Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bajaj RS 200 vs Suzuki GSX 250R

Motovento
    REKLAM ALANI
    RoofRoof - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DRZ400SM
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15k devir çeviriyor makine. Bırak da görsün. Senin CBR kaç k devir çeviriyor. Adamlar full performans odaklı makine yapmışlar. 9lt/100km benzin yiyor
    Maksimum 8500 devirde 26,5 hp veriyor.İsterse 50.000 devir çevirsin beygir ne kadarsa o kadar maksimum hız.CBR500 aynı devirde 47 beygir üretiyor.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Alıntı RoofRoof adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    La bu CBR500 ile 175'i zor görüyorum millet nasıl 250'lilik motorla 175 yapıyor anlamıyorum.
    R25cilerin top speedi 190 ama yolda cbr500e yaklaşamıyorlar bende buna anlam veremiyorum 😁
    RoofRoof bunu beğendi.

bursagsli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kanuni Seyhan (2012-2017), Sym Wolf 250
    Biri hint malı diğeri japon. Suzuki al ömürlük makina

LostRider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Star Fire 48
    mutlaka aklındaki modellere test sürüşü yap. hangisi sana uyarsa öyle al.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    xmax_250 ABS 2015 + Sepetli 52 litre
    Alıntı Boldpilot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    R25cilerin top speedi 190 ama yolda cbr500e yaklaşamıyorlar bende buna anlam veremiyorum 😁
    r25 apacisi ne anlasin kardesim tork dan sikistirmadan ... bosver

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    inazumaya çirkin diyorsan alabiliceğin bir motor gsxr 250.ağır ve gitmiyor.rs200 daha hafif ve performanslı daha ekonomik.tabi suzuki bence en güzel gözüken 250 cc motor.özellikle mavi rengi kalite akıyor cihazdan.2sinede tipine bakıp rs200 alman mümkün değil.kalite ve tasarımda ciddi ciddi tekme tokat döver.suzuki inazuma motorlu nispeten spor sürülen bir motor.2 silindiriyle zaten çevirdiği devir güç ile konfor ve sakinlik sunuyor.alakasız 2 motor ne istediğine karar verirsen seçmen kolay.örneğin ne kadar güzel olursa olsun suzuki bana uymuyor malesef rs200 alırdım.bence 2 motoruda alma derim git aynı paraya dominar al geç hiç uğraşma.piyasasıda oturmaya başladı iyice alırsan 2 motordanda kar edebilirsin

Motosikleti
    MT-07
    Maksimum 8500 devirde 26,5 hp veriyor.İsterse 50.000 devir çevirsin beygir ne kadarsa o kadar maksimum hız.CBR500 aynı devirde 47 beygir üretiyor.
    Bak gene 8500rpm'ye sabitlemişsin fikrini. Bir ata 8500kez mi vursan parçalattırırsın yolu yoksa 13500kez mi? CBR250RR de aynen böyle manyak makine. CBR500R ömürlük, konforlu ve sport touring olacak bir makineyken R25 apaçi dostu hafif 36hp lik manyak bir makine. Emin ol senin motorundan da fazla yakıyor. Lakin bu CBR500R'den iyi mantığına gelmez. Benim motorumda 156km/sa yapıyor eski Pulsar'ım 157km/sa yapıyordu. Ağırlık epey farkettiriyor ve teknolojileride farklı sanırsam R25 ile CBR500R'in.

Motosikleti
    DRZ400SM
    Bak gene 8500rpm'ye sabitlemişsin fikrini. Bir ata 8500kez mi vursan parçalattırırsın yolu yoksa 13500kez mi? CBR250RR de aynen böyle manyak makine. CBR500R ömürlük, konforlu ve sport touring olacak bir makineyken R25 apaçi dostu hafif 36hp lik manyak bir makine. Emin ol senin motorundan da fazla yakıyor. Lakin bu CBR500R'den iyi mantığına gelmez. Benim motorumda 156km/sa yapıyor eski Pulsar'ım 157km/sa yapıyordu. Ağırlık epey farkettiriyor ve teknolojileride farklı sanırsam R25 ile CBR500R'in.
    Hacı ne anlatmak istiyorsun hiç bisi anlamadım. Bi R25 diyorsun sonra CBR250 manyak diyorsun.

