Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Kadın sürücü düz yolda giden motosikletliyi çarpıp öldürüyordu

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Triumph Trident 660
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

[/COLOR]Yalnız kafama takılan bir şey var. Acaba o "bağyan" bu işin sonunda o doblocu "ağbiye" verdi mi?[/QUOTE]

Öyle bir şey olmayacak. Ne o ne de bir başka bağyan kendisi için fedakarlık peşinde koşan, yeşilçam özentisi tek hücreli bir "meriç" e vermedi, vermeyecekte. Kadınlar kendilerini umursamayan, cool olarak tabir edilen ve egoist adamlara verir. İşlemin sağlamasını yapmak isteseniz; kurtulmak istediğiniz kadına sürekli ilgi alaka gösterin ve fedakarlık yapın. Muhakkak tekmeyi yersiniz, evliyseniz de boşanma tebligatını eninde sonunda elinize alırsınız. Bunun istisnası varmıdır ? Hayır yoktur. Genetik kökenli bilimsel nedenleri vardır ama çok uzatmak istemiyorum.

Bu işin olmayacağı hususunda ikinci sebepte "briffault yasasıdır" Yani kadın her zaman ve her durumda üst level erkeği tercih edecektir. Saçma sapan beyin yıkayan masallarındaki gibi piyenses finalde sefil keloğlana vermez (pardon varmaz) Kadın kendisini statü ve maddi güç olarak her zaman olduğu konumdan bir üste taşımak ister. Zengin kadın fakir genç ile olmazmı ? Olur tabiki,kadın yeterince yaşlıysa olur. Özetle meriçin hiç şansı yok

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı motorstorm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ---------- Mesajlar birleştirildi - 14:30 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:28 ----------

[/COLOR]Yalnız kafama takılan bir şey var. Acaba o "bağyan" bu işin sonunda o doblocu "ağbiye" verdi mi?

Öyle bir şey olmayacak. Ne o ne de bir başka bağyan kendisi için fedakarlık peşinde koşan, yeşilçam özentisi tek hücreli bir "meriç" e vermedi, vermeyecekte. Kadınlar kendilerini umursamayan, cool olarak tabir edilen ve egoist adamlara verir. İşlemin sağlamasını yapmak isteseniz; kurtulmak istediğiniz kadına sürekli ilgi alaka gösterin ve fedakarlık yapın. Muhakkak tekmeyi yersiniz, evliyseniz de boşanma tebligatını eninde sonunda elinize alırsınız. Bunun istisnası varmıdır ? Hayır yoktur. Genetik kökenli bilimsel nedenleri vardır ama çok uzatmak istemiyorum.

Bu işin olmayacağı hususunda ikinci sebepte "briffault yasasıdır" Yani kadın her zaman ve her durumda üst level erkeği tercih edecektir. Saçma sapan beyin yıkayan masallarındaki gibi piyenses finalde sefil keloğlana vermez (pardon varmaz) Kadın kendisini statü ve maddi güç olarak her zaman olduğu konumdan bir üste taşımak ister. Zengin kadın fakir genç ile olmazmı ? Olur tabiki,kadın yeterince yaşlıysa olur. Özetle meriçin hiç şansı yok[/QUOTE]

ahah saol hocam bilimsel aciklama icin.

Doblocu meric buralari okuyorsan, dersini almalisin. dirzoluk ipnelik yapmayi birakmalisin. ..bitligini de birakmalisin. dötlalesi olmaya devam etsen de olur. Ama insanlarin yasadigi ortamda yapma bole seyler. dogal yasam ortaminda yap. serengeti ovasinda yap. antifiriz seni
    M.balibey ve ellaksakir bunu beğendiler.

okanbagiscan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Benelli TRK 502
    Mahkemeye vermişler.Bakalım sonucu buradanda paylaşırlar inşallah.
    https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...gozdenkacmasin
    tommygun ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Alıntı okanbagiscan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Mahkemeye vermişler.Bakalım sonucu buradanda paylaşırlar inşallah.
    https://www.sozcu.com.tr/2022/gundem...gozdenkacmasin
    Sonucu Burak kendisi paylasir, yada bende paylasirim. Insallah adalet tecelli etsin, Bakirkoyde zafer kutlamasina bekleriz hepinizi
    tommygun, tusumoto, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

drsteel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben motorcu haksız demedim ki. Kadının yaptığını genel olarak tüm sürücüler yapıyor. şimdi arkadaşımın yola çıktığı üst geçit. orada hızını arttırıp en sağ şeritten kurtulmalı. niye dersen orada aşağı yola çıkış var. normal şartlarda oraya girecek en sağ şeride geçip yavaşlayıp dönmesini beklersiniz. ama Türkiye de son saniyeye kadar araçlar en sol şeritte giderler. son 25 m kala son hız sağa geçerler. bu dediğimi aynada göremezsin. 3. şeridden seni geçen adam bir anda sağa döndü. evet araç haksız ama kaza da yaralanan benim. Ayrıca sağ şeritte sağa yanaşık giderseniz oraya kesin girmeye çalışıyorlar. tüm motorculara tavsiyem yolun en sağ şeridinde iseniz sol teker hizasında gitmeniz. emniyet şeridine girip sizi geçmek isteyen ayılar olacak. ama onlar azınlıkta. önemli olan haklı olup olmamak değil. Akşam sevdiklerimize ulaşmakta.
    doblocuyu dövmek zarar vermek sizide onlarla aynı seviyeye düşürür. Mahkeme açarsınız. sağlam avukat ile adamdan güzel tazminat alırsınız. Eğer hakim kanunları uygulamazsa o zaman dövmek için değil adalet için toplaşır birlik olur hakkımızı alırız. bunu da yedi düvele ilan ederiz.

