Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Yeni 2021 Yamaha Tracer 9 & Tracer 9 GT

Motovento
    REKLAM ALANI
    Sj's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben tasarimdan cok Yamaha'nin ozellikle GT versiyonuna kattigi teknolojik guzelliklere kitlendim. Mesela 6 eksenli IMU falan yamaha'dan 2030a kadar falan beklemiyordum habire kullanicisini kekiyor zaten. Ama cok guzel seyler gelmis ozellikle GT'ye.

GT:
    - Yukseklik ayarlanabilir kayaba arka amortisor linkage ile elektronik amortisorler
    - Nissin marka da olsa artik radyal on fren merkezi var. Bu frende buyuk degisim.
    - IMU ile birlikte entegre calisan cekis kontrol sistemi.
    - Tuhaf bir sekilde tepedeki ledler ana far degil viraj aydinlatma farlari olarak calisiyor ama olsun, viraj aydinlatma gelmis.
    - Yukari/asagi quickshifter.

Bunlar cok guzel ozellikler. Tabi Yamaha bunu en az 170e getirir o ayri.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben tasarimdan cok Yamaha'nin ozellikle GT versiyonuna kattigi teknolojik guzelliklere kitlendim. Mesela 6 eksenli IMU falan yamaha'dan 2030a kadar falan beklemiyordum habire kullanicisini kekiyor zaten. Ama cok guzel seyler gelmis ozellikle GT'ye.

GT:
    - Yukseklik ayarlanabilir kayaba arka amortisor linkage ile elektronik amortisorler
    - Nissin marka da olsa artik radyal on fren merkezi var. Bu frende buyuk degisim.
    - Tuhaf bir sekilde tepedeki ledler ana far degil viraj aydinlatma farlari olarak calisiyor ama olsun, viraj aydinlatma gelmis.

100oktan Alisan incelemesi sanirim degil mi ?

Ama ben motopixel daha cok seviyorumm, "210 evetttttt 212 miii veeee 213 vuhuuuhuhuaaa haydi olmmm 214 hadii geliyorrr mu 214 evettt geldiiii 214 hahahsga harikkaaaa"

tarzi anlatiminina bayiliyorum,yasim 13 cunku.
    BloodyBaron ve tommygun bunu beğendiler.

okanius - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Triumph Tiger 850 Sport
    silmeyi beceremedim...

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı Sj's adlı üyeden alıntı Mesajı göster

GT:

normalinde de var 6 eksenli çekiş kontrol sistemi hatta jant setide aynı.quıksifter yok maşa fren farkıda var.arada 10 15 bin verilir ama 25 bin falan isticekler ayrıca hız sabitleme falanda var.gt harbiden grand turismo olmuş.arada gazlayan kısa mesafeler yapanlar yani benim için standart versiyon çok mantıklı.ama hayal şu saatten sonra 140 normali olsa 160 170 de gt olur ciddi rakamlar

Alpbatur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW F800GS, Tracer 9 GT, Triumph Tiger 1200 GT Pro
    Motosiklet hala gelmedi.Ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan var mı?

Motosikleti
    KTM 390 ADV//CRF RALLY // CBR 500R // Pulsar 200NS
    arkadaşlar bilmiyorum sadece bana mı bu kadar batıyor bu yamahalarda korna olayı. motora bayıldım zaten tracer 900 severim. ama arkadaş şu kornanın yerine konumuna bir bak şu fotolarda ya. şey gibi çıkmış ortadan. aynı durum mt25lerde mt07lerde de var. yani bu kadar çirkin bir şey istesem yapamam bu nedir arkadaş ya

Motosikleti
    haziran diyorlar normal mt09 la gelicek.gelsede heralde 3 5 gelir göremeyiz bile

Motosikleti
    MT-09 SP
    Alıntı Alpbatur adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motosiklet hala gelmedi.Ne zaman geleceği hakkında bilgisi olan var mı?
    Dünya genelinde bu motorun tedarik sıkıntısı var. Yeni MT-09'lar müşterilere yurt dışında teslim edildi çoğunluğu ama Tracer 9'dan haber yok. MT-09 Kullanıcı yorumları internete düştü ama Tracer 9 hiç görmedim. Temmuz ağustosu bulur bence.

