Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

600 f2 kullananlar

Motovento
    REKLAM ALANI
    extrem_015 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    EŞŞİZ TR'DE TEK CBR600F PC35 4 CİĞERLİ EŞEK ARISI
    merhaba arkadaşlar honda cbr 600 f2 hakkında bir kaç sorum olacak

1-)yedek parça sıkıntısı varmıdır_?
    2-)yakıtı nasıldır(karbüratörlü model)_?
    3-)1995 model depo hariç grenajlar komple boyalı ve km 42.000 de
    fiyatı 6.750 normalmi_?
    4-)2.el piyasası nasıldır_? satabilirmiyiz_? son sahibi olmak istemem.
    5-)f2 ile f3 arasında çok bir fark varmıdır_?

maksimum 8.000 tl kadar motor ömrü uzun 2.eli iyi yedek parça sorunu olmayan Super Sport super toring tarzı motor önerilernizi bekliyorum şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Motosikleti
    arkadaşlar yardımcı olacak yokmu :(

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    F2 kullanıcısının bu forumda kalıdğını sanmıyorum hani olsa bile çok nadirdir.. ve onlarında foruma çok az giriceğini duşunuyuroum konuya gelirsek..

şuan alıcağın bir F2 bizim ulkemizde senin başına sadece dert olucaktır diye dusunuyorum çunku ulkemizde bu tip motorlar öldurulurcesine kullanıldığı için çiğerlerinden şuphe ederim yarın öburgun bir yatak sarsa işin altından kalkamaz pert e çıkarmak durumunda kalırsın.. eski model olduğu için yapma yatak olabilir ve yapma bir suru şey olabilir orjinalini bulamıyacağın için bu yuzden o model bir sport touring motor nerden ne arıza çıkartabilir pek bilinmez.. açıkçası bu motorun son sahibi sen olursun..

ha birde bulunmaz hint kumaşı değil bir arıza çıkarsa dışarıdan illaki parçasını bulursun ama ne akdar zamanda eline ulaşır ne zahmetler çekersin orasını tam bilemiyceğim...

Amerikada bu aleti alıcam deseydin durma al derdim ama turkiyede bu F2 için aynısını malesef söyleyemiyorum..
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

Motosikleti
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    F2 kullanıcısının bu forumda kalıdğını sanmıyorum hani olsa bile çok nadirdir.. ve onlarında foruma çok az giriceğini duşunuyuroum konuya gelirsek..

şuan alıcağın bir F2 bizim ulkemizde senin başına sadece dert olucaktır diye dusunuyorum çunku ulkemizde bu tip motorlar öldurulurcesine kullanıldığı için çiğerlerinden şuphe ederim yarın öburgun bir yatak sarsa işin altından kalkamaz pert e çıkarmak durumunda kalırsın.. eski model olduğu için yapma yatak olabilir ve yapma bir suru şey olabilir orjinalini bulamıyacağın için bu yuzden o model bir sport touring motor nerden ne arıza çıkartabilir pek bilinmez.. açıkçası bu motorun son sahibi sen olursun..

ha birde bulunmaz hint kumaşı değil bir arıza çıkarsa dışarıdan illaki parçasını bulursun ama ne akdar zamanda eline ulaşır ne zahmetler çekersin orasını tam bilemiyceğim...

Amerikada bu aleti alıcam deseydin durma al derdim ama turkiyede bu F2 için aynısını malesef söyleyemiyorum..
    peki sağolun biraz bütçeyi zorlayıp cbr 600 f6 alsam daha iyi olacak galiba

dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    O yaşdaki SS makinadan uzak dur derim, 8000 TL civarına 2006 ER6 bile düşüyor zaman zaman; bekleyip araştırmaya devam et.

Mesela :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...tosiklet/detay

Motosikleti
    Alıntı dreamdark adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O yaşdaki SS makinadan uzak dur derim, 8000 TL civarına 2006 ER6 bile düşüyor zaman zaman; bekleyip araştırmaya devam et.

Mesela :

http://www.sahibinden.com/ilan/vasit...tosiklet/detay
    peki sağolun yalnız kawa ların parça işi pek iyi değil

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)