Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kadın sürücü düz yolda giden motosikletliyi çarpıp öldürüyordu

Motovento
    REKLAM ALANI
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı canerz35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Doblocu tam ülkenin özeti.

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:32 ----------

Numarası varmı elinizde? Ekside yazayım numarasını da ifşa olsun. Gerçekten bu kadar kolaymı ana avrat gitmek? Bu kadar düşük IQ'lu olan insan yoktur diyordum ama varmış. İnsan bir sorar, hayırdır nedir diye. 2 gr "" için hemen kadını savunuyor. Zeka düşüklüğü.
    Numarası elimde yok, diğer kaynakları ben de ekşi.den öğrendim aslında
    espresso bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

https://eksisozluk.com/entry/138157547

Doblocu hakkında entry girilmiş. Şimdi ağlasın.
    maktama, Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

f0cus - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CF Moto 250 CL-X
    3 araba duruyor olayı incelemek için o kadar eminim ki hepsi de cinsel açlığın zirvesinde Abaza köpekler
    Belki kadını ayartırsam diye öyle gaza geliyor andavallar

Özelliklede doblocu

Bireysel silahlanma iyice temel yaşam hakkı olmaya başladı
    Voltaren, Mr.wind, xtrafrozen ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    duke 390
    Kisaca anlatiyim kadin carptiginin farkinda degil gibi.sonra da panikle kenra cekmekle cekmemek arasinda kaliyor korkudan.neyse normali saga cekip ozur dilemesi,sonra sucunu kabullenip tehlikeli arac kullanmakdan ceza almasi...o doblocu arkadas da hatunu kollayan primat iste daha fazlasi degil.ben motorcunun yerinde olsam o doblocu ayiyi gorsem ben de kacardim.adam bicak cikarabilir yani bu tipler oyledir
    Mr.wind, darpgen ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    NC750X-DCT
    Çarpma konusunda birebir aynı durumu yaşadım. İnsanın o an gözü kararıyor. Erkek çarpsa iner en kötü kavga eder rahatlarsın. Kadınlar bilerek çarpıp kaçıyorlar.
    O sondaki adam gibiler yüzünden iyice vicdansızlaştım. Can çekişerek ölmüş az önce o adam deseler gram vicdanım kıpırdamaz.
    Mr.wind ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Motosikleti
    yamaha tracer 700 2016
    videoyu izledim o kadar sinirlendim ki sonunu getiremedim..surucuye cok sinirlenemedim sonucta kaza ile adam da oluyor sakat'ta kaliniyor.surucu zaten haksiz ondan bahsetmiyorum soylenecek cok sey var fakat o motorcuya kufur eden dallamaya o kadar ayar oldum ki anlatamam aklima geldikce elim ayagim titriyor. motorcuyla ayni yerde olsaydik. o kufurden sonra agzini burnunu carsamba canagina cevirirdim heralde..

iste Allah c.c. kazalardan belalardan korusun derler..kaza kismi malum az kalsin bu videoda bi tane hibrit beyin tarafindan olacakti ama bela kismida o dallamanin yuzunden meydana gelecekti..olen mi kanli olduren mi derler al basina belayi iste..
    Mr.wind bunu beğendi.

M.balibey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    numarası olsaydı iyiydi karaktersizin
    tommygun ve Mr.wind bunu beğendiler.

iskampavya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F650 GS TWİN
    Memleket mal dolu kadını erkeği fark etmiyor. Ucuz atlatılmış geçmiş olsun. Doblocu malın telefonu bilineydi iyiydi, hatrını sorardık iyimiymis degilmiymis..
    tommygun, Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tehlike atlatan arkadaşa geçmiş olsun. Olayın göze çarpanları;
    - Bitkisel hayattaymış gibi sürüş yapan bir ablamız.(Bundan çok var)
    - Çok kolay kontrolünü kaybeden motosiklet sürücüsü.
    - Sahte kahraman doblocu(Bundan çok var)

Ben olsaydım;

- Soğukkanlılığımı korurdum.

- Vuran aracı kovalamak yerine elimdeki görüntülerle ilgili savcılığa başvururdum.( Ya da yola devam)

- Örnek davranış gösteremeyeceğim yeri de itiraf edeyim. O doblocu olaya dahil olduktan sonra sigortam atardı. Motoru arabayı çizecek şekilde devirdikten sonra Cüneyt Arkın stilinde ve en son model küfürler eşliğinde doblocuya dalardım. Cümle aleme ibret olacak şekilde karizmasını çizerdim. Yaşım ve kronik rahatsızlığım nedeniyle daha yüksek bir ihtimal "kahraman" vatandaşlarımız ve doblocu tarafından ağzım burnum kırıldıktan sonra hastahanede "bana çarpan kamyonun plakasını aldınız mı?" derdim.
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    cb250r
    Arkadaslar destek mesajlariniz icin hepinize cok tesekkurler.

Motosikletli genc kardesimiz pirlanta gibi cocuktur, kardesim gibi severim kendisini.Bakirkoy de bir dil okulunda beraber calisiyoruz. (Adini vermeyim birtakim sebeplerden dolayi, ozel msj yazabilirsiniz)

Bu tarafa yolu dusen herkesi cay corba icmeye beklerim, haftasonlari ordayim.

Bir de eksi sozlukte yok tirsmis da kacmis, vittiri vittiri abidik gubidik birsuru yorum gordum ve guldum.

Kendisi dovus sporlari ile de ugrasmis, dogru yerde dogru zamanda cok gozu kara bir arkadasimdir. Bu olayda ordan uzaklasarak cok dogru ve akilli bir karar vermistir.

Ha ben orda olsaydim o dirzonun dilini koparirdim orasi ayri. Ki gecmiste trafikte buna benzer olaylarda sinirime hakim olamadigim icin 2 kere ceza aldim ve para cezasi da odedim.

Bir de empati yoksunu zirtolar kadina bagirmis cagirmis diye elestirmis. O elestriyi yapanlarin buna benzer bir durumda ne tepki vereceklerini cok merak ediyorum. iki yuzluler.

Adam olumden donmus, buna goz gore gore sebebiyet olan mahluk kacmaya calismis. Kufur etmemis, zarar vermemis tek yaptigi kenara cek diye bagirmak, tutanak icin. Kadin kenara cekmemekte direnince arabana zarar veririm diyor.

Neyse umarim o mahluklar ceza da alacaklar. Bu olayin eksisozlukte gundem olmasi da cok guzel oldu.

Hepinize tekrar tesekkurler.
    Motoseverrr, Voltaren, darpgen ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Lan o değil de ilk defa muhatap olunan bir insana o.. c.. diye küfür etmek de neyin nesi? Valla bizim insanımız çok garip. Ya motorcuda bıçak olsaydı da oc dedikten sonra bıçağı saplasaydi?

Şahsen doblocunun tam oc dediği anda motorcunun adamın yüzünün tam ortasına kuvvetli bir yumruk atacağını düşünmüştüm ama neyse ki arkadaş ihtiyatlı davranmış. Tebrik ederim.
    Mr.wind, espresso, M.balibey ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

kadiRR s - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Birlik olacak 10-15 motorcu dostum varsa iletişime geçsinler su AMguard yavşağı temizleyelim.

Tek başıma da temizlerim hiç problem değil maksat kim vurduya gitmiş olması.
    Mr.wind bunu beğendi.

redlion999 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1250R
    Eger sansiniz varsa ulkeyi terk edin. Herkes ekonomik olarak goruyor ancak komsunuzun/trafikteki insanlarin/calisma arkadasinizin/markette arkanizdaki insanin medeni olmasi da bir o kadar onemli. 3 senedir yurtdisinda yasiyorum. Artik ne kadar icime islediyse istanbul trafigi, burada trafikteki en gergin insan benim sanirim. Yeni yeni rahatlamaya basladim, insanlarla gulusuyoruz, ondeki trafik tikaninca kavsakta giderlerine yol veriyoruz trafikte vs. Turkiyede aylik 100bin-200bin kazansam da elde edemeyecegim bir ozgurluk bu. Ancak kendi fanus ortamimda huzur bulabilirim o kadar.

Ufak bir ani size. Karsi komsunun kopegi havladi gecenlerde sabah 9 da 5dk civari bizi uyandirdi. Camdan bakinca bizi gorup el salladi, kopegini susturdu. Aksamina elinde cicekle kapimizi caldi ozur mahiyetinde.
    Mr.wind, gurcanozturk, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    cb250r
    olay show habere cikti arkadaslar, videolara ulasinca link paylasirim.

sandıkçı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Joymax
    Ekşi sözlüğe baktım da adamın bütün bilgilerini dökmüşler.Kendisine çok güzel anılar bıraktı internet aleminde.Kask kamerası büyük icat eksik etmeyin

Bu arada olayı sakince değerlendirince,arkadaş burda sağda bekleyip önce polis çağırsa,sonra ayağımdan yaralandım diyerek ambulans çağırsaydı daha doğru olurdu.Bu şahıs hakkında yaralamalı trafik kazası,olay yerinden kaçma olarak tutanak tutulurdu.Birşey çıkmayacağına eminim ama mahkemeler de uğraşırdı.
    espresso, M.balibey ve tusumoto bunu beğendiler.

motosikletli arkadaş umarım hakaret davası açar. yazıp yazıp siliyorum edilecek çok söz varda...
    Mr.wind ve espresso bunu beğendiler.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bıktım gari su pozitif ayrımcılıktan. kadın der ben kadınım yanımda annem var, adam der o kadın. amca der o bağyan.

