anlamı yok.. Nick'ini yazarken de Caps açık kalmış, belli ki tarzın bu, fakat her yerin bir adabı var, kusura bakmayın diyip konuyu kapatman gerek.
    ukalalık yapacak yaşta değilim büyük küçük harfe bakacağınıza edebe ahlaka ne yazıldığına bakın çokmu önemli küçük büyük. iyi forum açılmış nesiniz ülkenin sahibimi kibir böbür nedir bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

Alıntı kolestroll adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Daelim roadwin tavsiye ederim, yedek parça fiyatları diğerlerine göre çok uygun, servis olarak Hero servisleri bakıyor ve hepside işinin ehli mükemmel insanlar. Yani gözün kapalı alabilirsin.
    yedek parça çok önemli evet özellikle 2.el araçlarda

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:33 ----------

çok teşekkür ederim destek için ALLAH RAZI OLSUN biride yazmış ukalalığın anlamı yok vs bu insanlar ne sanıyor kendilerini önce insan ahlak maneviyat saygı sevgi hoş görü önemli olan bu olmalı değilmi? bu adamların konuşma tarzlarına bakarmısınız ister istemez insan yükseliyoır. kibir kokuyor
    ZAFER HAZIRLIĞI SEVER.
    SİNCE 571-1299-1453-1907

Boşver başkan.

Listendeki motorlar haricinde sana tavsiyem 2017 ve üstü ns200 almandır.

Piyasası canlı, aksesuarı bol, bir japon olmasa da sağlam, yedek parçası cfmoto, benelli, apache gibi motorlara göre ucuzdur.

24 beygir, su sogutmalı. 120 sabit hızla uzun yola bile gider.

Dominar 250'yi incelemedim, ancak 400ug si cok güzel motor. 250si de güzel diye duydum. Ama aradaki fiyat farkı 3 beygir için değer mi emin değilim.
    EBSC bunu beğendi.

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Özgürüz, sağır değil.
    Küçük harfle yazınız.
    .........
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı EBSC adlı üyeden alıntı Mesajı göster

açıklama için teşekkür ederim. yazılanları okuyucalar daha dikkatli okursa iyi olacak gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:29 ----------

ukalalık yapacak yaşta değilim büyük küçük harfe bakacağınıza edebe ahlaka ne yazıldığına bakın çokmu önemli küçük büyük. iyi forum açılmış nesiniz ülkenin sahibimi kibir böbür nedir bu

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:32 ----------

çok teşekkür ederim destek için ALLAH RAZI OLSUN biride yazmış ukalalığın anlamı yok vs bu insanlar ne sanıyor kendilerini önce insan ahlak maneviyat saygı sevgi hoş görü önemli olan bu olmalı değilmi? bu adamların konuşma tarzlarına bakarmısınız ister istemez insan yükseliyoır. kibir kokuyor
    Sizin de herhangi bir internet ortamina yazarken buyuk harflerle yazmanin BAGIRMAK anlamina geldigini bilmeniz gerekli. Aslinda bunu su an internet kullanicilarinin muhtemelen %10'u filan biliyordur. Ogrenmis oldunuz bu sayede.
    EBSC, espresso ve DickName bunu beğendiler.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400

Bu eleman da trol zaten
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu eleman da trol zaten
    normalde diğer mesajları troll olabıllır, burada motosiklet sormuş
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)