Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 250r için akrapovic Eksoz seçim yardımı.

Motovento
    REKLAM ALANI
    yıldızgülü - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbr 250r
    Merabalar. Ben cbr ime akrapovic eksoz almayı düşünüyorum. Sizce nasıldır. Kullanan arkadaşlar bilgi verebilirmi. Sesi çok olupta kafa patlatmasın, milleti rahatsız etmesin diye düşünüyorum. Motoru rahatlatsın, birazda görüntü olsun yeter. Acrapovic den başka tavsiye edebileceğiniz bi eksoz varmı acaba. Birisi bana tiger tavsiye etti ama sesi çok çıkar diye korkuyorum. Bu iki eksozu kullananlar bilgi verebilirse çok sevinirim. Saygılar.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    hakan nkd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cb125e- pulsar 200
    Bence ne takarsan tak dediğin gibi kafa patlatır. Tek ve çift silindir abartı eksoz sesini duyanlar genelde şikayetçi. Orjinal eksoz motorunu en iyi rahatlatan ve uzun ömür verendir.
    Mengu16 bunu beğendi.

kuesier - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125R
    4 silindirli makine olmadikca ne takarsan tak Apaçi oluyor. Bırak orjinal egzosu kalsin. Ama yinede bi opsiyon olarak yoshimura egzoslara da bakabilirsin

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    o egzoz sesi çok çıksın diye takılıyor, orjinalin sesi her zaman daha düşüktür.
    akrapovici cbr 250r için gereksiz masraf olarak görüyorum.

Arkadaşım ikiteker motovlog kullanıyor. Çok memnun. Sesi gayet tok ve hoş bir sesi var. Videolarımı youtube üzerinee bulabilirsin. Kendisine email atıp yardım alabilirsin.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)