Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

eski kasa cbr 125r alınır mı

Motovento
    REKLAM ALANI

öncelikle selamın aleyküm ., 2011 model enjeksiyonlu olan kasadan icralık motor olarak almayı düşünüyorum motor 24000 km de sağ sol grenaj da kırıklar mevcut lastikler yıpranmış ve sol arka sinyal de kırık var yan yatma yok gibi motor 2 aydır yatıyormuş 1750 tl ye alıcam gibi ama bu motor alınır mı sormak istedim motor çalışıyor mu bilmiyorum ama fiyatı cezbediyor

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yusufkalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA MT 07
    Alın hocam alın güzelce temizlersiniz evinizde bir köşeye koyarsınız çok güzel durur.

Motor çalışmıyorsa ne yapacaksınız ?
    İcralı motor nasıl satılıyor hurda olarak mı ?verecek ?
    Hurda olarak verirse trafiğe nasıl çıkacak ?

Riptalon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMax 300
    Yan yatması yok mu

0 motor almıyoruz elbette uğraşıcaz biraz hurda felan derken dalga mı geçiyorsun anlamadım konuyu gayet net açtım neden atar gider gibi yorum yapıyorsun ki

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:47 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:46 ----------

yok gibi dedim bence önce düzgün oku

Motosikleti
    Benelli trk 502 & tvs neo x3i
    O motosikletin yedek parcalari bir zamanlar çok pahaliydi simdi durum nedir bilmem.fiyat cazip gibi gozüksede yapılacak surpriz masraflar ile canin sıkılabilir. Kaldı ki hadi diyelim sürpriz masraf çıkmadı aldin biniyorsun. Ufak bir kazada ön farı kırsan ne yapacan. 2011 de fiyati bin liraydi yanlış hatirlamiyorsam.

hmm sanırım alma diyorsun al sat yapıp yeni kasa alma düşüncem var aslında ama parça konusu canımı sıkıyor dediğin gibi :(

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:33 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:32 ----------

cafe racere felan dönüştürsem küçük olduğu için çirkin mi durur acep

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Alıntı kerimdmrz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    öncelikle selamın aleyküm ., 2011 model enjeksiyonlu olan kasadan icralık motor olarak almayı düşünüyorum motor 24000 km de sağ sol grenaj da kırıklar mevcut lastikler yıpranmış ve sol arka sinyal de kırık var yan yatma yok gibi motor 2 aydır yatıyormuş 1750 tl ye alıcam gibi ama bu motor alınır mı sormak istedim motor çalışıyor mu bilmiyorum ama fiyatı cezbediyor
    makinası kurcalanmamışsa alınır.

kurcalanmamış gibi ama tam bi bilgim yok dışardan gördüğüm kadarı ile söylüyorum

GLADiUSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    16'' Bajaj Pulsar 200NS & 91'' MZ ETZ 251
    Orta kasadan mı bahsediyonuz hocam bende var geçen kaza yaptım masrafları çok büyük diyeyim sana motor güzel yağ gibi akıyo ama yeni kasa cbr dan pahalı parçaları

evet bu enjeksiyonlu 2011 model yeni kasanın bi öncesi çift ayrı farı olan

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:14 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:13 ----------

grenaj fiyatı felan olsun ne kadar hocam fiyatlar ve motor bloğu yeni kasa cbr ile aynı mı biliyormusunuz

Motosikleti
    Hocam kafa karenajı 240 lira sağ karenaj 330 sağ gidon kolu 67 lira kafa demiri 81 lira sinyalin teki 50 lira bayağı güzel çarptım jant bile yamuldu hafiften ama yaptıracam motorumu seviyorum sonuçta onu bi ömür boyu satmicam yanına çekeriz artık ne alacaksam motor kısmını bilmiyorum hocam ama yeni kasa ile arasında güç farkı yok gibi

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:19 ---------- bir önceki mesaj zamanı 18:17 ----------

Aga motor japon yapımı valla masrafı yoksa alınır varsa yaptırmak için para lazım

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tavsiye etmiyorum, 1750 tl ye hiç tavsiye etmiyorum

motoru 4 bin tl den koydular pazrlığa düşünce 1750tl teklif ettik devlette okey dedi para kısmını bakma yani

Motosikleti
    devlet mi nerde o devlet gidelim bizde alalım şaka bir yana motoru kontrol ettirin sorun yoksa ömürlük motor seni beni devirir cbr

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)