Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

1 Kasım 2021 Yamaha Güncel Fiyat Listesi (ZAM)

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sokmuşum kura birader, ben birikimimi yapmışım, Allah ömür versin ama aileden de gelecekler bana onlarca yıl yeter. Ne evli barklıyım, ne çoluk çocuk var. İsterse 1 usd olsun 100 TL. Bana ne? ben Ahmet Abi gibi ne ithalat yapıyorum ne de inşaat projelerine iş yapıyorum, ne Ali Abi gibi torun ve çocuklarımın geleceği için uğraşıp didinip mücadele veriyorum. Bana ne? Ben 19 sene önce de Erdoğan'ı beğenmiyordum, başarılı bulmuyordum, şu an da öyle..
    Yav ne bilim,gecen de kuralkan in icinden geciyodun,dedim bir gerginlik var.

Bu mesajları yazarken tedirginlik yasiyorum valla arada kaynayacam diye eheh

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı Hırbonen adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav ne bilim,gecen de kuralkan in icinden geciyodun,dedim bir gerginlik var.

Bu mesajları yazarken tedirginlik yasiyorum valla arada kaynayacam diye eheh
    Kaderde varsa düzülmek, neye yarar üzülmek? Elbet bir gün memleketteki onca işi araştırmaya mabadı yemeyen seyrek bıyıklı bir savcı bizim bu mesajları farkedip içimizden geçecek. Yapacak birşey yok. Şeriat'ın kestiği parmak acımaz.

Motosikleti
    Benelli BN251
    Vay be, mt25 76000TL, fiyatlara bak abi, yayında ve yapımda emeği geçen herkesin Allah belasını versin!

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)