Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

KTM RC 200 mü yoksa Honda CBR 250R mı ?

Motovento
    REKLAM ALANI

Kardeşim 3 üne 5 ine güzelliğine şekline bakma Ktm alma.Honda cbr 250cc al.Neden;Ktm yetkili servisi az, olanlar kazık ,parçalar çok pahalı ve ilgilenmiyorlar.Sıfırına bir şey demiyorum ama motor bir iki sene içinde error vermeye başlıyor şu an bende ktm 250rc var almayın kardeşim yemin ediyorum almayın( nokta)

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:25 ----------

Alıntı The-Rock adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Burdan deneyimli abilerime ve ablalarıma danışmak istedim, 2 aletinde fiyatı hemen hemen aynı ve bu ikisi arasında çok ama çok kararsızım.
    Honda'nın artıları kalitesi ve parça ucuzluğu ve servis olanakları, eksisi ise çok fazla olması. (Benim gözümde)
    KTM'nin artıları kalitesi ve eşsiz olması, eksileri ise yedek parçasının erişilebilirliği nasıl olcak hiçbir fikrim yok ve kısıtlı servis imkanları.

Siz olsanız ne alırdınız?

(KTM'nin şekli kötü alma gibi yorumlar yerine teknik açıdan yaklaşırsanız sevinirim)
    Ktm alma kardeşim alma alma şeklini meklini boşver yemin ederim alma şu kardeşine veya abine güven alma.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200 NS 2017
    Rc390 inanılmaz titreşimli bir alet çok şaşırmıştım ilk sürdüğümde rc200 de öyleyse tavsiye etmem imkanınız varsa test edin önce.

oldcockroach - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2014 HONDA CBR 125R
    200 alma cbr 250 al satmak istersen 200 ler sıkıntı

REKLAM ALANI
5. sayfa BirinciBirinci ... 345

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler