Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Motosiklet Fiyatları Artmaya Devam Ediyor. Temmuz Fiyatları Açıklandı..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Alıntı __sArSıLmAz__ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Boşa konuşuyorsunuz arkadaşlar,neden mi ? :
    Geçenlerde bi arkadaş grubunda bu zamlardan dert yanmıştım.Aldığım cevap: altında araban var motorun var,kaskın montun telefonun en iyi marka,bide ağlıyosunuz,şükredin biraz . Diye cevap almıştım. Bunu diyen arkadaş koyu akkp li. Cevap bile vermedim. Bu arada güvenlik görevlisiyim.

Yaani %50 memnun,boşa yüreğinizi tüketmeyin.
    O zaman o arkadaşların açlıkla terbiye olmalarını bekleyeceğiz. Keşke kurunun yanında yaş da yanmayacak olsaydı.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    fatih.met - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Tvs Apache, Gsr600
    2 gün önce "yerli tren" diye yine hükumeti pohpohlayan bir gönderi gördüm, üniversite arkadaşım paylaştı. "deprem vergileri ne oldu? ölüp gideceğiz, yeni yapılarda güven vermiyor, yerli tren, yerli araba, yerli uçak, yerli helikopter... diye milletin gazını alıp duruyorlar, bunların hayatı yalan...." gibisinden biraz uzunca veryansın ettim. bugün cevap gelmiş mi diye bakayım dedim ama gönderi silinmiş. kim bilir benden sonra ne tartışma döndü.

daha öncesinde de RTE adına ağır bir beddua etmiştim, onu savunmak adına bir yandaş bana hakaret etmişti, ağzının payını alınca özür dileyip sustu. ağzının payı derken yanlış anlamayın, biraz asabımı bozmak durumunda kaldım.

tabi bende strese girmiyor değilim çünkü ben veryansın ederken bazıları geliyor "bu adamın derdi ne?" diye sormadan direk hakaret ve göz dağı verme çabasına giriyor. ne olacak bakalım, sonumuz pek hayır değil gibi. orman yangınını söndürmeye çalışan kuş misali bende kendi üstüme düşen görevi yapacağım ara ara.

millet ile dalaşmaktan zevk aldığım söylenemez ama birilerinin tepki göstermesi gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

bilgisayarımda video arşivimi kurcalarken denk geldim, öyle bir bakayım dedim, izlerken aşağıda dolar kuru dikkatimi çekti, vay be, neydik biz eskiden.

edit: birde bu video vardı arşivimde ama linkini bulamayınca kendim upload ettim tekrar.
    Alman_ bunu beğendi.

Alman_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Burgman 650
    Alıntı fatih.met adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2 gün önce "yerli tren" diye yine hükumeti pohpohlayan bir gönderi gördüm, üniversite arkadaşım paylaştı. "deprem vergileri ne oldu? ölüp gideceğiz, yeni yapılarda güven vermiyor, yerli tren, yerli araba, yerli uçak, yerli helikopter... diye milletin gazını alıp duruyorlar, bunların hayatı yalan...." gibisinden biraz uzunca veryansın ettim. bugün cevap gelmiş mi diye bakayım dedim ama gönderi silinmiş. kim bilir benden sonra ne tartışma döndü.

daha öncesinde de RTE adına ağır bir beddua etmiştim, onu savunmak adına bir yandaş bana hakaret etmişti, ağzının payını alınca özür dileyip sustu. ağzının payı derken yanlış anlamayın, biraz asabımı bozmak durumunda kaldım.

tabi bende strese girmiyor değilim çünkü ben veryansın ederken bazıları geliyor "bu adamın derdi ne?" diye sormadan direk hakaret ve göz dağı verme çabasına giriyor. ne olacak bakalım, sonumuz pek hayır değil gibi. orman yangınını söndürmeye çalışan kuş misali bende kendi üstüme düşen görevi yapacağım ara ara.

millet ile dalaşmaktan zevk aldığım söylenemez ama birilerinin tepki göstermesi gerek.

---------- Mesajlar birleştirildi - 18:40 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:10 ----------

bilgisayarımda video arşivimi kurcalarken denk geldim, öyle bir bakayım dedim, izlerken aşağıda dolar kuru dikkatimi çekti, vay be, neydik biz eskiden.

https://www.youtube.com/watch?v=bR1bE1fOyfE

edit: birde bu video vardı arşivimde ama linkini bulamayınca kendim upload ettim tekrar.
    Videoda epey eski imiş dolr 1,53 tl euro da 2,15 tl

praetorian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Eylül fiyatlarını bekliyoruz

Kocaeli İl Temsilcisi Ezio41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2016 Yamaha XJ6 Diversion F ABS
    Alıntı praetorian adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eylül fiyatlarını bekliyoruz
    Gece 00:00'da ilk bombayı Yamaha patlatacak. Bekliyoruz.
    praetorian bunu beğendi.
    Honda CBF 150 < Kawasaki Z 250 SL < Yamaha MT-25 < Yamaha XJ6 Diversion F

mavzer-i - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hypermotard 796 / vulcan s / versys 650
    her ay zam mı geliyo

Motosikleti
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ay zam mı geliyo
    Evet her ay düzenli olarak zam geliyor. Bu ay Honda 2 kez zam yaptı 15er gün arayla.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Alıntı mavzer-i adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    her ay zam mı geliyo
    Zam gelmiyor. Kur coşuyor, fiyatlar da ona göre güncelleniyor. Zam elektrik ve doğalgaza gelen.
    May the Force be with McLaren Mercedes

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    heyecanla bekliyoruz. bakalım kulak arkamız sağlam kalacak mı

Motosikleti
    Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    heyecanla bekliyoruz. bakalım kulak arkamız sağlam kalacak mı
    Ufak bir tiyo vereyim size. Yamaha YS 125 26.000 TL, R25 48.000 TL civarı, MT-25 ise 45.000 TL civarında olacak.

Motosikleti
    Bn125
    Şaka maka cidden komediye döndü olay. 2ay önce 12ye aldığım motorun sıfırını 17-20 arası satıyolar, 2. elde de 12den başlıyor(15-20k km). Valla yakak bir cigara başka çözüm yok.

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Ezio41 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ufak bir tiyo vereyim size. Yamaha YS 125 26.000 TL, R25 48.000 TL civarı, MT-25 ise 45.000 TL civarında olacak.
    hiç unutmam bundan haftalaaar haftalaaar önce 7 temmuzda benim r25'i teslim almıştım. 40 bin liraya.
    neyse gidem de galaksi liderime teşekkür edem 2 ay geçmeden kâr ettirdiği için.

r25'le 2 ay geçmeden 3600 km yaptım. Seneye 30 40 bin km yapıp 50 bin liraya satar 150 bin lira verip ikinci el 10 yaşında r1 alırım artık. ekonomimiz de baya çokomelli.
    Ezio41 bunu beğendi.

REKLAM ALANI
6. sayfa BirinciBirinci ... 456

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)