Ulan kadın carpmış kacmış hayatını tehlikeye atmış. orada kadın erkek değil karaktersiz cinsiyetsiz bir canlıdır o kişi. napalım , kadın diye gelsin sıcsın agzımıza o zaman.

En sondaki doblocu ayrı dingil. Ulan sana mı kaldı ülkede kadın erkek eşitliğini sağlamak. olayın evvelini biliyor musun da "o bağyan bağyan" diye işe giriyorsun.
    Mr.wind, Voltaren, espresso ve 2 diğerleri bunu beğendiler..

Voltaren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yoktur.
    Yeniçağ gazetesi olayı haber yapmış:

https://www.yenicaggazetesi.com.tr/k...ar-547747h.htm

Mr.wind, espresso ve M.balibey bunu beğendiler.

xtrafrozen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 1000RR (2018) & Nmax 155 (2022)
    Dobloya binenlerde mi sıkıntı var, Dobloya binince mi bir gaz salgılanıyor arabada , anlamak guc.. Ya bir de o sıkısık trafikte, nasıl bir durtuyle adama kufurler savuruyorsun a dingil.. Ne olacaktı, Starbucks da kahve icmeye mi davet edecekti seni katil adayı ablamız ?
    espresso, Mr.wind ve M.balibey bunu beğendiler.
    “I never saw a wild thing sorry for itself. A small bird will drop frozen dead from a bough without ever having felt sorry for itself.”.

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Tek karede ülkenin özeti gibi olmuş resmen. Ölüm riski atlatan motorcu var, Lüks araçlı bayan(kadın değil, evet bayan!) var, kıro doblocu var, aman ağzımızın tadı kaçmasın ali rıza bey bişey yokmuş gibi yolumuza devam edelim diyen pasifist beyaz mercocu var, var oğlu var...

Bayan çarptıktan sonra nasıl bu kadar rahat devam edebiliyor? Çünkü kaçabilirse yanına kar kalacağını biliyor. Öyle amerikadaki gibi akşam kapısına polisler dayansa, mahkemeye çıkmak zorunda kalsa, ehliyetine 6 aylığına el konulup kol gibi de maddi ve manevi tazminat ödeyeceğini bilse anında sağa çeker motorcudan yana yakına özür dilerdi. Ama mercolu bayan önce makas atmaya çalışıyor, motorcuya çarptıktan sonra istifini bile bozmadan devam ediyor. Çünkü bu ülkede yapanın yanına kar kalan bir sistem var...

Sorsanız hanımefendiye çok modern, çok saygılı, çok merhametli falan filandır. Ama toplumun karakter olarak geldiği noktanın özeti bu bayandır.

Doblocu kıro da toplumun cahil ve hem suçlu hem güçlü kesiminin özeti gibi. Aklınca bayanı savunacak ama belli ki derdi başka, motorculara bilenmiş belli. Direkt motorcuya küfür ederek üzerine yürümesinden belli. Birde bayanı savunacağım derken motorcunun annesine küfür ediyor, daha ne yaptığından habersiz Allahın cahil barzosu. Ha bir gün yanlış kişiye denk gelirse dişlerini eline verecekler haberi yok.

Mercocu da halkın çekimser, etliye sütlüye karışmayan, kendisi hariç hiçbir olaya ilişmeyen kesiminin özeti gibi. Gayet rahat şekilde motorcuya "aaa çarpan bayanmış, sen devam et" diyebiliyor.

Acaba o bayan orada motorcuya değil de kendi arabasına yandan çarpıp boylu boyunca sürterek geçse, "aaa çarpan bayanmış, o zaman yoluma devam edeyim" diyecek miydi? Hiç sanmıyorum. Yolunmuş tavuk gibi kendi çırpınacaktı bu sefer.

Motorcu kardeşimizin bu durumda bir suçu yok. Sadece kendi sağlığı için sinirlerine biraz daha hakim olmaya çalışmalı. Tamam kendisine çarpan bir araç var ve bu araç da kaçmaya çalışmış. Sinirlenmekte, bağırmakta sonuna kadar haklı ancak aracı durdurmayı başarıp bayan şöförü görünce daha sakin ve bağırmadan konuşabilse belki de olay kolayca çözüme kavuşacak, tutanak tutulacak ve doblocunun maydanoz olasına fırsat bile kalmayacaktı.
    xtrafrozen, Voltaren, espresso ve 6 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)