Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Honda Nisan 2021 Fiyat Listesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250

Honda Türkiye motosiklet fiyatlarına 2021 Nisan ayı itibariyle zam yaptı. Güncel fiyat listesini aşağıda görebilirsiniz.

İşte 2021 Nisan ayı Honda Motosiklet Fiyatları

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Honda Türkiye yine insaflıymış, ben olsam Nc 750 X'in fiyatını 200.000 TL yapardım, nasılsa alan alıyor. Forza 750'ye bak utanmadan 141.000 TL
    Ezio41, cbr1100 xx ve espresso bunu beğendiler.

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Kesin hocam kesin merak etmeyin. Forza 750 çok ucuzmuş. Gidip 5-6 tane alayıp stok yapayım. Seneye tanesini 250 binden satarım.
    tommygun bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

Motosikleti
    Bn125
    Dolar 8.3 sabit gidiyor neredeyse. Bu fiyatlara uygun diyeceğiz yakında...

gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Matematigim yanlis degilse, 1-31 mart tarihlerinde Cantali Forza 250 fiyatlarini Euro bazinda karsilastirdim.

01 Mart 2021 - 54,300 - 8.8350 / 6150 EU
    31 Mart 2021 - 57,600 - 9.8011 / 5877 EU

Honda indirim yapmis.
    espresso bunu beğendi.

vay be 2019 ağustosda 51.500 aldığım motorun sıfırı 111 bin olmuş. o zaman almasam bu fiyata hayatta almazdım.

Motosikleti
    cb250r
    denecek ne var ki? Almanya da bulaşıkçı olsaydım keşke.
    espresso ve hsoydam bunu beğendiler.

berkeusta01 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial Vulture 125i
    Alıntı oktayakgoz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    vay be 2019 ağustosda 51.500 aldığım motorun sıfırı 111 bin olmuş. o zaman almasam bu fiyata hayatta almazdım.
    Durumun böyle olacağını bile bile gidip motor almamıştım, şu an ceremesini çekiyorum.

atalayalper - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMoto NK250
    Yat ve kotra alımı üzerinden ödenen %8 oranındaki ÖTV herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın %0’a indirildi.

Daha önce yat ve kotra alımları üzerinden ödenen %18 KDV %1’e indirildi.

Motosiklet alamıyorsanız yat veya kotra alınız. Ekmek bulamıyorsanız da pasta yiyiniz.

Evet siyaset yapacağım şimdi;
    Bu sistemde bu adamlara oy verdikçe öpülmeye mahkumsunuz ne zaman bu sistem yıkılır orta ve alt tabaka tekrar hak ettiği yere gelmek için fırsat bulur. Bakın kesin gelir de demiyorum fırsat bulur diyorum.
    hsoydam, Italian, Deryali ve 4 diğerleri bunu beğendiler..

Motosikleti
    MT-09 SP
    Bunlar yine insaflı fiyatlar. Güncel döviz kurunu doğrudan fiyat listesine yansıtsalar fiyatlar 5-10-20 bin birden artar

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    cbr650 111bin lira olmuşşş az daha koyup bmw ducati triumph alırız artık

Kerem34_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-25 ABS
    Euro kurunu kaçtır dediğim gibi insafa gelip sabit tutuyor adamlar, euro ben aldığımda 9 lira falandı o dönem bile motosiklet euro hesabını yapınca ucuza geliyordu. Euro 10 lirayı geçti yamaha 1 lira kıpırdatmadı fiyatı. Babalarının oğulları değiliz. Bu ay dikkat çekmemek için tüm markalar ufak zam yapar. Asıl zam 2021 modellerin geleceği önümüzdeki 1 2 ay içinde olacak kesinlikle. Hem euro5'in hem de euro kurunun acısı kötü çıkacak. R25 net 60'ı geçer. R25 60'ı geçerse 2005 model 600'lük motor sahipleri R25 bile 60 lira olmuş diyip zaten satamadıkları motorlarının fiyatını arttırır ikinci el piyasasını iyice katlederler.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Evet'çilerin nasıl olsa motorla Euro'yla işi olmadığından sorun yok, yola devam.
    murat1903, hsoydam ve atalayalper bunu beğendiler.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    bakma yine 7 liradan 8.3'e aniden fırlayan ve daha da fırlayacak dolar kuruna göre insaflı fiyatlar. seneye 70 bin olacak o r25.
    ben 40 bine sıfırını alırken o para ona verilir mi diyenler vardı 9 ay önce. hey gidi günler hey...
    parası olan arabasını motorunu telefonunu bilgisayarını artık ne alacaksa alabiliyorken alsın.
    hsoydam bunu beğendi.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    İşin garibi eskiden son model bir 600cc-750cc bandındaki bir supersport motosiklet fiyatı ile orta seviyede 1.6 litrelik orta donanım bir araç arasında 5-6 kat motosiklet lehinde fark olurdu net hatırlıyorum. Ama şimdi motosiklet ve otomobil fiyatları arasındaki makas kapanıyor neredeyse kafa kafaya gelecek. Yüksek CC motodikletler için konuşuyorum. Alınan %37'lik ÖTV'nin marifeti biliyorum ama galiba kabul edemiyorum ve aklım almıyor.
    frustrated bunu beğendi.

