Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

BuMoto/jinling 250cc calibre başlangıç motoru olarak düşünüyorum

Motovento
    REKLAM ALANI
    besyo35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Başlangıç motoru için düşünüyorum fazla hızda gözüm yok en faz 150 yapsın bana iyi bile ama görüntü ve ses önemli birde fiyatta 8000e kadar çıkabiliyorum. Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum güvenilir bir site çünkü

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    dostum bana tamire geldi ve test etme fırsatım oldu,
    kullanan kısı markayı ulkeye sokan dıstrıbutor fırmanın elemanıydı,
    ve motor neuz 4 bın km olmasına ragmen motordan sakır sakır subap sesı gelıyordu,
    kullanan kişi en fazla 120 yapabıldıgını soyledı,

ve bu km içerisinde 3 sefer debrıyaj ve 3 sefer gaz teli kopmuş,

Uzun lafın kısası SAKIN BULAŞMA...
    İmportant, cenkito ve polo34 bunu beğendiler.

Herkes farkli bisey soyluyor aslinda ben kendim gidip test etmek istiyorum. Izmir veya Aydın'da nerede satiliyor veya test edebilme imkanim nerede olabilir?

Tİme_shİft42 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Sabredersen 8.000-8.700 tl arasında temiz cbr 250 denk getirmeye calıs ilanlara bak gerekirse cevre illere git

aranel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MT-07 ABS - Burgman UH 200
    sadece düşün

8000e bile cok zor cikiyorum ben o yuzden cbr 250 cok dusunuyorum ama cok eksigi var diyorlar tesekkur ederim yorum icin

enesbingl - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache 2012 kasa
    bumotoya verme o parayı çin malı her gün bir zarara girersin. Japon al honda al cbr 250 de görüntü var. Hiç değilse motor basınca gidiyor. Hemde kullanımı rahat ve kolay. 8 bine cbr bulursun

Motosikleti
    2013 S1000RR Hp4
    Alıntı besyo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    8000e bile cok zor cikiyorum ben o yuzden cbr 250 cok dusunuyorum ama cok eksigi var diyorlar tesekkur ederim yorum icin
    cbr250nin eksiklerini 5 tane calibre250 dolduramaz.

Tsubasa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Demir At
    megelli ve bu motoya o parayı verirsin.
    sonra sıkıntıları başlar 3 bin km den sonra
    sonra satmaya kalkarsın 4.500 e zor satarsın
    yarıyarıya zarar edersin.
    gecen yıl gözümün önünde 6 aylık 5 bin km de ki bu motoyu 4700 e sattılar.
    bu motorlara bu paralarda fazla bence.
    İmportant bunu beğendi.

Pistolero_10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2012 Hyosung GT 250 R & '08 Honda CBR 600RR
    Alıntı besyo35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Başlangıç motoru için düşünüyorum fazla hızda gözüm yok en faz 150 yapsın bana iyi bile ama görüntü ve ses önemli birde fiyatta 8000e kadar çıkabiliyorum. Yardımlarınızı ve tavsiyelerinizi bekliyorum güvenilir bir site çünkü
    Madem 8bin bütçen var .Çin malı motor alacağına o paraya 2011-2012 Hyosung bulursun hem görüntü var hemde kalite bakımından kendini ispatlamış motorlardır
    '78 Peugeot GL 10 - '06 Monero Angel 150 - '05 Kanuni Seyhan 150 - '07 Hyosung Gt 250 R - '12 Hyosung Gt 250 R - '05 Honda CBR 600 F - '08 Honda CBR 600 RR

Hyosung hosuma gitmiyor hic o yuzden dusunmuyorum 8000 yazdim ama 3ay sonraki butcem bu

EMREGTR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ GSX650F - HYOSUNG GT250R - HONDA CBR600F
    Alıntı Pistolero_10 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Madem 8bin bütçen var .Çin malı motor alacağına o paraya 2011-2012 Hyosung bulursun hem görüntü var hemde kalite bakımından kendini ispatlamış motorlardır
    bencede ;) Alabilirsen temiz düşürürsen cbr al yok ben racing tipi sürüşlü kalıplı bir motor almak istiyorum diyorsan gt250r alacaksın ama ikinci eline dikkat ederek tabiki. çok sağlam 2012 ler var mesela bence 8000 e iyilerinden bulabilirsin .

Uway - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Rks Titanic 150-SYM Wolf 250-Hyosung RT125
    Bekle bence pulsar 200 geliyor..ve Çin malı ss almayın arkadaşlar.

Alıntı Uway adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bekle bence pulsar 200 geliyor..ve Çin malı ss almayın arkadaşlar.
    pulsar 200 goruntu olarak supersport motorlarin yaninda pasif kaliyor tesekkurler yorum icin

hudsoon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    bu moto calibre 250
    merhaba ben mayıs ayından bu yana calibre 250 kullanıcısıyım motorumdan ilk 1 ay tat aldım sadece sonra fabrika el değiştirdi dendi yedek parçası yoktu servisi ilgilenmiyordu ve benım motorumdan 0 dan biyel kolundan ses geliyordu ama garantide diye elletemiyordum kimseye bunu yanısıra motorun fanı sıcakta yandı bozuldu arka amortisör hemen patladı ön amortisörden yağ cıkmadı falan vs şeyler çıktı fakat benım tanıstıgım ve kırk yılın basında bi gelen sansa bi tamirci buldum ve sadece adam büyük makinalara bakıyor neyse uzun lafın kısası bı sekılde ıkna ettım ve motoruma cbr 954 ün pistonunu rektifiyeyle oturttular termostatı ıptal ettıler gsr 600 fanı koydular ön amortisöru yag ekledıler arka amortisoru degıstırdıler motor yaklasık 150 cc civar büyüdü ölçmek için bir dyno bulamadık fakat suan motorum tek sılındır 78 mm piston var üzerinde ve harika birşey oldu ve cebımden 800 tl çıktı ıscılık hersey dahıl ama ayarı zor tutturdular ama suan söyle söyliyim tek kelimeyle harika oldu 2 aydır kullanıyorum ve sorunsuz sıkıntısız yani şunu söylemek gerekir eger maddi durumuna ve tamircine güvenirsen al benım bu motoru alma sebebim motorla oynamaktı aynen yaptıgım gıbı oynadım ve suan tamamıyle motor japon oldu nerdeyse ve harika 200 km yi geçiyor fakat ibre yüzünden 199 da sabıt kalıyor bundan yorumu sen yap ıster al ıster alma

ERROR88 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA NC 750S
    O paraya ancak cbr 125 alırsın oda 3 ay sonra
    www.erkakurye.com

Alıntı hudsoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    merhaba ben mayıs ayından bu yana calibre 250 kullanıcısıyım motorumdan ilk 1 ay tat aldım sadece sonra fabrika el değiştirdi dendi yedek parçası yoktu servisi ilgilenmiyordu ve benım motorumdan 0 dan biyel kolundan ses geliyordu ama garantide diye elletemiyordum kimseye bunu yanısıra motorun fanı sıcakta yandı bozuldu arka amortisör hemen patladı ön amortisörden yağ cıkmadı falan vs şeyler çıktı fakat benım tanıstıgım ve kırk yılın basında bi gelen sansa bi tamirci buldum ve sadece adam büyük makinalara bakıyor neyse uzun lafın kısası bı sekılde ıkna ettım ve motoruma cbr 954 ün pistonunu rektifiyeyle oturttular termostatı ıptal ettıler gsr 600 fanı koydular ön amortisöru yag ekledıler arka amortisoru degıstırdıler motor yaklasık 150 cc civar büyüdü ölçmek için bir dyno bulamadık fakat suan motorum tek sılındır 78 mm piston var üzerinde ve harika birşey oldu ve cebımden 800 tl çıktı ıscılık hersey dahıl ama ayarı zor tutturdular ama suan söyle söyliyim tek kelimeyle harika oldu 2 aydır kullanıyorum ve sorunsuz sıkıntısız yani şunu söylemek gerekir eger maddi durumuna ve tamircine güvenirsen al benım bu motoru alma sebebim motorla oynamaktı aynen yaptıgım gıbı oynadım ve suan tamamıyle motor japon oldu nerdeyse ve harika 200 km yi geçiyor fakat ibre yüzünden 199 da sabıt kalıyor bundan yorumu sen yap ıster al ıster alma

teşekkürler yorum için almaktan vazgeçtim diyebilirim çünkü 7000tl paramın yarısını başka sebeplerden dolayı harcamak zorunda kaldım :( neyse artık cbr125 veya tvs rtr150 alıcam sağolun :D

durgay14 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hudsoon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ozelden msj attım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)