Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Hiç Motor Kullanmayi Bilmiyorum Ama Supersportla Öğrenmek İstiyorum...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Arkadaslar merhaba benim motosiklet tecrubem %25 hic fazla kullanmadan ama bir supersport motosikletle başlamak istiyorum cabuk ve kolay ogrenebilecegim bir Supersport önerir misiniz lütfen biraz diş görünüme önem veriyorum motorda öyle hiz tutkunu değilim ses ve diş görünüm Butcem : 6.500 bana birkaç ornek ve bilgi verir seniz sevinirim boyum 1.75

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    pek alternatifin yok. cbr 125. birazdaha bütçe arttırıp r125 i seçebilirsin ama boy sıkıntısı çekeceğin aşikar. 2 side iyidir. ama br 125 den yürü. taş gibi makina kafan rahat olur.

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    hyosung gt 250 r

Motosikleti
    yamaha yzf r125
    Alıntı _pLay_06 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hyosung gt 250 r
    yakından inceleme fırsatı bulamadım ama geçerken falan gördüğümde gerçekten kocaman bir mtor. bence çok fazla zorlanır ve zırt pırt devrilip parça paralarıyla uğraşır.

Ahmet Abi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Subaru Xv
    Ybr125-Cbf150
    kemboo ve ramcixx bunu beğendiler.

gurkantosun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-07
    Alıntı Ahmet Abi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ybr125-Cbf150
    2 side harika ss lerdir : )))
    Ahmet Abi, kemboo, Salih_T ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

ccc67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Cbr 125 (2014 kirmizi) /Artik Cbr 250 (2016 siyah)
    Alıntı gurkantosun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 side harika ss lerdir : )))
    Taşlama agir olmuş

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Arkadaşlar görünüme önem veriyorum bunun için yzf 125 tarzında düşünüyorum

emrb - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XJ6
    yeni kasa apache al arkadaş hepsinden güzel

Yuki YK250-4 R1'den görüntü olarak farkı yok, 19 HP Su Soğutmalı

alicebbar - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT25+RKS Freccia
    Bence o kadar nakitin varsa üstünü kredi ile tamamla cbr 250r al. Hyosung da iyi makinedir ama bazı kusurları var yatarak virajı iyi almıyor hareket haline geçtikten sonra kırmızı ışık vs lerde boşa alamıyorsun vs. ama honda iyidir işini fazlasıyla görür bence.

enxdesign - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 1198SP - "biradam binRR"
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence o kadar nakitin varsa üstünü kredi ile tamamla cbr 250r al. Hyosung da iyi makinedir ama bazı kusurları var yatarak virajı iyi almıyor hareket haline geçtikten sonra kırmızı ışık vs lerde boşa alamıyorsun vs. ama honda iyidir işini fazlasıyla görür bence.
    Hocam siz kaç model hyosung sürdünüz sorması ayıp?

Boşa almama sorunu yağ değiştireli 10bin olmuş, hala yağ değiştirmemiş apaçi makinelerinde oluyor.
    Virajı yatarak iyi almıyor demişsin, hyosungla diz değdiren tonla insan var forumda.
    Ducati 1198SP _ RedLove

ramcixx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 - cbr250 - cbf1000 - f650gs - cbf600
    Kardeşim sen 250 diyenlere kulak asma o makinalarında olmadık zamanda yersiz şakaları oluyor. Sana önerebileceğim;

Yamaha YZF-R 125 / Honda CBR 125

http://www.youtube.com/watch?v=VvpLy81lT40 (HONDA CBR125)
    http://www.youtube.com/watch?v=HseA7I43Z18 (YAMAHA YZF125)

Motosikleti
    cf moto 400
    Alıntı alicebbar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Araba yagi koyan veya uzun sure degistirilmeyen yag ozelligini kaybeder ve vites gecmesi zorlasir. Ayrica hyosung gt 250 r tam bir racing kaliplarinda oldugu icin iyi lastikler ile cok iyi viraj alir. Bu forumu sizden baska yüzbinlerce insan okuyacak yanlis bilgi vermeyin lutfen

---------- Mesajlar birleştirildi - 10:54 ---------- bir önceki mesaj zamanı 10:52 ----------

Ayrica konu sahibi arkadas goruntuye onem veriyorsan yamaha 125 ss. Ikinci elde zor satilir onu belirteyim ama

fatek95 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlıkta hiç motor kullanmayı bilmiyorum demişsiniz. O yüzden 250cc önerenleri dikkate almamamızı tavsiye ederim. Nacizane tavsiyem ssden değil de grenajı olmayan bir motorla başlamanız. İlla da ben ss istiyorum derseniz söylediğiniz bütçeye en uygun motor cbr125. O paraya temiz 2. el cbr125 bulursunuz. Ve satacak olduğunuzda fazla zorlanmadan satarsınız.

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Çok teşekkürler arkadaşlar ben cbr 125 modelin diş görünümünü sevmedigim için Yamaha yzf 125 i tercih edeceğim galiba

ShockWave - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    İnşAllah günün birinde :)
    Boyum 1.85 kilom 81 kısa süreliğine honda cbr 125 r kullanmışlığım var ve ben motosiklet kullanmayı tam anlamıyla bılmıyorum yanı pişmediğimin farkındayım trafik tecrübem fazla yok fakat şöyle bir durumda var motosiklet kullanmayı bılmıyorum demişssiniz anladığım kadarıylada bir gösteriş olarak motosikletlere bakıyorsunuz ama işin aslı öyle değil işte kim istemezki cc yüksek yarış motosikleti ama durum belli size tavsiyem fazla durumunuz yoksa honda cbr 125 r ile başlayıp trafikte iyice pişip ondan sonra satıp bir başka modele geçiniz çünkü daha pişmeden yamaha alırsanız Allah korusun öğrenirken düştüğünüzde yedek parçalara vericeğiniz miktar biraz daha tuzlu olur ve cebiniz yanar o yüzden honda almanızı tavsiye ediyorum bende gösterişe onem verırım fakat mantıklı düşünürseniz banada hak vericeksiniz dediğim gibi öncelikli olarak pişmenizi tavsiye ederim trafikte kullanarak alışmanızı gösterişi herkes ister fakat gösteriş herşey değildir

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    neye göre %25? hiç kullanmadıysan bundan başlamanı öneririm, hem diş görünümüde çok şık

cümle kurgusu ve noktalama kullanmana bakarsan en uygunu bu.
    gurkantosun, Coniysa, HakanDNR ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    NC 750 X DCT
    Alıntı solmyr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    neye göre %25? hiç kullanmadıysan bundan başlamanı öneririm, hem diş görünümüde çok şık

http://photos.imageevent.com/motorbi...ed-Bicycle.jpg

cümle kurgusu ve noktalama kullanmana bakarsan en uygunu bu.
    Böyle giderse Bizde bundan alıcaz artıları var. hem görünüm hemde az yakar

Motosikleti
    Yamaha R6 2005
    Daha önce hic kullanmadim bazen oda çok nadiren ufak tefek motorları surdum oda 5-10 dakika bile değil diş görünüm seven biriyim öyle hiz falan yapmayi sevmem Honda cbr125 dis görünümü pek hoşuma gitmedi ondan Honda cbr125 i düşünmüyorum az önce forumda gezinirken bir motora rasladim adi yüki stipzer 250 oda görünüş ve fiyat acisindan çok hoşuma gitti birde Yamaha yzf125 var

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)