Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SuperSport A1 Tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    ssg - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Merhaba hepinize ben ehliyeti yazın alıyorum ve ufaktan bir parada biriktirmeye başladım.Ehliyet harici 8000TL civarı bir bütçem var 8000'e ekipman da dahil ne almalıyım ? A1 ehliyeti alacağımıda eklemek isterim.Yani azami 125CC kullanabiliyorum.

Şekilciyim kesinlikle supersport olmalı şuanda en uygun 2012 CBR125 gibi duruyuor.7bine bir motor alsam 1000'e ekipman tamamlasam nasıl olur ?

Ekipmanı kask hariç 2.el almayı planlıyorum.Sizinde önerilerinizi bekliyorum teşekkür ederim.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kursaa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R125-Mt-09-CBR650R
    alma sen boşver.
    pea bunu beğendi.

İyi düşünmüşsün öyle yap bence ama 2. El o fiyata cbrlarda iyisini bulman lazım
    ssg bunu beğendi.

Motosikleti
    Bajaj - Pulsar 200 RS
    Ss gorunumlu 125cc sinifinda Yamaha R125 ve Honda CBR 125R haricinde motosiklet yok zaten. Onlarinda isine yarayacak temizlikte olanini ekipman dahil 8000 TL'ye alamazsin. Yeni ehliyet siniflandirmasinda asil onemli olan motor hacmi degil, guc - agirlik orani olmasi gerek. Eger durum boyleyse Yuki YK 250 modeli isini gorur

Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ss gorunumlu 125cc sinifinda Yamaha R125 ve Honda CBR 125R haricinde motosiklet yok zaten. Onlarinda isine yarayacak temizlikte olanini ekipman dahil 8000 TL'ye alamazsin. Yeni ehliyet siniflandirmasinda asil onemli olan motor hacmi degil, guc - agirlik orani olmasi gerek. Eger durum boyleyse Yuki YK 250 modeli isini gorur
    Öncelikle yorumun için teşekkür ederim.Şekilciyim dedim ama yani bu sadece sözde bir şekilcilik.Yukiden bi japon performansı alabilir miyim ? en azından 2 sene kullanacağım bir motor olacak.Bunun dışında kask tavsiyen var mı peki ?

Diğer yorum atan arkadaşım motor her zaman bulunur sıkıntı değil diye düşünüyorum.
    Tatava yapan arkadaşlar ufaktan uzamasını rica ediyorum.

---------- Mesajlar birleştirildi - 13:11 ---------- bir önceki mesaj zamanı 13:04 ----------

Buna ekleyeceğim birşey ilk motorum sayılmaz daha önce çeşitli motorları kullanma fırsatım oldu

Motosikleti
    bajaj pulsar 200 NS
    Alıntı cxe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    A1 ehliyette güç- ağırlık oranı yok hocam. En yüksek 125 cc kullanabilir.
    A2 ehliyette güç-ağırlık oranı mevcut.

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Almakla iş bitmiyoki ekipmanı var sigortası varki en korkuncu

Alıntı Tİme_shİft42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Almakla iş bitmiyoki ekipmanı var sigortası varki en korkuncu
    Ben motoru vs aldıktan sonra gerisini ailemden destek alabiliim herhalde.Birde denk getirirsem plakayı alakasız biryerden cok iyi olacak

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)