The Dude - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    sym joymax
    ötv+kdv hariç ile ötv+kdv dahil fiyatı arasındaki fark hep pudra şekeri.
    murat1903 ve Mr.wind bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı atalayalper adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yat ve kotra alımı üzerinden ödenen %8 oranındaki ÖTV herhangi bir süre sınırlaması olmaksızın %0’a indirildi.

Daha önce yat ve kotra alımları üzerinden ödenen %18 KDV %1’e indirildi.

Motosiklet alamıyorsanız yat veya kotra alınız. Ekmek bulamıyorsanız da pasta yiyiniz.

Evet siyaset yapacağım şimdi;
    Bu sistemde bu adamlara oy verdikçe öpülmeye mahkumsunuz ne zaman bu sistem yıkılır orta ve alt tabaka tekrar hak ettiği yere gelmek için fırsat bulur. Bakın kesin gelir de demiyorum fırsat bulur diyorum.
    Yani? CeHaPe'nin içinde olduğu oluşumlara destek mi verelim? Dolar 100TL olsa tine destek vermem.
    May the Force be with McLaren Mercedes

Toplaşmış yine vatan hainleri
    cbr1100 xx bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Hint varken japon neyimize.

tommygun, Disturbed34 ve Ezio41 bunu beğendiler.

Motosikleti
    CFMoto NK250
    Hep 50tl'lik benzin alan tayfadansın yani. Siyasi görüşünün ne olduğu ile ilgilenmiyorum ama başımızdaki yöneticilerin yaptığı hataları ekonomik ve uluslararası başarısızlıkları, yolsuzlukları görmezden gelmek onların hatalarına direk ortak olmaktan başka bir şey değil.

Üç büyük şehrin yönetimi 2 yıl önce değişti. Bu şehirlerdeki ulaşım, altyapı, temizlik ne kadar sayarsan say hepsi eskiye göre daha iyi veya aynı seviyede. Örneğin Mansur yavaş tüm makam araçlarını sattı minibüs ile işe gidip geliyor önceki başkan hakkında yüzlerce yolsuzluk, ihaleye fesat karıştırma davası açıldı, Ekrem İmamoğlu yıllardır inşaatı durmuş metro inşaatlarının finansman sorunlarını çözdü inşaatlar yeniden başladı bazı etaplar bitti halkın hizmetine açıldı, demek ki istenince yapılabiliyormuş yani bu cehape zihniyetinin yaptıkları ile değil sizin mental olarak bu adamları kabul edememe ve sizden olmayanı düşman görme hastalığınız var. Yerel yönetimlerde başarılı olan CEHAPE devlet yönetiminde DE mevcut sistemi ayağa kaldıracak kalitede yöneticilere sahiptir hiç merak etme.

Ayrıca dolar 100tl olsa cehapeye destek vermem diyorsun peki Kokainman akp büro memurlarının olduğu zihniyete mi destek vermeye devam edeceksin? Benim paramı başkalarına örtülü ödenek kapsamında peşkeş çekenlere mi destek vermeye devam edeceksin? Ülkenin milli değerlerinin hepsini Katarlılara satanlara mı destek vermeye devam edeceksin? Dolar 8 lira olmaz bunun hayalini kimse kurmasın dedikten kısa süre sonra doların 8 lirayı geçtiği bir sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? 128 milyar dolar merkez bankası rezervinin nereye gittiğini araştırmak için talimat veren merkez bankası başkanını görevden apar topar alındığı sisteme mi destek vermeye devam edeceksin? Ayakkabı kutuları içinde ile kilo kilo rüşvet alanlara mı destek vermeye devam edeceksin?
    hsoydam, oktay33, murat1903 ve 1 diğerleri bunu beğendiler..

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler