Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Arkadaslar Merhaba Super sporta gecis yapiyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Oncelikle butun motosiklet net uyesi kardeslerime ve abilerime selamlar derim. Bendeniz allahin nacizane bir kulu olan selcuk 26 yasinda 183 boyunda 80 kilo agirliginda sporcu ogrenci ve bi okadarda calisan bir turkiye cumhuriyeti vatandasiyim ve motosiklet.netin yeni bir uyesiyim. Selamlama ve kendimi tanitma kismini gectigimize gore soruma gelelim.

Abilerim kardeslerim ben ybr 125 kullaniyorum acikcasi 125cc ve 250cc olan butun replika supersportlari kiyasladim ve hepsi hakkinda belli basli fikir ve bilgilerim olmasina karsin aklima mantigima yatmayan bir durum var ki oda bu cin mali olan yuki ve daelim ve onlardan bir gomlek iyi olan megelli icin bir sorum var sahibindene baktigim zaman bu motorlar 2014ve 2bin km de satiliyor uzun km yapmis bir yukiye veya daelime veya bumotoya rastlamadim megelli bunlarin arasinda en fazla km yapabilen 15 20 bin kmlere rast geldim bunun sebebi nedir niye 2 bin km de satiliyor. Ha simdi siz guzel abilerim kardeslerim bana diyeceksiniz ki x marka motosikleti al daha iyi lakin benim butcem maximum 8 bin turk lirasi oldugu icin baktigim motosikletler belli.eger motosiklet onerisinde bulunacaksniz 8 bin tl ye gore oneride bulunursaniz cok memnun olurum 250 fazlasi bile olmayacak en fazla 8bin turk lirasi herkese iyi forumlar dilerim cevap verecek kardeslerime abilerime saygilarimi sunarim..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı toyoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Oncelikle butun motosiklet net uyesi kardeslerime ve abilerime selamlar derim. Bendeniz allahin nacizane bir kulu olan selcuk 26 yasinda 183 boyunda 80 kilo agirliginda sporcu ogrenci ve bi okadarda calisan bir turkiye cumhuriyeti vatandasiyim ve motosiklet.netin yeni bir uyesiyim. Selamlama ve kendimi tanitma kismini gectigimize gore soruma gelelim.

Abilerim kardeslerim ben ybr 125 kullaniyorum acikcasi 125cc ve 250cc olan butun replika supersportlari kiyasladim ve hepsi hakkinda belli basli fikir ve bilgilerim olmasina karsin aklima mantigima yatmayan bir durum var ki oda bu cin mali olan yuki ve daelim ve onlardan bir gomlek iyi olan megelli icin bir sorum var sahibindene baktigim zaman bu motorlar 2014ve 2bin km de satiliyor uzun km yapmis bir yukiye veya daelime veya bumotoya rastlamadim megelli bunlarin arasinda en fazla km yapabilen 15 20 bin kmlere rast geldim bunun sebebi nedir niye 2 bin km de satiliyor. Ha simdi siz guzel abilerim kardeslerim bana diyeceksiniz ki x marka motosikleti al daha iyi lakin benim butcem maximum 8 bin turk lirasi oldugu icin baktigim motosikletler belli.eger motosiklet onerisinde bulunacaksniz 8 bin tl ye gore oneride bulunursaniz cok memnun olurum 250 fazlasi bile olmayacak en fazla 8bin turk lirasi herkese iyi forumlar dilerim cevap verecek kardeslerime abilerime saygilarimi sunarim..
    Rastlamazsın çünkü adı üstünde , çinli. yuki bumoto bunlar çok kötü daelim ve megelli ise bir nebze ama megellinin de sıfır üretimi bitti. alıcaksın kalitesiz motorları soğuyacaksın illalah edeceksin. honda cbr 125 bak temiz bulabilirsen.

linkinpark20 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XJ6
    Cok basit. Aldiklarina pisman olup satiyorlar.

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Aslinda baslarda cbr125 dusundum lakin bana biraz ciliz gibi geldi tabi internet video ve fotograflarina gore ciliz diyorum aklima surekli hyo ve yzf 125 geliyor

Motosikleti
    Kawasaki Z250 Sl (yeşil)
    Alıntı toyoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Aslinda baslarda cbr125 dusundum lakin bana biraz ciliz gibi geldi tabi internet video ve fotograflarina gore ciliz diyorum aklima surekli hyo ve yzf 125 geliyor
    cılız değil gayet iyidir , hyosung da fena değil ama fren sıkıntılı ve ağırlığı da fazladır yzf 125 de fiyatına göre çok pahalı ve güçsüz , en azından cbr biraz daha uygun ve parçası ucuz.

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    madem paran kısıtlı hiç bulaşma. forumdaki kullanıcıları bile çok memnunuz diyip ilk fırsatta satıyorlar. ucuz mal alacak kadar zengin olma. cbr125 al.
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha Dragstar 650 ve Honda Shadow 600
    Megelli ve benzeri motorların sayfalarına bakarsan Kullanıcılar satana kadar motorları övüp sonra da rahat nefes aldıklarını görürsün. Bütçem kısıtlı demişsin o Yüzden uzak dur. Kısıtlı bütçeni ustalara kaptırma.

Biraz daha sabret ve uygun bir 250 cc cbr 2014 kasa almaya bak. Hem başlangıç için uysal bir motor olur hemde oturuş pozisyonu diğer muadillerinden daha rahattır. Görselliğe dayanan Çin mallarından ve eski model motorlardan uzak dur
    Ertugyigit bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Cbr250 biraz kafama yatti gibi yzf 125e 7 8 bin verecekken belki bi kelepir cbr 250 bulurum diye umit ediyorum

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:44 ---------- bir önceki mesaj zamanı 00:44 ----------

Ben azicik para biriktirip ninja 250r almaktakarar kildim

A.Türker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 125R
    İyi düşünmüşsün. Sabrın sonu selamettir.

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L + dio
    Eski kasa ninja iyidir 2011 gibi piyasası biraz uygun

Motosikleti
    Yamaha YZF R6
    Valla acil satanlar oluyor eger oyle kelepir bi ninja duserse 8 9 bine hic kacirmadan alayim diyorum

Motosikleti
    CBR250R Repsol/SATILDI
    Şu çinli muhabbetine hastayım. Ben de çinliye biniyorum. Daha taşa çıkıyorum, uzun yol yapıyorum ve motorum bozulmuyor.

Evet 3-5 binde satıyorlar çünkü, ucuza alınca rodaja bakan yok, yağa suya bakan yok. Aban babam aban modunda kullanıyorlar. Dahası 250 cc olmasına karşın birçoğu 130 km gibi komik hızlarda tıkanıyor, şekline bakıp alan gitmediğini görünce satıyor 2-3 bin km sonra sıkılıp. 25-30 bin km civarında mct 250 kullanan arkadaşım var. O kadar kalitesiz bir motor bile kullanılabiliyor düzgün bakım vb. yapılınca.

Şimdi gelip taşlayacaklar ama taşlanmadan sorayım;
    Eski karbüratörlü Hyolar ile 10 bin km'lerce yol yapıp sorunsuz kullananlar da var piston eritenler de. Bunlar başka başka motorlar mı yoksa kullanıcı farkı mı?

Not: Alabiliyorsan cbr ninja falan almanı öneririm. Tabiki bütçe elveriyorsa (az bir eksiğin kalmış, biraz daha sabret) kaliteli motor her zaman kaliteli motordur. Hiçbir farkını görmezsen bile servise işin düşünce adam gibi ilgilenirler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler