Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklette boy meselesi

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial150MrVulture
    MERHABLAR
    BOYUM 1.70 VE UZUN ZAMANDIR MONDİAL 150MR VULTURE KULLANIYORUM. ARTIK CC YÜKSELTMENİN FARZ OLDUĞUNU KABULLENDİM. GELEN ZAMLARDAN SONRA ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYUP 250CC BİR MOTOR ARAYIŞINA DÜŞTÜM SS MOTOR SEVDİĞİMDEN ÖTÜRÜ R25 VE CBR 250R ARASINDA KALDIM. CBR SELESİNE OTURMA İMKANI BULDUM LAKİN R25 KONUSUNDA BİR TEREDDÜTTEYİM BOYUMDAN ÖTÜRÜ BOYDAŞLARIM YADA BOYUMA YAKIN ARKADAŞLARIN DENEYİMİNE BAŞVURMAK İSTİYORUM.

CEVAPLANDIRAN DÖNÜT VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. :D <3

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Usta ben de ns200 var, aynı boydayım seninle, parmak ucuyla değiyorum, yani motorun üstünde geriye gitmek, çalışmıyorken manevra yaptırmak zor sadece onun dışında pek bi dezavantajını yaşamadım crf değil sonuçta, yani boy'a fazla takılma ışıklarda falan ağırlığı dengeli tuttuktan sonra parmak ucun bile değse sorun olmaz. Ama tabi yine iş sen de bitiyor, oturup deniyceksin.

kdiner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    14-16 200ns,16 Mt-25, 17 D400, 18 Mt25abs
    Alıntı Barkin_93 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MERHABLAR
    BOYUM 1.70 VE UZUN ZAMANDIR MONDİAL 150MR VULTURE KULLANIYORUM. ARTIK CC YÜKSELTMENİN FARZ OLDUĞUNU KABULLENDİM. GELEN ZAMLARDAN SONRA ELİMİ TAŞIN ALTINA KOYUP 250CC BİR MOTOR ARAYIŞINA DÜŞTÜM SS MOTOR SEVDİĞİMDEN ÖTÜRÜ R25 VE CBR 250R ARASINDA KALDIM. CBR SELESİNE OTURMA İMKANI BULDUM LAKİN R25 KONUSUNDA BİR TEREDDÜTTEYİM BOYUMDAN ÖTÜRÜ BOYDAŞLARIM YADA BOYUMA YAKIN ARKADAŞLARIN DENEYİMİNE BAŞVURMAK İSTİYORUM.

CEVAPLANDIRAN DÖNÜT VEREN HERKESE TEŞEKKÜR EDERİM. :D <3
    R25 te sırıtmazsınız ve sele yüksekliği 78cm sıkıntı olmaz yani.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)