Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

B SINIFI (Otomobil Ehliyeti) ile Kullanılan Motorlarda KAMPANYA

Motovento
    REKLAM ALANI
    gurcanozturk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Forza 250
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ancak sokak aralarında 1000cc ss olarak tanımlanır :D :D :D
    Benim 50cc scooterlar ilgili derdim gurultusu aslinda. Sokakta yuruyorum arkamda bagiran bisey, varyator kendini yirtiyor ama o ne ? Kullanan arkadaslar kirilmasin ama yurumuyor, gurultu yapiyor bazi modelleri. Eskiden 103'ler oyleydi, uzaklardan bagira bagira gelir ama hic bir yere gidemezdi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    cb250r
    bu forumda 50 cc lere karsi bi dusmanlik demeyelim de, onyargi var.

a1 ehliyetim var. 2005 senesinden kalma. 45 dk lik muhtesem bir egitim ile almistim.

aradan gecen 15 yilda ne motosiklete bindim, ne bisiklete. arabayi esime verdigim icin, virus dolayisi ile toplu tasima kullanmak istemedigim icin tekrar motosiklet alayim dedim.

fiyatlara baktim, korkunc. gittim aldim 50 cc mis gibi isimi goruyorum, sagdan sagdan gidiyorum.

ne yapalim simdi? a2 ehliyet parasi ve motosiklet parasini biriktirene kadar ne kadar zaman gececek kimbilir..

50 cc yi alan ya 2. motosiklet olarak alir yada parasi baska motosiklete yetmedigi icin alir.

Motosikleti
    kuba rx9
    Arkadaşlarında dediği gibi imkan meselesi...

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Şu "B sınıfı ile kullanılıyor" saçmalığı çok kişiyi sakat bırakacak, ne kadar bu işlere uzak arkadaş varsa ilk motor olarak aldı bu abidik gubidik 50 cc'lerden, Allah vere de başlarına birşey gelmez inşallah.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Şu "B sınıfı ile kullanılıyor" saçmalığı çok kişiyi sakat bırakacak, ne kadar bu işlere uzak arkadaş varsa ilk motor olarak aldı bu abidik gubidik 50 cc'lerden, Allah vere de başlarına birşey gelmez inşallah.

bi de bilmemne ülkesinde bilmemkaç cc e kadar kullanıyor B sınıf ile diyorlar.

İşimize geldiği zaman başka ülkeleri cok güzel örnek almaya calısıyoruz.

A sınıfı ehliyette o zaman 1.0 arabaları kullanabilsin, aynı mantık sonucta.
    tommygun bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)