---------- Mesajlar birleştirildi - 22:25 ---------- bir önceki mesaj zamanı 22:22 ----------

https://www.sozcu.com.tr/2022/gunun-icinden/ofkeli-kadin-surucu-cipine-carpan-araci-hurdaya-cevirdi-7154504/?utm_source=dahafazla_haber&utm_medium=free&utm_ca mpaign=dahafazlahaber
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kısmetse Medley
    Alıntı DickName adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kollamak her zaman iyidir.

https://pbs.twimg.com/media/CQk6EcQU8AARakE.jpg

Yalnız kafama takılan bir şey var. Acaba o "bağyan" bu işin sonunda o doblocu "ağbiye" verdi mi?
    Bence o doblocudan bir farkın kalmadı. Böyle bir yorumu doğru bulmuyorum. O kadın sizin akrabanız olamaz mı? Sanki burada bu kadar eleştiren insanlar trafikte hiç hata yapmadı. Herkes on numara kullanıyor. Tamam hatalı ama Kadının ÇOK KORKMUŞ olabileceği bir ihtimal dahi olamaz mı?
    Benim kafama takılan da umarım o şahsın burada bir akrabası yoktur. Yoksa baya bi hap yutman gerekecek.
    M.balibey bunu beğendi.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Motorumu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence o doblocudan bir farkın kalmadı. Böyle bir yorumu doğru bulmuyorum. O kadın sizin akrabanız olamaz mı? Sanki burada bu kadar eleştiren insanlar trafikte hiç hata yapmadı. Herkes on numara kullanıyor. Tamam hatalı ama Kadının ÇOK KORKMUŞ olabileceği bir ihtimal dahi olamaz mı?
    Benim kafama takılan da umarım o şahsın burada bir akrabası yoktur. Yoksa baya bi hap yutman gerekecek.
    Katılıyorum. Hak savunurken üslubumuza dikkat etmezsek inandırıcı olamayız.
    Araç sürücüsü sözleyiyle kabahatini inkar etmekten çok mazeret bulmaya çalışıyor. Suçunu biliyor. Sanırım kasıtlı bir olay değil.
    espresso bunu beğendi.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Nolursa olsun ırz namusa laf yapılmaz. Su an utanc duydum resmen.

DickName - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Motorumu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ertesi gün hapı hakkında epeyce tecrübe sahibisin anlaşılan. DOBLO'cu hıyarın nesi oluyorsun?

Motosikleti
    Kısmetse Medley
    Teşekkür ederim yeterince bilgi sahibiyim. Maalesef yeterince kullanılmıyor görüyoruz. Şahıs derken kadını kastetmiştim. Yanlış anlamış olabilirsin.
    Gruptan özür dilerim. Böyle bir konuya girmemeliydim. Faydalı bir paylaşım yapmayı planlıyorum.

Dobloluya acayip ayar oldum. Umarım büyük bir ceza alır

ellaksakir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar
    Alıntı Mr.wind adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sonucu Burak kendisi paylasir, yada bende paylasirim. Insallah adalet tecelli etsin, Bakirkoyde zafer kutlamasina bekleriz hepinizi
    Bir gelişme var mı süreçle ilgili?
    Başkalarının hayatından ders alın. İnsan, bütün hataları kendi yapacak kadar uzun yaşamıyor...

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Zafer Akçay hoca da haftalık videolarında yayınladı bu olayı. Mağdur motorcu arkadaşa seslenerek, "Ne gerek vardı yanına gidiyorsun, tartışıyorsun, gerekli makamlara şikayetini yapardın" gibisinden demiş.

İyi de Zafer hocam, insanız, insanın "kan beynine çıkması" diye de bir kavram var, arkadaşa da aynen öyle olmuş.

Aynı olay benim başımdan geçseydi, daha da farklı olurdu. Yani ben o kadınla sözlü tartışmaz, onu döverdim.

Bana bilerek çarpacak, canıma kast edecek, mucize kabilinden düşmeyeceğim motordan, sonra hiç bir şey olmamış gibi, adeta "ölürsen öl" der gibi o kadın yoluna devam edecek?

Kendimi 49 senedir tanıyorsam, o durumda benim yapacağım şey motorla direk önüne girmek, sonra motoru durdurmak. Ondan sonra da kadını arabadan indirip dövmek.

Hani dövmek derken öyle bir iki tokat atarım falan da demiyorum, bir erkekle nasıl dövüşüyorsam öyle: Tekme, yumruk, diz, dirsek, kafa, Allah ne verdiyse.

Komalık edene kadar döverim ki bir ders olsun, bir daha aynı şeyi yapmasın.

O doblocu hıyar kadını elimden alabilirse alır, alamazsa geçmiş olsun.

İsteyen kızsın bana, herkesin yapısı yahut sinir/tolerans eşiği değişik değişik işte...
    Motoseverrr ve ellaksakir bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)