Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

40.000 km de cbr 125 alınırmı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşımın bir tanıdığı cbr 125 ini satıyor sizce 40 bin km de cbr 125 alınırmı sorunu çıkarmı eğer alırsam 60 bin km olana kadar bineceğim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alırsan alınır. 40 bin km ler 60 km ler günümüz teknolojisi için hiç bir şey.

Motosikleti
    Pulsar 200NS-Yamaha R25-Xmax 250-Fz6 Fazer
    Bakımlı ise alınır kardeşim bak 1 sene içinde 10 gün önce aldığım motor ile 4. motorum oldu hatta haftaya tekrar değişme niyetim var.
    İlk aldığım motor mondial argent 150 scooter idi 3.000 kmde aldım 6 ay bindim 11 binde sattım sonra 2016 model pulsar 200ns aldım 3-4 bin kmde aldım 4 ay kadar bindim 7 bin kmde sattım.Sonrasında haziranda gts 250 scooter aldım 2009 model 69 bin kmde idi geçtiğimiz ekim ayında 73 bin kmde sattım. 10 gün önce yamaha r25 aldım 2015 model 39 bin kmde..
    Şimdi bu bindiklerimden memnun kalmadığım en çok pulsar oldu, yamaha her yönden iyi fakat artçılı sürüş için hiç ama hiç iyi değil. Tamam karizması var motoru parkettin mi şekli bile yetiyor ama tek kişi için iyi. Hafta sonu bir kız arkadaşımla gezmeye çıktım sanki sırtımda taşıdım o yüzden değişeceğim ve şuan 40 bine gelmek üzere.Ben aldıktan sonra yağını suyunu hemen değiştirdim , yeni balatalarını taktırdım bir güzel hallettim herşeyini tek olsam devamlı binerim hatta belki satmam bile ama anladığım şu ki bir scooter'a geçsem daha iyi olacak gibi.. Alacağım motorda ortalama 40 binde olacak yine çok bir km değil bu önemli olan bakımlı olması temiz olması. Düzgün kullanılmış olması. Şuan ki aracımda 195 bin kmde aldım 2 sene önce ama şuan 230 binde , baskı balatasına kadar değiştirdim herşeyi pırıl pırıl biniyorum masrafı yok. Temiz kullanılmış 50 60 bin kmdeki motor , bilinçsiz kullanılmış 5 bindeki motordan kat kat iyidir her zaman..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)