Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Merhaba Özgür İnsanlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    normalde diğer mesajları troll olabıllır, burada motosiklet sormuş
    Motosiklet üzerinden trollük yapıp kamufle oluyor bence Diğer açtığı konular ve o konulara verdiği cevaplar, biosu ve imzası dahil çok çelişkili bir profil.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı gerivites adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet üzerinden trollük yapıp kamufle oluyor bence Diğer açtığı konular ve o konulara verdiği cevaplar, biosu ve imzası dahil çok çelişkili bir profil.
    Valla barizlerine ses cıkarmıyorlar, çelişkililerde bırak kalsın :D

adamın birisi sırtıma plaka takayım demiş, birisi motora lpg takayım demiş, birisi sabah aksam honda yıne tokatladı konusu acıyor.

Bu arkadaş trollse de canı sagolsun. en azından kamufle :D
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Bu eleman da trol zaten
    Adamin fotograflari arasinda en azindan motosikletinin fotografi hatta plakasi var. En azindan birileri gibi AT var bende su kadar yaktirdim deyip motosikletini gizlemiyor.
    espresso ve alp_tunay bunu beğendiler.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamin fotograflari arasinda en azindan motosikletinin fotografi hatta plakasi var. En azindan birileri gibi AT var bende su kadar yaktirdim deyip motosikletini gizlemiyor.
    Onda AT’ın olması, bende gs1250 olması kadar gerçekçi

Tahminim mondial drift filan kullaniyordur.
    gurcanozturk ve alp_tunay bunu beğendiler.

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Bence bu trol olayına çok kafayı takmamak lazım
    Trol olduğunu düşündüğünüz konulara ve yorumlara cevap vermezseniz adamlar zamanla buradan ekmek çıkmıyor deyip daha az trolluk yapacaklardır.
    Dikkat ettiyseniz yapmazlar diyemiyorum. Daha az yaparlar diyorum
    Neticede huyları bu.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    arkadaşlar keşke troll muhabbetine beni sokmasanız ama sokmuşsunuz madem ben de aydınlatıyım 36 yaşındayım ankarada yaşıyorum motor almak için uğraşıyorum daha öncede bahsettiğim motorlardan birini seçmek zorundayım kimsenin profili verdiği msjları bilmem nesi kimseyi ilgilendirmez. herkes haddini bilmeli. yok büyük harf yok ukalalık yok trollük siz ne içiyorsunuz ?
    motorsiklet hakkında bilgi edineceğim bir yer diye bakarken burası 2000 li yılların başında ki chat odaları gibi olmuş selam verene dalıyorsunuz...
    gerçekten yazık.
    yazdığım motorları daha önce kullanmadım maddi sorunlar yüzünden 2016 yılında vstrom 650 mi satmak zorunda kaldım yeniden bişeyleri toparlamaya başladım geldim buraya bir heyecanla soru sordum fikir almak istedim
    seviye ne kadar önemli kimi büyük harften yazmış kimi ukalalığa kimisi trollüğe ya bu nedir nasıl bir zihniyettir.
    yazıklar olsun daha da girmem bu siteye pişman ettiniz
    İNSANA SAYGI KENDİNE SAYGI DEMEKTİR.

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:20 ---------- bir önceki mesaj zamanı 12:08 ----------

geçmişime bakarsanız motorumla olan resimlerimi görürsünüz.... 6 yıl önce yine bakarsanız açtığım konulara trollükle falan bi alakam olmadığınıda görürsünüz.

yanlış yapıyorsunuz hemde çok. bu kul hakkıdır. bu mevzu söyle olmalıydı ben büyük harfle yazınca bana cevap veren kişi laf sokmak değilde ''kardeşim küçük harfle yazarmısın'' demeliydi. bende mahcup olup tamamdır derdim. düzeltirdim.

konu kapanırdı.

nerelere geldi konu.... gerçekten acayip şaşkınım. ve pişmanım.
    erensel bunu beğendi.

Motosikleti
    D400
    Konu bir yerlere gelmedi. Kafanızda mı kuruyorsunuz. İsteyen istediğini düşünür istediğini yazar, görmek istemediğiniz üyeyi engellersiniz. Kimseye had bildirmek kimseye düşmez. Şu verdiğiniz tepkiler bile tuhaf. Madem amacınız bilgi edinmek, bunun haricindeki yorumlara cevap vermezsiniz olur biter.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Konu bir yerlere gelmedi. Kafanızda mı kuruyorsunuz. İsteyen istediğini düşünür istediğini yazar, görmek istemediğiniz üyeyi engellersiniz. Kimseye had bildirmek kimseye düşmez. Şu verdiğiniz tepkiler bile tuhaf. Madem amacınız bilgi edinmek, bunun haricindeki yorumlara cevap vermezsiniz olur biter.
    kimse kimseye atıfta bulunamaz varsa bişey yazar

olayların gerçekliği bile öğrenilmemişken bu yazılanlar iftiradan öte bişey değil

madem öyle orda trollden kastınız kimdi?

