Kapat
Üye Girişi
Motovento
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

CF Moto modellerinde Kasım ayına fiyat garantili ön sipariş fırsatı

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oktay Motor'daki CF Moto modelleri için Kasım ayına fiyat garantili ön sipariş fırsatını kaçırmayın.

Sınırlı sayıdaki stok için ön sipariş talepleri toplanmaya başlandı.

Ayrıntı bilgi için Oktay Motor satış temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz.

www.oktaymotor.com

Motosiklet Online
    Oktay Motor CF Moto Polaris Benelli RKS Kuba Segway Mondial
    Motomax

Motosikleti
    2016 CB500F
    MT800 güzel bir motora benziyor, ANCAK "$ kurunu 22₺ alsak dahi" 16.250$'a gelen fiyat gerçekçi olmaktan çok ama çok uzak; bu fiyata şu anda düz F850GS veya full F900XR alınabiliyor. Yani BMW yerine aynı fiyata CF Moto alan kişi ile ilgili ne düşünmek / nasıl nitelemek gerekir bilemedim... Bu koşullarda 16.250 kere karar versem 1 tanesinde bile CF Moto'yu almam.
    Mallaca, Thracian, fkambay ve 3 diğerleri bunu beğendiler..

Mallaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 Suzuki V-Strom DL 650, + 2016 CBF 150
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT800 güzel bir motora benziyor, ANCAK "$ kurunu 22₺ alsak dahi" 16.250$'a gelen fiyat gerçekçi olmaktan çok ama çok uzak; bu fiyata şu anda düz F850GS veya full F900XR alınabiliyor. Yani BMW yerine aynı fiyata CF Moto alan kişi ile ilgili ne düşünmek / nasıl nitelemek gerekir bilemedim... Bu koşullarda 16.250 kere karar versem 1 tanesinde bile CF Moto'yu almam.
    Tamamen katılıyorum. CF 800 e bu parayı verecek kişi düşünemiyorum. Çok ufak bir farkla BMW F850 GS (2021-2022) veya 1200 GS (2015-2016) almak çok daha mantıklı. BMW almadım, gider V strom 650 veya V strom 1050 XT alırım. Çin malı motorun yapacağı primde ona göre. CF 650 MT çıktığında NC 750 ile aralarında 5 bin TL fark vardı. Şimdi aynı model NC ve MT 650 arasında dağlar kadar fark var. CF ile paranın değerini de öldürüyorsun.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    MT modelleri çok pahalı ama diğerleri fena değil gibi. Birde bildiğim kadarıyla MT800' ler de para ile almak istediğimiz tüm aksesuar ve parçalar üstünde geliyor. Çanta, demirleri, sis farı, karter koruma gibi sanırım bir kaç şey daha vardı. Toplam 45k civarı ekstrası var. Ama asıl pahalı olma sebebi bence 790 bloğunu kullanması. Diğer modeller bu kadar uçuk bi fiyatta değil.

Motosikleti
    2016 CB500F
    Alıntı oialdemir adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    MT modelleri çok pahalı ama diğerleri fena değil gibi. Birde bildiğim kadarıyla MT800' ler de para ile almak istediğimiz tüm aksesuar ve parçalar üstünde geliyor. Çanta, demirleri, sis farı, karter koruma gibi sanırım bir kaç şey daha vardı. Toplam 45k civarı ekstrası var. Ama asıl pahalı olma sebebi bence 790 bloğunu kullanması. Diğer modeller bu kadar uçuk bi fiyatta değil.
    BMW'nin ikinci eldeki değer kaybı CF Moto kadar olmayacağı için çok bir avantaj olmuyor - marka değeri diye bir şey var. Ben seve seve veririm o farkı + kendi seçeceğim OEM veya 3rd party aksesuarları kullanabilirim - yani net fark bu kadar olmayacaktır, her şeyi almak zorunda değiliz.

Motor güzel ama bu fiyat politikasıyla kimse almaz. Ölü doğum...
    oialdemir bunu beğendi.

Gökhan_Aygün - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Azaltarak bıraktım bu mereti.
    650 MT bloğu bildiğim kadarı ile uzun süredir aktif. Hatta "Deneme Tahtası" olsa gerek, bu tip kanallar bu model ile dünya turu falan da yaptılar. 650 MT bloğu sanki iş yapar gibi hissediyorum ki daha öncede 650 TK-G / GT gibi modelleri de inceledim, çok hoşuma gitti. Bu modelde iş var gibi de ... Diğerleri biraz sürpriz olacak gibi.
    Cyan bunu beğendi.
    Honda NSS Forza 300 İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=E9QdDCCxKpc ]

Mondial 150 Sentor İnceleme Videosu [ https://www.youtube.com/watch?v=Rl79HfGpcS4 ]

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    650 MT bloğu bildiğim kadarı ile uzun süredir aktif. Hatta "Deneme Tahtası" olsa gerek, bu tip kanallar bu model ile dünya turu falan da yaptılar. 650 MT bloğu sanki iş yapar gibi hissediyorum ki daha öncede 650 TK-G / GT gibi modelleri de inceledim, çok hoşuma gitti. Bu modelde iş var gibi de ... Diğerleri biraz sürpriz olacak gibi.
    Nepal'e gitmişlerdi 2 kişi, 409NK (model ismi hatali olabilir) ve 650 MT ile.
    Gökhan_Aygün bunu beğendi.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Mallaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ... CF 650 MT çıktığında NC 750 ile aralarında 5 bin TL fark vardı. Şimdi aynı model NC ve MT 650 arasında dağlar kadar fark var. CF ile paranın değerini de öldürüyorsun.
    Zaten ilk çıktığında nc ile 5bin tl fark olduğu için 650MT motorlar ellerinde kaldı bayilerin, satış yapamadılar. Millet bilindik, servisi, yedek parçası olan markalara yöneldi mantıklı olarak. Görüldüğü üzere bu yanlış fiyat politikasını cf800 için de alenen sürdürüyorlar. Ama ellerinde kalmaması için bu sefer piyasa araştırması ( adı ön sipariş olmuş) yapıyorlar. Şimdiden söyleyeyim; o fiyata yine ellerinde kalır.