Ayrıca bi ata 10000 kere vursan da maksimum hızını 2000 kere vurunca veriyorsa 8000 kere vurman boşunadır. CBR500 istersen 3 litre istersen 8-9 litre yakıyor.

Pulsar ile CBR250 arasındaki 2 beygir fark 25 km/s mi katıyor?

Motosikleti
    MT-07
    Cbr250RR ile R25 hayvan gibi devir çeviriyor diyorum. Çok mu zor? Hiç o makinelerin gidişlerini izledin mi? Yani 500'lük makine kullanıyorsun die bu makinelerin seninkini geçmesini yada aynı performans çıkarmasını nie bu kadar yadırgıyorsun?

Senin makinenin torku ile o makinelerin torku bir değil. Senin makinenin ivmelemesi ile onlar bir değil. Yalnız senin makinen Sport Touring onlar ise Racing klasmanına giriyor. Haliyle fark oluyor. Lakin o fark sadece top speed de oluyor.

Anlaman içinde şunları şuraya koyayım.

https://www.youtube.com/watch?v=pyNLibC9bdk

https://www.youtube.com/watch?v=nmZOH0NVRko

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    WR 250 R
    Cbr250RR ile R25 hayvan gibi devir çeviriyor diyorum. Çok mu zor? Hiç o makinelerin gidişlerini izledin mi? Yani 500'lük makine kullanıyorsun die bu makinelerin seninkini geçmesini yada aynı performans çıkarmasını nie bu kadar yadırgıyorsun?

Senin makinenin torku ile o makinelerin torku bir değil. Senin makinenin ivmelemesi ile onlar bir değil. Yalnız senin makinen Sport Touring onlar ise Racing klasmanına giriyor. Haliyle fark oluyor. Lakin o fark sadece top speed de oluyor.

Sen hiç çıplak gözle 500r tokatlayan bi r25 gördün mü hocam ? Şahsen ben görmedim çok gezdik gurupça gazda açtık en önde mt09 arkasında ben arkamızda 500r bizden kopmadan rahat geldi 2 tane r25 de ns200lerle beraber geliyordu . videoda adam yokuş aşşağı 195 yapmış olabilir , belki dişlisi vs değişik oda belli değil . Zirâ Benim tanıdığım r25ciler 180i geçemedik diyor ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Bak adam videoya ne yorum yapmış 😁

" bende benim 125lik hondayı uzaydan aşşağı salayım , yeryüzüne inene kadar 300ü görür" 😁😁😁

https://youtu.be/3Mxxsc6Kiqs

Bak düz yolda 25 sn de görmüş 188i , kesici varmı bilmiyorum ama yoksa o yokuştan aşşağı 200 ü görür ☺

Motosikleti
    MT-07
    Sen hiç çıplak gözle 500r tokatlayan bi r25 gördün mü hocam ? Şahsen ben görmedim çok gezdik gurupça gazda açtık en önde mt09 arkasında ben arkamızda 500r bizden kopmadan rahat geldi 2 tane r25 de ns200lerle beraber geliyordu . videoda adam yokuş aşşağı 195 yapmış olabilir , belki dişlisi vs değişik oda belli değil . Zirâ Benim tanıdığım r25ciler 180i geçemedik diyor ..

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:26 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:24 ----------

Bak adam videoya ne yorum yapmış ��

" bende benim 125lik hondayı uzaydan aşşağı salayım , yeryüzüne inene kadar 300ü görür" ������
    Farkettiysen yakalar demedim. Top speed'de absürd şekilde geçiyor dedim. Kesicisi de daha geç olduğu için 188'de CBR500R tıkanırken R25 o uçuk süratlere ulaşıyor. Video ları da koydum ama ne yaparsanız yapın. Ben yatıyorum sabah 5.00'da kalkacağım. Siz istediğiniz kadar kafa patlatın bu saçma konuya.

