Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Yeni Motorcu Adayına Biraz Tavsiye Verin Lütfen :)

Motovento
    REKLAM ALANI

Merhabalar. Şuan Ehliyet alma aşamasındayım sezonun acılması ile 2017 model sıfır 125cc veya 250 cc motor almayı planlıyorum paramı pulumu sımdıden hazırladım Benim merak ettiğim şeyler şunlar. hangi markaya yönelmeliyim benım motordan beklentılerım sunlar.
    Çabuk hızlanan seri bir motor olmalı - sehir içi kullanıcam max speed pek mühim değil.
    Yedek Parça ağı geniş her ilde bulunan bir marka olmalı. Kronik Sorunları olmamalı.
    Yedek Parça Fiyatı uygun olmalı malum yeniyiz mutlaka bişiler ters gidicektir.

Bende Şahsi olarak yaptığım araştırmalara Göre şuan aklımda olan 2 modeli yazıyım şuracığa = Bajaj Pulsar RS200 - Honda CBR 125R - 250R
    Yardımlarınıza çok muhtacım şuan cidden fazla araştırınca kafam allak bullak oldu cok karısık yanlıs bır karar vermek ıstemıyorum.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha d'light
    Kaliteli, servis bol, parçası bol, ikinci eli iyi ...... o zaman Honda alacaksın.
    okann91 bunu beğendi.

Quad87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 Umuyor..
    Ünü daha büyük markayı alacaksın sanırım ama bu yukarıdaki üçü bir arada gibi tasvir ettiğin motosiklet için ekstra köpüklü moka kahve parası ödemen gerekecek. Seçimlerini de değiştirebilirsin oda olabilir. Cebimde ki para bu kadar diyorsan da rs200 ucuz yollu devam gibi geldi bana..

Tecrübeli arkadaşlar yorum yazacaklardır zaten

Ben o modelleri seçmedim yanlış olmasın. Sadece onlar var suğan aklımda aradığım kriterler belli aradığım kriterleri taşısında para konusu pek sıkıntı değil ilk alış için.
    Lakin sonradan cıkarıcagı sorunlardan dolayı yedek parcası ucuz olması sureklı gıder cıktıgında ucuk mevlalar cıkmaması lazım. yeni marka önerilerine açığım.

+++++++++++++++++++

Honda hocam

++++++++++++++

Ktm 250rc veya duke öneririm pek tecrübem yok ama en guvenlisi en iyi uzayani yakıtı az yakan sadece ilk alış fiyati birazcık tuzlu

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Enduro yada cross al...
    Özellikle cross düşün. Orası çizildi burası kırıldı, yan yattı çamura battı derdin olmaz.
    Max speed önemli değil demişsin hem.
    Temiz ikinci ek bi crf250 al, 1 sene kullandıktan sonra KTM husqvarna bayisi yokmu diye bağırırsın buralarda.

Mmotorcuu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Adamlar hiç üşenmiyorlar sırf ilgi çekmek için altın kaplama bisiklet yapmışlar..

KTM nin Servis Ağı yok denecek kadar az olduğunu duydum ve müşteri memnuniyetide alt seviyelerdeymiş parcalar uzun surede temın edılıyormus gıbı seyler ogrendım bıraz arastırınca o yüzden düşünmedim .

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:04 ----------

Alıcağım motor kesinlikle süper sport olucak başka önerilere kapalıyım.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:08 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:06 ----------

Son Olarak bugün istanbul gungorende E-Sınava Katıldım 85 puanla geçtim.

Yamaha yzf r125 güzel bir tercih diye düşünürüm

nzm75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM WOLF 250Nİ,,KAVASAKİ KLE 500
    125 senin isteklerini karşılamaz en azından hızlansın isteğini
    geldikleri gibi giderler 1918

CBr 250 ile R25 hemen hemen aynı fıyatken neden CBr 250 daha cok tercıh edılıyor ?

Alıntı okann91 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    CBr 250 ile R25 hemen hemen aynı fıyatken neden CBr 250 daha cok tercıh edılıyor ?
    Kronik sorunu yok yağ pompası gibi
    Piyasası daha canlı
    Başlangıç için kullanmak isteyenlere pek uygun değil
    Grenajları pahalı

Honda CBR 250R nin özel renk siyah sarı bi modeli varmış gördüm aşık oldum kararım netleşti alıyorum ! teşekkürler herkese.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)