Motosikleti
    Tracer 9 ile ilgili yurtdışı yorumlar videolar var. Bildiğim kadarıyla yurtdışın da satılıyor şuan. Ben temmuz ağustos sezon açısından geç olur diye düşünüyorum. İnşallah haziran da gelir.....

nicknamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hayaller Tracer 9 Gt, gerçekler Metro/Metrobüs
    Hayalim. Yine başka bahara kaldık. :(

Konu hortluyorsa da hortlasın. Seviyoruz ne yapalım.

hn33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha xj6 diversion
    İtina ile konu hortlatılır
    Bu makine scooter gibi sürersen scooter gibi yakıyor süper sport gibi sürersen süper sport gibi yakıyor tam istediğim
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    hortlaması umrumda değil. Hayalimdir kendisi.

Birşeyi anlayamadım:

Tracer 900
    Tracer 900 gt
    Tracer 9
    Tracer 9 gt
    Tracer 9 gt+

5 tane uzantılı grup var sahibinden de. Bunlardan sadece gt+ olanı biliyorum son çıkandı. Diğerlerinin farkı ne? Hangisini alsam üzmez. (İç ses: ne biçim soru hepsi harika!) Aramızda sahibi olan veya yaşanmışlıkla gelen farkları iyi bilen biri var mı sormak istediğim bu. (İç ses: hepsini al!)

Not: Kendisi taptığım bir model olduğundan, özelliklere hakimim. Hangisine yürüyeyim? İçimden hepsine yürümek geliyor da.

Motosikleti
    Alıntı nicknamer adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Birşeyi anlayamadım:

Tracer 900
    Tracer 900 gt
    Tracer 9
    Tracer 9 gt
    Tracer 9 gt+

5 tane uzantılı grup var sahibinden de. Bunlardan sadece gt+ olanı biliyorum son çıkandı. Diğerlerinin farkı ne? Hangisini alsam üzmez. (İç ses: ne biçim soru hepsi harika!) Aramızda sahibi olan veya yaşanmışlıkla gelen farkları iyi bilen biri var mı sormak istediğim bu. (İç ses: hepsini al!)

Not: Kendisi taptığım bir model olduğundan, özelliklere hakimim. Hangisine yürüyeyim? İçimden hepsine yürümek geliyor da.
    900 olanlar 2021 öncesi 9 olanlar yeni kasa....
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti

Birşeyi anlayamadım:

Tracer 900
    Tracer 900 gt
    Tracer 9
    Tracer 9 gt
    Tracer 9 gt+

tracer 9 serisi alıcaksın yeni kasa olan yani.ama ben daha yeni mt09 sattım yeni kasa tracer9 aliyim dedim boş olanını.benim mt09 ile baya fark varmış aralarında üzdü yani vazgeçtim.qs yok sen takıcaksın ön arka amortisör ayarlarıda yok standart geliyor ona çare yok.şu an her yerde bulabilirsin tracer9 serisini tavsiyem tracer 9 gt modeli.100 bin lira fark var arada 620 falandı fiyatı.ama boş paket alıp zaten ona çanta alsan 40 50 bin tutar hem gt versiyonu almış olusun hem konfor selen olur çantan olur viraj farın olur ön arka full elektonik süspansiyonun olur ısıtmalı elcik vs daha uzar gider.
    Cyan, mertowski ve espresso bunu beğendiler.

Motosikleti
    Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    tracer 9 serisi alıcaksın yeni kasa olan yani.ama ben daha yeni mt09 sattım yeni kasa tracer9 aliyim dedim boş olanını.benim mt09 ile baya fark varmış aralarında üzdü yani vazgeçtim.qs yok sen takıcaksın ön arka amortisör ayarlarıda yok standart geliyor ona çare yok.şu an her yerde bulabilirsin tracer9 serisini tavsiyem tracer 9 gt modeli.100 bin lira fark var arada 620 falandı fiyatı.ama boş paket alıp zaten ona çanta alsan 40 50 bin tutar hem gt versiyonu almış olusun hem konfor selen olur çantan olur viraj farın olur ön arka full elektonik süspansiyonun olur ısıtmalı elcik vs daha uzar gider.
    Gt'den aşağısı olmaz demek, 9 a bayağı bilenmiştim.

Motosikleti
    Gt'den aşağısı olmaz demek, 9 a bayağı bilenmiştim.
    Yani olmaz demeyelim beklenti meselesi tabiki.ben uzun yolda kullanıcam artçı almicam genelde düz yollarda basarım diyen biri için biçilmiş kaftan.ama şahsi beklentim donanımı olması virajının zevkinin daha üstlerde olması.bunu gt yapıyor ama standart versiyon bana çok hitap edemiyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)