---------- Mesajlar birleştirildi - 00:36 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:35 ----------

Tork ve ivmelenmenin bir olmadığını da belirtmiştim ama neyse.

gogozh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Seviyorum bu forumu . Rs200 ve gsx250r ile açılan konu r25 ve 500r kapışması ile devam ediyor .
    RawShed bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı gogozh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Seviyorum bu forumu . Rs200 ve gsx250r ile açılan konu r25 ve 500r kapışması ile devam ediyor .
    angryi powir i cok ciddiye almissin

birazdan askerdehelikopterden helikoptere atlarken nasil sarjor degistigini anlaticak
    RoofRoof bunu beğendi.

Bak adam videoya ne yorum yapmış ��

" bende benim 125lik hondayı uzaydan aşşağı salayım , yeryüzüne inene kadar 300ü görür" ������

https://youtu.be/3Mxxsc6Kiqs

Bak düz yolda 25 sn de görmüş 188i , kesici varmı bilmiyorum ama yoksa o yokuştan aşşağı 200 ü görür ☺
    Aziz nesin demiş ki bu milettin yarısı GERİ ZEKALI ,

milet ovvv nasıl milete geri zekalı dersin demiş tamam tamam özür dilerim demiş bu milettin yarısı aklı demiş..

Ben diyorum ki bu miletin yarısı R25 190 gösteriyor, Dünya düzdür diyip inanıyor böyle insanalara BİLİMİ MATEMEATİGİ,FİZİGİ ANLATSAN NE OLACAK , miletin yarısı akıllı.

Kaç defa gear raio (dişli oranları ile R25 )maksimum güç devirinde kaç KM Yaptıgını (MATEMATİK) formülü ile anlattım.

Fizik formülü ilede maksimum güç olan 12000 devirden sonra düşecegi için son hız 12 bin devire göre yapıldıgı anlattım .

R25 12 devirde 152 KM/H yapar Son hızı 152 KM/H

Bilime matematige fizige inanalar R25 Son hızı 152 KM/H olduguna inanır. Dünya düzdür diyen grubuna inan ise R25 250 de yaptıgına inanbilir benim için mahsuru yok..

Bilo ya anlatır gibi anlattım ,vites oranlarıno verdim daha inanmayan var ise ne diyim...Onlar için he he dünya düzdür..

Motosikleti
    MT-07
    Olm sen işe falan gidip maaşını haketsene. Nie hep boş konuşuyorsun. Bu asker takıntısı da yeni mi çıktı? Sapıklık ve sapkınlıkta çığır açıyorsun.

---------- Mesajlar birleştirildi - 09:12 ---------- bir önceki mesaj zamanı 09:11 ----------

Alıntı istanbu_gezg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    angryi powir i cok ciddiye almissin

birazdan askerdehelikopterden helikoptere atlarken nasil sarjor degistigini anlaticak
    Sana diyorum başkası alınmasın!

Motosikleti
    DRZ400SM

CBR250RR ne alaka hacı?Çift silindir 38 beygir makine o.500'lük makine kullanıyorum diye milleti yadırgamıyorum.Arada silindir,cc,beygir farkı varken 500R'dan fazla nasıl gidişleri var onları yadırgıyorum.Ninja 300 o hızlarda anca giderken CBR250'nın 170'de ne işi var?Tek silindir 26 beygir Pulsar'dan hallice bişi.Ayrıca Kawasaki bile kendi makinesine supersport demezken onlar nasıl racing oluyor?

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ben çalışıyorum zaten , terfi aldım haberiniz yokki, müdür işleri bozuk yapınca beni bekçi yaptı gece gündüz pc başındayım

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    GSXR 250'lik japonlar arasında alınacak sonuncu motor.
    Neden böyle söyledin??
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)