Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

8-9-10 bin tl ye eli ayağı düzgün 2500 cc ss bulmak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial mash -Hero dash- Hero Thriller- Cbr 250
    Arkadaşlar şuan hero thriller kullanıcısıyım motorumdan memnunum servisinden olmasam da motordan gayet memnunum, bu yaz satıp 250 cc supersport almayı düşünüyorum fakat 10 bin tl den fazla verip sıkışmak istemiyorum aldıktan sonra borcu kafama takmak aldıgım keyiften edecek beni bu nedenle 9-10 bin liraya başımı ağrıtmayacak ss bulsam çok güzel olacak, hemen cbr 250 ye gidiyor kafam ama bildiğiniz üzere ençok hırpalanan motorlardan biridir bizim memlekette hyosung gt250 istemiyorum başka alternatif arayayım derken bi bakıyorum naked araştırmaya başlamışım, kafamda deli sorular

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...24382494/detay 250 cc supersport bu fiyata bunu alırsın

Motosikleti
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    https://www.sahibinden.com/ilan/vasi...24382494/detay 250 cc supersport bu fiyata bunu alırsın
    Neden 8 e takıldın 10 bin tlye onlarca cbr 250 var neden yardımcı olmak yerine bu şekilde yaklaşıyorsun anlam veremiyorum, yinede sağol

ozan1991 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache/Bajaj dominar 400/yamaha mt07
    Alıntı Youjoee adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neden 8 e takıldın 10 bin tlye onlarca cbr 250 var neden yardımcı olmak yerine bu şekilde yaklaşıyorsun anlam veremiyorum, yinede sağol
    ben fikrimi söyledim o fiyata alıcağın cbr250 canını sıkabilir çalışıyorsan biraz daha para biriktir kışın 13-14 yapıp temiz bişey bulursun 250 liliğe binicem diye başını ağrıtma derim

Motosikleti
    Alıntı ozan1991 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben fikrimi söyledim o fiyata alıcağın cbr250 canını sıkabilir çalışıyorsan biraz daha para biriktir kışın 13-14 yapıp temiz bişey bulursun 250 liliğe binicem diye başını ağrıtma derim
    Eyvallah dostum

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)