Motosikleti
    D400
    Alıntı EBSC adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kimse kimseye atıfta bulunamaz varsa bişey yazar

olayların gerçekliği bile öğrenilmemişken bu yazılanlar iftiradan öte bişey değil

madem öyle orda trollden kastınız kimdi?
    Sizdiniz. Yazdıklarınızın forumdaki ve ülkedeki trollerden farksız olduğunu düşünüyorum. Bu şahsi düşüncemdir engellenemez, yanlış düşünüyor da olabilirim. Bu da benim hata yapma özgürlüğümdür. Ayrıca atıfta bulunma ve iftira atma özgürlüğüm de var, kul hakkı yeme hatta kulak kılı yeme özgürlüğüm de var. Burada konu açıp tavsiye isterken diğer üyelerin istediği gibi davranabileceğini kavradığınız zaman daha sorunsuz bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Yoksa böyle masturbasyonumsu küçük tartışmacıklardan öteye geçemeyiz.
    alp_tunay bunu beğendi.

ulan ayda yılda bir motosıklet önerisi konusu acıldı onunda anasını s..tiniz.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Sizdiniz. Yazdıklarınızın forumdaki ve ülkedeki trollerden farksız olduğunu düşünüyorum. Bu şahsi düşüncemdir engellenemez, yanlış düşünüyor da olabilirim. Bu da benim hata yapma özgürlüğümdür. Ayrıca atıfta bulunma ve iftira atma özgürlüğüm de var, kul hakkı yeme hatta kulak kılı yeme özgürlüğüm de var. Burada konu açıp tavsiye isterken diğer üyelerin istediği gibi davranabileceğini kavradığınız zaman daha sorunsuz bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Yoksa böyle masturbasyonumsu küçük tartışmacıklardan öteye geçemeyiz.
    başka bişey yazmaya gerek yok acınası bir durum.

ALLAH KALBİNE GÖRE VERSİN.

ALLAH HİDAYETİN MÜMKÜN DEĞİLSE BİLDİĞİ GİBİ TEZ VAKİTTE BU ZİHNİYETTE OLANLARA BİLDİĞİNİ VE YAPACAĞINI YAPSIN. NET.
    gerivites bunu beğendi.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    başka bişey yazmaya gerek yok acınası bir durum.

ALLAH KALBİNE GÖRE VERSİN.

ALLAH HİDAYETİN MÜMKÜN DEĞİLSE BİLDİĞİ GİBİ TEZ VAKİTTE BU ZİHNİYETTE OLANLARA BİLDİĞİNİ VE YAPACAĞINI YAPSIN. NET.
    Hocam sonradan farkettim muhasebeci oldugunu. Muhasebeciler nedense genelde CAPS LOCK acik kullaniyor, inatla bir de. Nedendir bilemiyorum. Eskiden kullandiginiz paket muhasebe programlari oyle bir ihtiyaci vardi belki.

Hatta ben normalde buyuk harflerle yazanlarla dalga gecerim, "Muhasebeci misin?" diye )
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    Hocam sonradan farkettim muhasebeci oldugunu. Muhasebeciler nedense genelde CAPS LOCK acik kullaniyor, inatla bir de. Nedendir bilemiyorum. Eskiden kullandiginiz paket muhasebe programlari oyle bir ihtiyaci vardi belki.

Hatta ben normalde buyuk harflerle yazanlarla dalga gecerim, "Muhasebeci misin?" diye )
    Programlardan kaynaklanıyor doğrudur

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Programlardan kaynaklanıyor doğrudur
    aha sansa bak.

MUHASEBECİLER HAFTAN KUTLU OLSUN HOCAM :D

Motosikleti
    SUZUKİ V-STROM DL 650
    aha sansa bak.

MUHASEBECİLER HAFTAN KUTLU OLSUN HOCAM :D
    ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM

Moderatör Levent - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R 1200 GS Adventure
    ukalalık yapacak yaşta değilim büyük küçük harfe bakacağınıza edebe ahlaka ne yazıldığına bakın çokmu önemli küçük büyük. iyi forum açılmış nesiniz ülkenin sahibimi kibir böbür nedir bu[COLOR="Silver"]
    Bu foruma giriyorsanız, burayı kullanıyorsanız, forum kurallarına uymak zorundasınız... Neyin çok önemli veya önemsiz olduğunun kararını biz zaten yıllar öncesinde verdik, o yüzden üzerinize vazife olmayan konular hk. yorum yapmayın, vazifeniz olan kuralları yerine getirin, getirmemekte ısrarcıysanız, tutumumuzu değiştirmesini de biliriz.

Motoseverrr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar Ns200 15"
    Alıntı vandamme adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Onda AT’ın olması, bende gs1250 olması kadar gerçekçi

Tahminim mondial drift filan kullaniyordur.
    Hocam bir mesajında görmüştüm AT falan yok o hayalim demişti, kullandığıda cb125e olması lazımdı böyle bir küçük açığını yakalamıştım .

Alıntı Levent adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu foruma giriyorsanız, burayı kullanıyorsanız, forum kurallarına uymak zorundasınız... Neyin çok önemli veya önemsiz olduğunun kararını biz zaten yıllar öncesinde verdik, o yüzden üzerinize vazife olmayan konular hk. yorum yapmayın, vazifeniz olan kuralları yerine getirin, getirmemekte ısrarcıysanız, tutumumuzu değiştirmesini de biliriz.

levent peki dün sikayet ettiğim elamanın "s..kerim" dediği mesaj için troll hesabı banlamak yerine neden mesajlarını sildiniz?

Tartışma amaclı sormuyorum, kurallardan bahsediyorsak troller neden hala forumda var? Neden her konuda küfürler var?
    Bakın sansürlü s..m tarzı küfürler değil dünkü mesaj acık acık yazılmıştı.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Adamın ilk mesajına bakarsak , hiç büyük harf kullanmamış , ben mı yanlış görüyorum , ne kadar uzamış konu, pes.

Alıntı F.şahin adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamın ilk mesajına bakarsak , hiç büyük harf kullanmamış , ben mı yanlış görüyorum , ne kadar uzamış konu, pes.
    editlemiştir moderatörler.

gereksiz bir uzatma bencede .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)