Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung GT250R

Motovento
    REKLAM ALANI

Selamlar arkadaşlar hızlıca bir konu hakkında bilgi almak istedim. Bugün bir GT250R bakmaya gittim, 2016 model fakat 2018 çıkışlı 20.xxx km gayet temiz görünüyordu ustamda fayet temiz dedi, fiyat için 20 dedik sizce alınır mı, fikrinizi almak istedim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Hiç kullanmadım ama gördüm, heybetli bir motor. Lakin yedek parçası bulunamayan ya da çok zor bulunan bir motora sahip olmak sıkıntılı bir konu. Benim motorumun da parçası pek bulunmuyor, hem Kawasaki, hem de eski bir model. Kendimden örnek vermem gerekirse; oksijen sensörü arızasından Fi ışığım aylardır yanıyor. Güzel ülkemizde Denso 21176-0035 marka ve model oksijen sensörü bulamıyorum. Usta usta soruyorum "muadil oksijen sensörü uydurabilir miyiz?" diye, birinin dediği ötekininkini tutmuyor. Ustan "temiz bu, alınır" diyebilir ama 3 ay sonra zottirik bir arıza nedeniyle hayati bir parçaya ihtiyacın olursa mecburen yurtdışı sitelerden alışveriş yapmak durumundasın. Tamam, çoğumuz minimum paraya maksimum güzel görünümlü motor peşindeyiz ama işletme gideri, işletme olanağı gibi kavramlar karşına çıkacak ilk sıkıntıda yüzünü asacak, motorundan aldığın keyfi azaltacaktır.

Motosikleti
    ...........!
    Bu konuya bir bak. Aynı şeyleri tekrar etmek huyumuzda var galiba.

http://www.motosiklet.net/forum/moto...bulamamak.html

7:53 den başlıyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)