Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ninja 250 r için tavsiye

Motovento
    REKLAM ALANI

orj. arka lastik 130 70 17 ben bunu 140 70 17 yaparsam performans ta düşüş yaşar mıyım ?
    leo vince egzoz düşünüyorum performans ı nasıl etkiler ?
    0 100 de düşüş yaşar mıyım ? düşüş olursa kç sn etkiler ?
    eğer düşüş olursa arka dişli büyüterek kalkışı arttıra bilir miyim ?
    öyle olursa arka dişli ne önerirsiniz?
    biraz fazla soru sordum ama peşin peişin sormak istedim :D
    lütfen bilgisi olan yazsın teşşekür ederim

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    BatuhanK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Pratikte performansta hiç bir farkını göremezsiniz. Lastik için önerilmese de, piyasadaki tırto 130 taban lastik takmanızdansa, 140 taban diablo rosso 2 takmanızı tavsiye ederim.

Karalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2teker
    Yazdıklarının hiçbirinde performans kaybı yaşamazsın
    arka dişli işini boşver gereksiz

teşşekür ederim. iridyum buji ile ilgili çok şey okudum ama arnızda deneyen varsa paylaşırsa deneyimlerini kafam netleş miş olucak

Son hıza etki edebilir küçük bir miktar

telike - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 450 EXC-F
    viraj kabiliyetin artar
    egzoz takarsan ses güzelleşir. iridium bujiler performans makinalarında çok daha iyi performans verir. sizin motornuzda dişe dokunur hissedilir bişey olmaz
    dişli işine hiç girmeyin dişli genelde torku yüksek motosikletlerde güzel performans verir. arka dişli büyütürsen çok sık vites atarsın
    küçültürsen baskı balatayı çok yersin motoru sıkarsın. dişli işine bence hiç girme. standardı kalsın. lastik değiştir tutuşun güzelleşsin. arkadaşın dediği gibi 140 diablo rosso offf önü de bi boy büyüt. performansı hız tork güç olarak değil viraj hassasiyeti olarak beklemek daha akıllıca gelir bence. sonuçta ss bir motosiklet diyemiyorum ben ninja250ye bu yüzden saniyeler milisaniyelere en azundan bu motosiklette pek takılma. şöyle pist makinası alırsın ilerde onda ms ölçersin

Pangea - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha WR 125 X
    Kaliteli 130 arka lastik Türkiyede bulunmadığı için mecbur 140 a kalıyoruz ,tabii ki fabrika verisi en doğrusu ancak pirelli diablo rosso 2 ıslak ve kuru da müthiş bir lastik tavsiye ederim.

aslına bakarsanız 250 cc olabir ama yeterli bir motor son hız 190 KM 0 - 100 6,7 SN ARASINDA 33 BG bana yeterli şimdilik... bakalım yapacaklarım bitince burda fotosunu paylaşırım ata bilirsem buraya. ve tabi olan farkları yazarım buraya diğer arkadaşlarda bilgilenmesi için.

chet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2013
    lastik değiştirmeyi bende çok ciddi düşünüyorum..ama bu adamın bu bölümü otur yerine diyo bana :S http://www.altinelbiseliadam.com/motosiklette-lastik-secimi/ ninja 250r a 140 takanlardan yorum alabilrmiyiz? tecrübelerini dinlemek isteriz ..Diablolar balon yada sivrilme yapıyor mı?

Motosikleti
    2teker
    Alıntı chet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    lastik değiştirmeyi bende çok ciddi düşünüyorum..ama bu adamın bu bölümü otur yerine diyo bana :S http://www.altinelbiseliadam.com/motosiklette-lastik-secimi/ ninja 250r a 140 takanlardan yorum alabilrmiyiz? tecrübelerini dinlemek isteriz ..Diablolar balon yada sivrilme yapıyor mı?
    Yok öyle birşey 15000km dir kullanıyorum motosikletinize takacağınız en güzel performans ürünüdür rosso2 tak bak göreceksin motosikletini değiştirmiş gibi olacaksınız
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2013
    Alıntı Karalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok öyle birşey 15000km dir kullanıyorum motosikletinize takacağınız en güzel performans ürünüdür rosso2 tak bak göreceksin motosikletini değiştirmiş gibi olacaksınız
    İnşallah dostumm.. Niyetine girdik bakalım.. Şubat sonu fuar var orda daha uygun fiyata bulabileceğim söyleniyo bir fikrin var mı?

Motosikleti
    2teker
    Alıntı chet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnşallah dostumm.. Niyetine girdik bakalım.. Şubat sonu fuar orda daha uygun fiyata bulabileceğim söyleniyo bir fikrin var mı?
    Zannetmiyorum çok birşey farketmez heralde gerçi bulunmaz hint kumaşı gibi olmuş rosso2 ben şansa almıştım şimdi moda oldu
    "Tecrube, limitlerini bilmektir"

140 normal oluyor ya hani 150 bombe yapıyor az ama 140 orjinal gibi tavsiye ederim

Motosikleti
    Kawasaki Ninja 250R 2013
    BU ROSSO 2LER BİR HARİKA DOSTUM

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)