Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

KTM RC 200 mü yoksa Honda CBR 250R mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI
    The-Rock - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RS 200
    Burdan deneyimli abilerime ve ablalarıma danışmak istedim, 2 aletinde fiyatı hemen hemen aynı ve bu ikisi arasında çok ama çok kararsızım.
    Honda'nın artıları kalitesi ve parça ucuzluğu ve servis olanakları, eksisi ise çok fazla olması. (Benim gözümde)
    KTM'nin artıları kalitesi ve eşsiz olması, eksileri ise yedek parçasının erişilebilirliği nasıl olcak hiçbir fikrim yok ve kısıtlı servis imkanları.

Siz olsanız ne alırdınız?

(KTM'nin şekli kötü alma gibi yorumlar yerine teknik açıdan yaklaşırsanız sevinirim)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MotojeN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Paran var ise Tabiki KTM.
    Adamlar her motoru ciddiye aliyor başkalarında olmayan birsürü güzel şey ile donatıyorlar motosikletlerini

Tabi aradaki fiyat farkı ne kadar bilemem.
    Ama 250 cc racing kategorisinde yeni kral bence rc200 (Fiyata değil sadece motosiklete bakacak olur isek)

pompei - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    APRILLA ATR-7011
    Aha beklediğim konu arkadaşla iddaya girdik rc 200 ile ilk hangi motoru karşılaştırırlar konu açarlar diye ben kazadin ahasuhsha

mithrelios - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mts 950
    Honda 13.500 TL, KTM 13.800 TL. Bu durumda Honda fiyat kırmazsa CBR 250'yi ancak servis ağının genişliğinden satar.
    caneroz bunu beğendi.

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Arada 300 lira var ?
    KTM almak tabi ki daha mantikli.
    Honda fiyat düşürmez ise çok kan kaybeder bence bunun daha kawasakisi var suzukisi var kim bilir onlarda bir 250 cc racing sürer piyasaya.
    dyavol-77 bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 200
    Benim KTM den tek korkum Türkiyedeki servis ağı ve yedek parçası, bu etken kafamı çok karıştırıyor açıkcası ki gönlüm KTM den yana biraz daha fazla

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim KTM den tek korkum Türkiyedeki servis ağı ve yedek parçası, bu etken
    kafamı çok karıştırıyor açıkcası ki gönlüm KTM den yana biraz daha fazla
    Bende Duke var yedek parça gerekli oldu taaa avusturya dan geldi 2 günde
    servise gittim taktkm bitti.
    Kalite üst düzey olduğundan kolay kolay bi yerleri bozulmaz yedek parçaya gerek bile duymaz sin.

Benim önüme bir hayvan (otomobil)
    fırladı yana yattim 30 kmh hızla kucuk bi bağlanti demiri var kırıldı siparis ettim ertesi gun geldi.

Zaten Spormoto da cogu parca var.
    Maslak bunu beğendi.

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    Ktm nin ön far grenaj değişik modeller çıkarsa alınıp güzelleştirilebilir.

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı tubejh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ktm nin ön far grenaj değişik modeller çıkarsa alınıp güzelleştirilebilir.
    Mutlaka gelir.
    Bak bende duke un farıni beyenmemistim gittim street Fighter far maskesi aldım.
    Adamlar aksesuar danda deli giibi para kazanyo tabikide cikartirlar.

berketan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Henüz yok
    Birazcık bekle, Yamaha R25 de gelince ortalık bayram yeri olacak :D

Motosikleti
    KTM 125 Duke
    Alıntı berketan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    +1
    Yamaha kawasaki suzuki izleyecek değil ya.

ah olsaydi da kawasaki z250 alsyadik:D

Arkadaşlar biliyorum çok hevesliyiz ama maalesef fiyatlar beklediğiniz gibi olmayacaaaaak.

Şu an Yamaha YZF R 125 i 10250 ye satıyor. Bu fiyat CBR 125 den ucuz mu ki Yamaha R25 CBR 250 den ucuz olsun ?

Keza KTM in veya diğer bazı markaların gelmesi de CBR ları ucuzlatmaz. Adamların servis ve yedek parça ağı avantajı çok büyük çünkü.

Ancak ve ancak hemen her Japon 250 lik güzel tasarımlı motor üretir, fiyatları da ucuzlatırsa ancak belki o zaman Honda ucuzlar. Ki yukarıda dediğim gibi Kawa olsun Suzuki olsun Yamaha olsun Honda dan bir gıdım daha pahallı iken, düşük fiyattan yeni araç sürmeleri çok ama çok zor.

Asıl soruya gelirsek: Ben KTM i daha teknolojik buluyorum. Bunun yanında çevrede çok fazla olmaması da tercih sebebi. Ama bu sebepler, servis ve yedek parça kadar ağır basmıyor.

