Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

V Weekend, İstanbul Park'ta başlıyor

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Türkiye’nin en büyük festivali V Weekend için geri sayım başladı.

Intercity V Weekend Motoring; yüzlerce eşsiz otomobil ve motosikletin sergilendiği, nefes kesici akrobasi ve drift şovlarının yapıldığı, co-drive “taxi” sürüşleri ile ziyaretçilerimizin motor sporlarının heyecanına ortak edildiği Türkiye’nin en büyük otomobil ve motosiklet konseptli aile eğlence etkinliğidir.

Aynı zamanda ziyaretçilerimizin otomobil ve motosiklet markalarının test sürüşlerini gerçekleştirebileceği, aileleriyle gelen ziyaretçilerimiz için unutulmaz gösterileriyle Mucizeler Sirki’nin yer aldığı, DJ performansı ve canlı müzik, çocuk oyun alanları ve yarış simülasyonları gibi birbirinden özel etkinlikler içermektedir.

ZİYARETÇİLER 4 GÜN BOYUNCA EĞLENCEYE DOYACAK

2019 yılında 200.000 kişinin ziyaret ettiği V Weekend organizasyonları, bu yıl V Weekend Motoring ve V Weekend Sports festivallerinin birleştirilmesiyle ‘’V Weekend’’ çatısı altında ve 400.000 ziyaretçi hedefiyle gerçekleştirilecek. Bu kapsamda ziyaretçileri şu aktiviteler bekliyor:

Otomobil ve motosiklet markalarının tanıtım stantları, test sürüşü alanları, Motor sporları takımları ve yarış araçlarının sergileri, şovları ve taxi (co-drive) sürüşleri, Türkiye'nin özel tüm otomobil ve off-road kulüplerinin ve topluluklarının stantları, Otomobil, motosiklet, off-road ile alakalı ürün, ekipman, aksesuar satış ve tanıtım stantları, Drift, otomobil ve motosiklet akrobasi gösterileri, Formula 1 yarış pistinde ve toprak ralli kros yarış parkurunda yarış otomobilleri ile taxi sürüşleri, Çocukların ve yetişkinlerin birçok farklı spor dalını deneyimleyebileceği spor alanları, Bisiklet, koşu, basketbol, cross-fit, drone, e-gaming ve farklı birçok branşta spor müsabakaları,
    Spor kulüplerinin ve topluluklarının stantları, Spora destek veren markaların spor tanıtım ve etkinlik alanları, Çocuk/aile eğlence alanları, hayvansız sirk, simülatörler ve e-gaming alanları, Food truck ve sokak lezzetleri konseptli yiyecek & içecek alanları,
    DJ/müzik yayınları.

22-23-24-25 Eylül tarihlerinde Intercity İstanbul Park’ta gerçekleşecek festivale girişler ücretsiz olacak.

POLARIS OFF-ROAD Modellerini OKTAY MOTOR standında inceleyebilirsiniz.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Girişler ücretsiz lakin otopark 50 TL bu ne ironi ? Sanki cok merkezi yerde de her an toplu ulaşım ile gidebiliyoruz. Ama güzel etkinlik

erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    2019 yılında yapılan etkinliğe gitmiştim.
    Gerçekten güzel bir gün geçirilebiliyor.

Motosikleti
    RS 660, Tuareg 660
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Girişler ücretsiz lakin otopark 50 TL bu ne ironi ? Sanki cok merkezi yerde de her an toplu ulaşım ile gidebiliyoruz. Ama güzel etkinlik
    Ya biz motorla piste çıkacağımız zaman otopark parası ödüyoruz.
    Evet baya motorla piste çıkıyorum, D seansı falan da değil tüm gün. Otoparklık bişeyim de yok bütün gün pitte motor, ama otopark parası isteniyor yine.

Motosikleti
    XT660Z Tenere 2014 ve XRV750 Africa Twin 1998
    Giriş ücretsiz ama otopark parası 50 TL. Hadi arabadan aldınız 50 TLyi. Neden motosikletlerden de 50 TL alınıyor?

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Giriş bedave fakat ayapkaplardan 25'er TL alıyoruz diyebilirlerdi. Akıl edememişler.

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4
    Gittim geldim , her standda eline mikrofon alıp bağıran görevlilerin gürültüsünden başım ağrıdı. Ducati - Aprilia - Suzuki - Ktm - İndian - Cfmoto - Yamaha - Lambretta - Honda nın standları , ( bikaç motor koymuşlar ) mevcut.
    Girişte elinde paralarla otopark mafyası kılıklı tiplerin otopark parası ( 50 tl ) toplamasıda çok medenice olmuş.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Memlekette niye herkes Türkçe'den rahatsız, anlamak mümkün değil.
    Güzel bir organizasyon yapıyorsun, koy adını Türkçe.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı macAs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Giriş ücretsiz ama otopark parası 50 TL. Hadi arabadan aldınız 50 TLyi. Neden motosikletlerden de 50 TL alınıyor?
    Motosikletlerden 50TL alindigi nereden cikti ya da ben niye para vermedim

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)