Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

SÜPER SPORT MOTOR ALICAM TEVSİYE

Motovento
    REKLAM ALANI

İSTANBULDA 3 YILDIR EHLİYETSİZ OLARAK PAKET SERVİS YAPIYORUM EHLİYETE BAŞVURDUM MUTOR ALICAM
    SİZCE 125 CBR Mİ YOKSA YENİ ÇIKAN PULSAR 200 RS Mİ ALMALIYIM
    YADA BOYUMA GÖRE SİZİN TAVSİYELERİNİZ VARMI BOYUM 1.69 69 KİLOYUM CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı mersinle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İSTANBULDA 3 YILDIR EHLİYETSİZ OLARAK PAKET SERVİS YAPIYORUM EHLİYETE BAŞVURDUM MUTOR ALICAM
    SİZCE 125 CBR Mİ YOKSA YENİ ÇIKAN PULSAR 200 RS Mİ ALMALIYIM
    YADA BOYUMA GÖRE SİZİN TAVSİYELERİNİZ VARMI BOYUM 1.69 69 KİLOYUM CEVAPLARINIZ İÇİN ŞİMDİDEN TEŞEKKÜRLER
    beklentilerini yazman lazım, ney yapcan motorla? hız ve karizmamı istiyorsun? yada konfor ve sessizlik mi? fiyat/performans olarak mı bir şeyler bakıyorsun?

pulsar titreme yapıyor sanırım ama güçlü motor, sıvı soğutma. pek detayları bilmiyorum ama pulsar daha hızlı gidiyor ve daha güçlü sanırım. tipide hoşuma gitti.

son zamanlarda hindistan markalarına merak saldım. bende de 2012 model sarı Tvs Apache var.

Ne güzel forumun karanlık sayfalarında gömülü kalmış konu niye hortlattın ki
    SAZMAN bunu beğendi.

Macit250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dragstar
    Bi bitmediniz .........im

X-Slim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    23' Tvs Jupiter 110 CC
    Hocam 1000rr altı alma derim en iyisi o ;)

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    ne hortlaması yaa? yanlışmı görüyorum ben? 2016 mayıs yazıyordu orda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne güzel forumun karanlık sayfalarında gömülü kalmış konu niye hortlattın ki
    20 gün önceki konu bu. ben yanlış mı görüyorum? hem niye kimse cevap vermemiş? hortlama diye tutturmuş gidiyorsunuz.

Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ne hortlaması yaa? yanlışmı görüyorum ben? 2016 mayıs yazıyordu orda.

---------- Mesajlar birleştirildi - 23:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 23:42 ----------

20 gün önceki konu bu. ben yanlış mı görüyorum? hem niye kimse cevap vermemiş? hortlama diye tutturmuş gidiyorsunuz.
    Bilgi yerine giderse değer kazanır. Beni herhangi bir genellemeye katarak bana çıkışmadan önce.Bu konuyu açan kişinin mesaj adetine son giriş tarihine bakarsan demek istediğimi daha iyi anlayacaksın

okan kükner - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Avenger Street 150
    mutor degil kardesim thor olacak o.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    R25
    tabi pulsar alda 11.000 tl bazı yerlerde 10.500e sanırım satıyorlar pazarlıkla.boyda biraz problem olabilir.titreşimi kim diyor anlamıyorum gerçekten.ns200 kullanıyorum 7 aydır her şeyi kabul ederimde titreşim yalanını kesinlikle kabul etmiyorum.antalya burdur yolunda tapa gaz 150kmh ile gittim 20km kadar.minumum hızımız 120 kmh idi.70 80 km sonra indim ne elimde nede ayağımda hiç bir titreme veya bir his duymadım.genel olarak titreşim olayını kol ve bacak uzunluğu ile eşleştiriyorum.aynı hızla kawasaki z250sl seyretti yanımda arkadaş indiğimde elimde karıncalanma var dedi onun boyu 184 183 o motora göre biraz uzun ve gidona tabiki daha fazla yükleniyor.

Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    Alıntı EmreKocyigit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bilgi yerine giderse değer kazanır. Beni herhangi bir genellemeye katarak bana çıkışmadan önce.Bu konuyu açan kişinin mesaj adetine son giriş tarihine bakarsan demek istediğimi daha iyi anlayacaksın
    bu konuyu açmak için üye olmuş galiba. yanlış anladın ben tepki göstermiyorum. öyle bir izlenim oluşturduysam özür dilerim. ben 5 ay boyunca cbf 150 düşünüp 6. ay tvs apache almış biri olarak 20 gün nedir ki diye düşündüm. ama başkalarını bilmiyorum.

edit: okan espiri mi yaptı :D thor değil motor alcak adam.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)