Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

1 Kasım 2021 Honda Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya 125 cc ornekleri olmuyor ama.Nc ye oturdugun anda buyuk motor konforunu yasiyosun 125 cc ile kiyaslanir mi hic ?

Arkadasimda ern6 vardi,nc 700 den buna bir bindim yemin ediyorum boyle konforsuzluk olmaz olsun,tamam daha iyi hizlaniyorda benim aradigim bu degil ki !

Arkadas ern6 nasilmis begendin mi diye sordugunda uzulmesin diye cok iyimis dedim

Mt7 mesela(binmedim) hic nc konforu ile kiyaslanir mi ?
    Hırbocum büyük motor konforu arayacaksam AT alırım ne yapayım NC'yi? Hem AT da NC kadar az yakmıyor mu? Bence alemin kralı AT olur NC demeyelim biz ona Bir AT sahibi olarak sen daha bilirsin bu işleri

---------- Mesajlar birleştirildi - 19:59 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:57 ----------

Alıntı levend84 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kardeşim isterse 50K olsun,sonuçta alacagin motorun da fiyati yerinde durmuyor.

Hee satip motor defterini kapatacaksan amenna..

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:57 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:55 ----------

Hacim,senin de motorun guzel nc de guzel ybr de guzel,kuba cg de guzel..binin keyfinize bakin,tekerinize taş değmesin..

Ama en güzel motor hirbo da...
    Hepimizin motoru güzel hocam evet. Binip keyif almaya bakmamız lazım ama bu ülkede onu da yapamıyoruz TL'nin değer kaybetmesinden dolayı

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:01 ---------- bir önceki mesaj zamanı 19:59 ----------

Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ama kapağın elde kalmasıyla ne ilgisi var bunun? Önde bagaj istiyorsan mecbur çekeceksin sele altı depo kapağını. Ben uzun yol için yan çanta aldım, öyle sele üstü çanta ile uğraşamam vallahi. Zaten sağladığı yakıt tasarrufuyla çanta demiri ve çanta masrafını çıkarıyor.
    Önde bagaj olmasa da olur. Arka ve yan bagajlar yeterli olur. Arkada çanta sevmeyen ama elde de kask taşımak istemeyenler için NC güzel bir alternatif

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:05 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:01 ----------

Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nedir bu Nc'ye gıcıklığınız kardeşim? Açın Nc.cilerin önünü.. Vay efendim gitmiyor 4 silindir gibi, vay efendim dönmüyor, durmuyor..Onlar size diyor mu "Len bakkala bile gidebilmek için 9-10000 devir çeviriyorsunuz, 4 silindirmiş sanki Zx6r"
    Gıcık değilim Kaan abi, uygun olsa ben bile alırım model yenilemek için ama piyasada yok. Ben bu duruma gıcığım, fırsatçılara gıcığım ZX6R değil ama ondan daha masrafsız ve sorunsuz. Şasesi de commuting sınıfa uygun olduğu için ZX6R'dan da rahat

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:06 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:05 ----------

Ahh ahhh zamanında 28000 TL'ye kıpkırmızı bir Mt07 alacaktım da pintiliğim tuttu Er6f aldım 10.000 TL ucuza. Şu an elimi öpene o Mt'yi 60-70.000'den okutmuştum.
    Zamanında ben de bir Triumph almadığım için kızıyorum kendime
    espresso bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gıcık değilim Kaan abi, uygun olsa ben bile alırım model yenilemek için ama piyasada yok. Ben bu duruma gıcığım, fırsatçılara gıcığım ZX6R değil ama ondan daha masrafsız ve sorunsuz. Şasesi de commuting sınıfa uygun olduğu için ZX6R'dan da rahat
    Ybr 125 de Zx6r'dan daha masrafsız ve sorunsuz. Şasesi de commuting sınıfa uygun olduğu için ZX6R'dan da rahat. Ne yapalım Ybr mi alalım? "Motorum pahalı olsun, az yaksın, ben yüksek hızdan korkarım, scooterden geçiş yaptım" diyen Nc alsın, "Motorum pahalı olsun, kol gibi yaksın, ayı gibi gitsin" diyenler Zx6R alsın diyeceğim de Z-Moto sanırım sıfırını getirmiyor ya da artık üretilmiyor motor
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Ybr 125 de Zx6r'dan daha masrafsız ve sorunsuz. Şasesi de commuting sınıfa uygun olduğu için ZX6R'dan da rahat. Ne yapalım Ybr mi alalım? "Motorum pahalı olsun, az yaksın, ben yüksek hızdan korkarım, scooterden geçiş yaptım" diyen Nc alsın, "Motorum pahalı olsun, kol gibi yaksın, ayı gibi gitsin" diyenler Zx6R alsın diyeceğim de Z-Moto sanırım sıfırını getirmiyor ya da artık üretilmiyor motor
    Yakıtı düşüneceksek o zaman direkt bisiklet alsak daha iyi olmaz mı? Hem Yakıta da para vermemiş olur, yakıt parasıyla da yıl bazında coin veya altın alırız Kawasaki öldü Türkiye'de. Yakında Honda ve Yamaha da kara toprağa girecek
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yakıtı düşüneceksek o zaman direkt bisiklet alsak daha iyi olmaz mı? Hem Yakıta da para vermemiş olur, yakıt parasıyla da yıl bazında coin veya altın alırız Kawasaki öldü Türkiye'de. Yakında Honda ve Yamaha da kara toprağa girecek
    Kawasaki zaten 10 sene önce öldü de saygıdan gömmediler. Meydan artık hem teknoloji hem de fiyat avantajıyla Avrupalıların.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Kawasaki zaten 10 sene önce öldü de saygıdan gömmediler. Meydan artık hem teknoloji hem de fiyat avantajıyla Avrupalıların.
    Her an çıldırıp bir Triumph kaporası yatırabilirim...
    levend84, espresso ve ShipShaq bunu beğendiler.

Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Yakışır sana ama herkes Tiger'dan yürüyor , sana Bobber da gider.
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Fiyat avantajları ile alemin kralı Avrupalıların olacak bu gidişle

---------- Mesajlar birleştirildi - 20:35 ---------- bir önceki mesaj zamanı 20:34 ----------

Beraber çıldırıp Tiger almamız yok mu?
    espresso ve Cyan bunu beğendiler.

levend84 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ......
    Al abi 3 günlük dünya,uzun hesaplara gerek yok..

Bende de bu aralar suzuki sv650 istegi oluştu..
    Cyan bunu beğendi.

ShipShaq - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Street Triple R (2021)
    Ben çıldırıp yaptım, iyi de ettim 2 güne elimde inşallah.
    Cyan bunu beğendi.

Motosikleti
    Alıntı ShipShaq adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben çıldırıp yaptım, iyi de ettim 2 güne elimde inşallah.
    Ne aldınız hocam hayırlı olsun?
    ShipShaq bunu beğendi.

Motosikleti
    Ne aldınız hocam hayırlı olsun?
    Çok teşekkür ederim. Street Triple R, bu fiyatlara bu klasmanda kalan tek sıfır motosiklet herhalde, yok Triumph parçası çok pahalı yok çok geç geliyor diyenlere aldırmadım, gittim aldım. Elime ulaşsın konusunu açarım resimlerle, hiç görmedim forumda.
    Ezio41, gurcanozturk ve Cyan bunu beğendiler.

Motosikleti
    Çok teşekkür ederim. Street Triple R, bu fiyatlara bu klasmanda kalan tek sıfır motosiklet herhalde, yok Triumph parçası çok pahalı yok çok geç geliyor diyenlere aldırmadım, gittim aldım. Elime ulaşsın konusunu açarım resimlerle, hiç görmedim forumda.
    Maşallah hocam G3 almışsınız resmen. 7.65 candır, bol bol kazasız belasız sıkın 126'dan mı aldınız yoksa 130'dan mı? Onlara da zam gelmişti geçenlerde..
    ShipShaq bunu beğendi.

Motosikleti
    Maşallah hocam G3 almışsınız resmen. 7.65 candır, bol bol kazasız belasız sıkın 126'dan mı aldınız yoksa 130'dan mı? Onlara da zam gelmişti geçenlerde..
    İnşallah kazasız belasız, çok teşekkür ederim. G3 gibi suratımıza tepmesin de temennimiz o Nisan fiyatından aldım, sağolsunlar güzel bir indirim yaptılar. Ama ben motosikleti ayırtalı 2 ay kadar oluyor o yüzden zamlardan etkilenmedim diyebilirim. Geçen cumartesi gittiğimde tek bir adet kalmıştı, o da RS paketi(Öhlins süspansiyonlar,Brembo M50,TFT ekran vs.). Diğer hepsi satılmış aletlerin.
    Ezio41 ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    İnşallah kazasız belasız, çok teşekkür ederim. G3 gibi suratımıza tepmesin de temennimiz o Nisan fiyatından aldım, sağolsunlar güzel bir indirim yaptılar. Ama ben motosikleti ayırtalı 2 ay kadar oluyor o yüzden zamlardan etkilenmedim diyebilirim. Geçen cumartesi gittiğimde tek bir adet kalmıştı, o da RS paketi(Öhlins süspansiyonlar,Brembo M50,TFT ekran vs.). Diğer hepsi satılmış aletlerin.
    RS paket daha da güzel hocam. Teslim aldıktan sonra bir kaç fotoğraf bekliyoruz. Gözlerimiz şenlensin biraz.
    ShipShaq bunu beğendi.

espresso - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha x max 250 ABS
    Hayırlı olsun. Taa buradan hissettim ne kadar sevindiğinizi. Keyifle sürün.
    Ezio41 ve ShipShaq bunu beğendiler.

xcom - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750s
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu motoface nasıl iyi mi ? Africa nın bir sonraki amortisor bakımını yetkili serviste yaptırmayı dusunmuyorum.
    Bir tık pahalı ama iyi benim nc nin amortisör ve genel bakımı orada yaptırdım tavsiye ediyorum.

oknglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Asya Nostalji 125 , Pulsar 200NS
    Forza 250 çantalı 68700 diyor da sahibindende ortalama 4-5 bin fazla fiyatlar. Karaborsada sanırım motor.

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Forza 250 çantalı 68700 diyor da sahibindende ortalama 4-5 bin fazla fiyatlar. Karaborsada sanırım motor.
    Genelde evet, bazi dayilar var facebook grubunda, bayiden satin alip kenara koyuyor, birkac ay sonra da yuksek fiyat istiyor. Fiyati yuksek bulanlara da bayide yok nasil istersen diyorlar genelde.

Motosikleti
    Alıntı oknglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sadece Forza değil tüm modeller karaborsada. Galericiler önceden stoklayıp sıfırından 10-20 bin daha pahalıya satanlar mevcut, özellikle NC'ler de.

blueway2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Nc 750x ed
    Bugün tekrar zam gelmiş ay ortasında ciddi zam yapılmış.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)