Motosikleti
    Yok
    MT 800 fiyatına Multistrada V2/S (315.000/375.000 civarı) tercih edilebilir, diğer yandan sayın Cyan hocamın dediği gibide F850GS vs F900XR alınabilir.
    espresso bunu beğendi.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı gurcanozturk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nepal'e gitmişlerdi 2 kişi, 409NK (model ismi hatali olabilir) ve 650 MT ile.
    409 yazmisim, 400NK tabii ki :D

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Gökhan_Aygün adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Cf moto bloklari saglam evet. Bildigim kadariyla bircogu kawasaki klonu.
    Cyan ve Gökhan_Aygün bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kawa klonları ancak aynı cc'deki orjinaline göre düşük güç üretmeleri için ayarlanmışlar, onun için görece sağlam sayılırlar.
    Direkt klonladıkları bloklarda sorun pek çıkmıyor, ancak klonlayıp üstünde değişiklik yaptıkları nk400 bloğu sorunlu mesela.
    Mr.wind bunu beğendi.

Motosikleti
    2016 CB500F
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim almamam için bir sebep daha. Türkiye'de Kawasaki'nin durumu belli. Honda veya Yamaha klonu olsa öyle ya da böyle parça bulması da daha kolay olurdu. Ben parça konusunda da güvenemiyorum CF Moto'ya. (Avrupa'da olsak belki; Türkiye'nin motosiklet pazarı o kadar ufak ki distribütörlerin gerekli yatırımı yapması için çok büyük sermayeye ve ülkenin de ekonomik geleceği ile ilgili oldukça olumlu öngörüye sahip olmaları gerekir. Birinden geçse bile diğerinden kalır yani...)
    espresso ve Mr.wind bunu beğendiler.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i
    Cf moto nun Türkiye sitesinde modeller hakkında bilgi yok. Parça hiç yoktur.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Benim almamam için bir sebep daha. Türkiye'de Kawasaki'nin durumu belli. Honda veya Yamaha klonu olsa öyle ya da böyle parça bulması da daha kolay olurdu. Ben parça konusunda da güvenemiyorum CF Moto'ya. (Avrupa'da olsak belki; Türkiye'nin motosiklet pazarı o kadar ufak ki distribütörlerin gerekli yatırımı yapması için çok büyük sermayeye ve ülkenin de ekonomik geleceği ile ilgili oldukça olumlu öngörüye sahip olmaları gerekir. Birinden geçse bile diğerinden kalır yani...)
    Zaten is donuyor dolasiyor servis ve parca konusunda tikaniyor. Eminim Reklami yapilan motosikletler cok kalitelidir.

Bir markanin bir ust klasmanda yer edinebimesi icin, zatej o klasmanda olan urunlerden daha iyi urunleri daha uygun fiyata satmasi lazim. ustune servis ve yedek parca konusunda basarili olmasi lazim.

Cf moto 250 nk gibi peynir ekmek gibi satilan modelinde bile yedek parca konusunda musterisini magdur ediyor. Bu kadar cok satilan ve satilmaya devam edilecek bir modelin kiyamet gibi yedek parcasi olmasi lazim.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021
    clx250 fiyatı güzel görünmeye başladı.250cc alıcakların göz atmasını öneririm.mt800e 260 vermeyen 350k vericek kasıma kadarda beklicek ahahshshhahaa bayadır bu kadar gülmemiştim

F54 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    crf 1000L
    350 verip cf alacak olan beri gelsin
    bence gidip 2020 2021 afrika alsın hem honda hem beklemeye gerek yok isterse dct seçeneği ile gel vatandaş gel koş koşşş

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Piyasada sıfır motor yok millet saldırır zannediyorlar ama 350 bini CF ye kimse toslamaz , şekil şukul güzel canlı gördüm lansmanda , üçlü çantadan sis farına kadar ful aksesuar geliyor , motoruda Ktm den almışlar ama Cf nin marka değeri o parayı etmez , aynı motora Honda , Yamaha , Suzuki arması koy millet 50bin daha verir..
    oialdemir bunu beğendi.

MR.BERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    X MAX 250 TECH MAX
    Herşeyi geçtim, kendi sitesinde tek birinin bile tanıtımı, teknik detayı, fotosu bile yok, daha marka algısı, servisine parçasına gelene kadar çok yolları var.

Nikkfurie - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200GS / Piaggio Medley / Peugeot Tweet
    Cf nin yerinde olsam mt800 e KTM den blok alacağıma kendi üretimi 650 cc bloğu kullanır , o küçücük çantalarla vs fiyatı şişirmez Suzuki Vstrom 650 ve Nc750 nin biraz daha altında bir fiyatla TR piyasasına hitap ederdim..ki motorun dizaynı Nc yede Vstrom a da 5 çeker..
    oialdemir bunu beğendi.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)