Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Cbr 125 kendisi ve Ekipmanları hakkında bilgi!

Motovento
    REKLAM ALANI

ÖNCELİKLE ABİLERİM KARDEŞLERİM MERHABALAR. 3 SENEDİR SCOOTER KULLANIYORUM ARTIK VİTESLİYE GEÇME ZAMANIM GELMİŞTİR DİYE DÜŞÜNMEKTEYİM VE AKLIMA HERKESİN OLDUĞU GİBİ İLK CBR 125 GELDİ. ÜNİVERSİTEYE GİDİYORUM HAZIRLIK ÖĞRENCİSİYİM OKUL EV ARASI 25KM AÇIKÇASI ALIRSAM OKUL VE GEZMELER İÇİN KULLANICAM VE EN AZ 2-3 SENE KULLANICAM ÖNCELİKLE RENGİNE KARAR VEREMEDİM YARDIM ALMAK İSTİYORUM. EKİPMAN KONUSUNA GELDİĞİMİZDE İSE KASK OLARAK AGV KASK K3 CEKET OLARAK Dainese Motosiklet Montu - G.Laguna Seca Tekstil Siyah Ceket DÜŞÜNÜYORUM MOTOSİKLET BOTLARIM VAR FAKAT ABİLERİM KARDEŞLERİM OLARAK BİLGİLİ OLANLARDAN ŞU BİLGİYİ İSTİYORUM : SEÇTİĞİM KASK CEKET İŞİMİ GÖRÜR MÜ ? RENK OLARAK ÖNERİNİZ NEDİR ? ELDİVEN İÇİN ÖNERİ? SON OLARAKTA MOTOSİKLET HAKKINDA NE DÜŞÜNÜYORSUNUZ ? AYRICA HANGİ KASKTA GÖZLÜK KANALI VAR ? BİRDE SİZCE CBR 125 ÇOK MU ÇİRKİN DURUYOR ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Bthndmrl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PCX150
    BAĞIRIYORUM ŞUAN RENK OLARAAKK REPSOLL ALLL O KADAR BAĞIRDIM Kİİ BOĞAZIM ACIYORR.ŞİMDİ NORMAL SESLE KONUŞACAĞIM renk olarak repsol güzel yada tricolor
    Kask mont güzel ama cbr 125 değilde 2 3 sene dediğin için Cbr 250 r alın.

Ali1903 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SATTI
    HRC al. Repsol 600CC kasasında durduğu gibi durmadığından 125Cc kasasında cok cirkin gözüküyor.

HRC den şaşma, tek renge bağlı kalma ...!

HEH İSTEDİĞİM KONUYA DEĞİNDİNİZ. CBR 125 YERİNE 250 DAHA MI MANTIKLI

Onur994 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 250 r
    Dostum cbr 125 kullanıcısıyım renk olarak siyah guzel gozukuyor ama tavsıye etmıyorum en ufak yagmurda çamurda motosıkletı temızlemek zorunda kalıyorsun cok cabuk kırlenıyor yani. Siyah denk geldi siyah aldım kırmızıları hosuma gıdıyor o rengi tavsıye edebılırım sana. Ekıpmanı fazla abartmana gerek yok butcen yoksa ıcıne dert olmasın orta sınıf bırseyler alsan yeterlı yapacagın hız max 130. Eldıven olarak sana onerım fıyat ve performans olarak gayet iyi bir model olan venom cobra plus dusunebılırsın korumaları çok iyi. Ben aldım kullanıyorum 2 haftadır yazlık bır eldıven bu yuzden kıs ıcın pek uygun degıl ancak yazın cok ıyı olacagından emınım cunku bu soguklarda 50 yı gectıkten sonra parmak hıssıyatımı kaybetmeye basladım :D

Ben 150 tlye almıstım http://www.sahinmotorsiklet.com/inde...roduct_id=1740 bu sıtede daha uygun fıyata var riske etme ıstanbul ıcındeysen bayısıne gıdıp orada gör oyle al 43 tl fark var arada cunku bır kusuru falan cıkmasın..

çok teşekkürler

KArdeşim Repsol olanı iyidir. Hem havalı seni yaşın için de en ideali.

Baksana şunun duruşuna bi' de buna hasta olacakları düşün.

https://honda.com.tr/App_Assets/Mode...b1b259c6a1.jpg

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)