Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1996 model yzf600r thundercat alınır mı?

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Merhaba. 1996 model yzf 600r thundercat model satılık motor var. Uzun zamandır motor kullanıyorum ancak binmiş olduğum 250cc motorlar artık az gelmeye başladı bu yüzden 600cc ye geçmeyi düşünüyorum. Ancak 600cc motorlar oldukça pahalılar. Ben 11 bin liraya bu 96 model motoru buldum 56 bin kilometrede. Alınıp bir süre binilebilir mi? Motor genel olarak güzel elbetteki bir ustaya gösterilecek ancak mantıklı mı değil mi Onu size danışmak istedim. Şimdiden cevaplarınız için teşekkür ediyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

21 yasindaki motorun 56 binde olma ihtimali yok denecek kadar az şayet motor kismindan ariza yaparsa maddi yonden isin icinden cikamassin

Bence butceni biraz daha arttirip 2005 sonrasi VFR 800 u düşünebilirsin. Hem absli hem de enjeksiyonlu. Bu motorların omurleri 600luklere göre çok daha yüksek diye biliyorum.

matrax33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 400 sxc
    Mekanike merakım var motor binmekten fazla söküp takma öğrenmek paramla sanayici-parçacıyla haşırneşir olmak istiyorum diyorsan alınır.

sahil - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    kawasaki er5, yamaha xcity 250
    Alinir ama nasil alinir makinanin motoru en onemli yeri motorda bi cacik olursa en iyi ihtimal 4veya 5 bin tlen gider o yuzden makinasinin iyi olduguna bildigin bir tamirciye giderek ok alman lazim makinayida limitlerde kullanmazsan 4 veya 5 sene son kullanicisi olarak kullanirsin

BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Çile bülbülüm, çile.
    Kazancımı tamire ve değer kaybına vereceğime, biriktirir-borca girer yenilerinden bi tane alırım

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    o motor en az 400.000 kmyi devirmiştir. motosiklet araba gibi değil maalesef. yüksek devir çevirdiği için motoru arabaya göre daha çabuk bitiyor. 20 yılda 3-4 kez motoru rektefiye edilmiştir. bulaşmayın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Anlaşıldı o ki biraz daha sabır etmem gerekiyor demekki.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)