Motosikleti
    2014 CBR500R vs Dio 110
    Alıntı MotojeN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arada 300 lira var ?
    KTM almak tabi ki daha mantikli.
    Honda fiyat düşürmez ise çok kan kaybeder bence bunun daha kawasakisi var suzukisi var kim bilir onlarda bir 250 cc racing sürer piyasaya.
    Yamaha R25 ile bomba'yı patlatacak...

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:51 ----------

Alıntı viperking adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar biliyorum çok hevesliyiz ama maalesef fiyatlar beklediğiniz gibi olmayacaaaaak.

Şu an Yamaha YZF R 125 i 10250 ye satıyor. Bu fiyat CBR 125 den ucuz mu ki Yamaha R25 CBR 250 den ucuz olsun ?

Keza KTM in veya diğer bazı markaların gelmesi de CBR ları ucuzlatmaz. Adamların servis ve yedek parça ağı avantajı çok büyük çünkü.

Ancak ve ancak hemen her Japon 250 lik güzel tasarımlı motor üretir, fiyatları da ucuzlatırsa ancak belki o zaman Honda ucuzlar. Ki yukarıda dediğim gibi Kawa olsun Suzuki olsun Yamaha olsun Honda dan bir gıdım daha pahallı iken, düşük fiyattan yeni araç sürmeleri çok ama çok zor.

Asıl soruya gelirsek: Ben KTM i daha teknolojik buluyorum. Bunun yanında çevrede çok fazla olmaması da tercih sebebi. Ama bu sebepler, servis ve yedek parça kadar ağır basmıyor.
    Arkadaş yanlış düşünüyosun,neden mi?...YZF R125 10.250-cbr125r 8.400 evet ama CBR250,CBR125 Thailand'ta üretiliyor,oysaki yzf 125 Fransada ve YZF125 ters çatal,alüminium şase,alüminium arka maşa,yol bilgisayarlı full dijital gösterge gibi 600'lük 4sil.'lere has olan üstün teknolojik özellikleri var(CBR 125/250'de bunların hiçbiri yok)...Gelecek olan R25'de Thailand'tan gelecek(ve onda da alü şasi,ters çatal-yol bilgisayarı gibi teknoloji yok)...neden CBR250'den ucuz olmasın ki?
    The Power of The Dreams.

Bu konuya cevap verenler arasında yıllarca RC200 sürmüş gibi yorum yapan tipitipler çıkacak mı ben onu merak ediyorum.
    tr_select ve aykutteksen bunu beğendiler.

Yeni ve farklı bir motor kullanmak adına KTM derdim. Bu güzelliklerin verdikleri keyif de başka oluyor. Merak uyandıran kendine çeken model RC200.

Macera kötü sonuçlanır mı? Sanmıyorum. Kaliteli motorlar ikisi de. CBRin motorundan eminim de plastiği grenaji vidalari bağlantıları nedense bana 2.sınıf geliyor.
    The-Rock ve aykutteksen bunu beğendiler.

murad13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DERBİ GPR 125
    Alıntı berketan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Konuyu açan kardeşe selam ) bu konu yarılır abi ilk tanıtım resimlerini görünce geldi aklıma ) ktm tipsiz tasarım ama motor olarak iki markada kendini ispatlayan markalar ama honda bence de sıradanlasms ktm kaliteli de olunca piyasaya can verdi resmen 390 lık abisi de nasıl güzel öyle bunun :((

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Cbf'i satıp Ktm rc 200 alabilirim çok güzel bir motor bence . Kurye gibi gözükmektense adam gibi motara binmiş olurum ehehehe

Motosikleti
    Honda Forza 250
    Cbrların sıradan,vasat tasarımlarının yanında tabi ki Ktm alınır. Ayrıca hafif olması daha kaliteli mühendisliğin göstergesidir. Üstelik aynı güçteler birde Abs olsa tadından yenmezdi.
    The-Rock bunu beğendi.

Motosikleti
    RS 200
    Abs nin bütün KTM RC modellerinde standart olması gerekmiyormuydu ? BU sadece Türkiye ye özel bi durummudur ?

Motosikleti
    Yamaha YZF R125
    Absli diye biliyorum ben rc 200leri.Bu arada ktm rc 200 e tipsiz diyecek adam hondanın hiç bir motorunu beğenmemeli.bence müthiş bir tasarım olmuş.karşılaştırma olarak motor gucu vs bakımından belki 250lik motorlar karşılaştırılabilir ama,tip tarz vs olarak yzf r125 ile kıyaslanması gereken bir motor olarak düşünüyorum ktm 125 ve 200ü.yzf nin güzellik tacını elinden alıcağa benziyor ktmnin.Ve bu kıyaslamada(cbr250) her bakımdan rc200 ustun.parça sıkıntısı olacağınıda sanmıyorum..

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler