Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

250cc uzun yol ss motor

Motovento
    REKLAM ALANI

Çok teşekkürler iyi bir eğitimden sonra ZX-6R olabilir ancak eğitimi alırken aynı zamanda bir motosikletim olsa çok güzel olur yani 2. el bir ninja 250 işimi görür. Gerçekten sabirsizim. Şuanda motosikletim olsa koşup üzerine atlardim.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:46 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:03 ----------

Peki iyi bi eğitimden sonra ZX-6R doğru mu?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Kaplanboğa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf 250ni
    Abi sen bana inazumayı anlatıyorsun. türkiye turunda cbryi geç. bu motor sana motoru öğretirde, rahat ettirirde. (kadim düşmanı SYM Wolf kullanıcısıyım)

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ülke turunda 250 cc de yetersiz kalabilir 2 el cbr 250 al 1-2 sezon takıl ilk başlarda fazla uzak yerlere gitmemeye çalış bir şeyler öğren viraj bakış ıvır zıvır derken kendini yavaş yavaş geliştir aceleye gerek yok sonra duruma göre hareket edersin

Yüksek cc lerde gözün varsa işi hızlandırmak icin egitim alabilirsin düzde neysede virajlar gercekden egitim gerektiriyor 10.000 kmdir düşük cc sürüyorum daha virajlarda ne yapacağımı kestiremiyorum eğitim alsam rossiyi bile tokatlarım orası ayrı mesele

Zaten ilk önce eğitim, sonra korumalar, sonra düşük cc motosiklet, sonra 2 sene tecrübe, sonra düşük cc ile dediğim gibi uzun yol, sonra onu satıp cc yükseltmeyi düşünüyorum. Herşey yavaş yavaş, pekiştire pekiştire.

Eğitim bile almadan direk 1000cc ile başlayan insanlar var. Genellikle ölümle bitiyor. Ben hırs yüzünden hayatımı bitiremem.

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Şu an elimde nakitim olsa Yamaha R25 beklerdim,hem çift silindir titreşim olmaz hemde gayet güzel duruyor. Bilinçli biri olduğunuzu görüyorum o yüzden 36 beygirlik bir makine çokta zorlamayacaktır başlangıç için ki,ileri ki zamanlarda da tatmin edecektir gayet. Super Sport diye geçsede oturuş bakımından Ss ile alakaları pek yok hyosung dışında cbr,r25 gibi modellerin. Naked motorunda amacı uzun yol değildir.

@SametSenel haklısınız, bir sezon daha beklesem Türkiye'ye gelir sanırım R25... Hem o zamana kadar paramı biriktirip korumaları daha iyi alabilirim. R25 i beklemek en mantıklısı bence. Teşekkürler.

atilla_hakan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2009 honda cbr 600rr limidet edition
    Ninja 300 gider şans oturus pozisyonu da çok ta rahatsız edici değil . Sıfır makina rahat rahat binebilirsin.

Motosikleti
    MT-07
    Kesinlikle r25 derim çok güncel ve özellikleriyle çok iyi tutucak bence, bayisi söyledi 14-15 arası fiyat olacakmıs. Sen git kaporasını ver ilk gelen r25 i al

Fazer fz6 al o paraya eğitim aldıktan sonra sürersin ayrıca sporttoring ss farkı yok bak derim ss zevk için binilir heleki 250cc o pozisyonda o yollar şekil arıyorsan fazer fz6

Motosikleti
    Gsx-R 600
    Cbr 250 f/p ürünü olmaktan tamamen uzaklaşıyor.
    Kullanıcıları sorunların başladığından yakınıyor.

Eger gerçekten ss gibi oturuş pozisyonu olsun istiyorsan hyosunga bak. 250cc segmentinde daha spor bir oturuş tarzı ve kalıp hiç bir motorda yok.

Hyosungu begenmezsen ninja 300 bakabilirsin 2. El olarak.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)