Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

EK Vergi Öncesi CF MOTO NK 250 'de Son Fırsat!

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Oktay Motor'da, CF MOTO NK 250 modelinde motosikletlere getirilen ilave yüzde 10 ek gümrük vergisi öncesi son fırsat.

250 NK'yla Ritmi Yakala!

Dinamik ve sportif görünümü ile enerjisine fazlasıyla kapılacağın 250 NK, 249 cc, üstten tek eksantrikli, 4 zamanlı sıvı soğutmalı, 9200 d/d’de 19.5 kw güç üretebilen motor bloğu ile beklentilerinin üzerinde bir performans sağlıyor.

OKTAY MOTOR İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Ziya Gökalp Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı İşbatı Ticaret Merkezi No: 1 / 50 Başakşehir / İstanbul
    TEL: 0 212 655 70 70 / 0 212 549 79 73
    Oktaymotor.com
    Oktaymotormagaza.com

Google Haritası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    TVS Apache RTR 200 ABS
    İyi hoşta arkada artçı almaya yer yok.

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Düşünen varsa alsın arkadaslar ben anladım ki hiçbir zaman fiyatlar azalmiyor artıyor. Simdi almayı düşünen biraz ertelerse haziran-temmuz zamanları daha pahalı olacak
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

Ben almak istiyorumda kullanmayı bilmiyorum 😑

Motosikleti
    Cb250r
    Hocam zamdan sonra honda alirim daha iyi en azindan her turlu kafa rahat olur

yigozya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SUZUKİ Gsx250r
    Honda da zamlanmis olacak o zaman. Ertelemeden şimdi honda almalisin
    Eve geç varmak hiç varamamaktan iyidir..

-ZERO- - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    fırsata bak beee. servisi yedek parçası bile belli olmayan elde kalacak motora 21 bin lira. alanlara geçmiş olsun şimdiden.

Alıntı -ZERO- adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fırsata bak beee. servisi yedek parçası bile belli olmayan elde kalacak motora 21 bin lira. alanlara geçmiş olsun şimdiden.
    Eskişehir'de yetkili servisi mondial servisi değil KTM servisi, yedek parça için internet sitesi var. Bu motora sahip değilim nk400 / nk250 gördüm kullandım. Fiyat performans olarak 10 üzerinden 10 veririm bu motora.
    yigozya, MekoZeko ve Thesinner83 bunu beğendiler.

Alıntı temurbeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eskişehir'de yetkili servisi mondial servisi değil KTM servisi, yedek parça için internet sitesi var. Bu motora sahip değilim nk400 / nk250 gördüm kullandım. Fiyat performans olarak 10 üzerinden 10 veririm bu motora.
    bütün motorlar ilk başta çok iyi. önemli olan şöyle 5 yıl veya 50 bin km yaptıktan sonra "10 üzerinden 10" verebilmen veya verebilenleri görebilmen.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı temurbeg adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    göstergesinin fiyatını hatırlatmamı ister misiniz?

Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şimdi baktım da harbiden 5 bin lira mı göstergesi yoksa fiyat yanlış mı sitesinde

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    250 cc olarak son 20 bin tutarındaki motosiklet olabilir sanırım bu

bütün motorlar ilk başta çok iyi. önemli olan şöyle 5 yıl veya 50 bin km yaptıktan sonra "10 üzerinden 10" verebilmen veya verebilenleri görebilmen.
    400NK modeli ile 30K KM yapan gördüm. Bir sıkıntısı olmadığını söyledi.

Bununla ilgili konuyu gördüm ve o zaman fiyatına baktım. Evet o fiyat çok fazla fakat avrupa fiyatını araştırdım 600€'dan fazlaydı. Türkiye'ye özel bir durum değil (Dövizin artması haricinde). Eğer her gün peynir ekmek gibi TFT ekran kırıyorsanız almayın zaten.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    şimdi baktım da harbiden 5 bin lira mı göstergesi yoksa fiyat yanlış mı sitesinde
    yok yok hata falan yok. buz gibi gerçek o fiyat.

yani 4 adet gösterge parasına motosiklet satıyorlar.

hani a101'den okulların açılış zamanı renkli yazıcı alırsın ya 200 tl ye, sonra kartuşu biter, 2 tane kartuşa 200 tl isterler aynı o mevzu.

Motosikleti
    Cfmoto 250NK - Hyosung ST7
    Gösterge pahalı evet ama sadece gösterge fiyatına bakarak motor alacaksanız bu motoru almayın. Ön-arka Continental abs sistemi, full led aydınlatma, tasarım Kiska'ya ait (KTM'nin tasarımcısı). 2 yıldır kullanan arkadaşlar var şuana kadar kronik bir sorunla karşılaşmamışlar. Bu motoru almayı düşünen arkadaşlara en büyük tavsiyem araştırın. Özellikle de motoru kullanan, bu motorla tecrübesi olan arkadaşlara sorun onlar en doğru cevapları verecektir. Ayrıca kaza yaparım gösterge 4700 TL diye düşünüyorsanız, yurtdışında 400NK'nın göstergesini bu motorda kullananlar var en kötü öyle yapılabilir. O da 900 TL civarlarında.

Demem o ki araştırın dostlar.

---------- Mesajlar birleştirildi - 01:29 ---------- bir önceki mesaj zamanı 01:01 ----------

400NK göstergeli nasıl duruyor diye merak edenler için yabancı bir sitede buldum : https://www.bethmobility.com/Pre-own...bility-8262923
    Sanırım ilk çıktığında bazı ülkelerde 400NK göstergesiyle satmışlar fiyatı düşürmek için.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı MekoZeko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Gösterge pahalı evet ama sadece gösterge fiyatına bakarak motor alacaksanız bu motoru almayın. Ön-arka Continental abs sistemi, full led aydınlatma, tasarım Kiska'ya ait (KTM'nin tasarımcısı). 2 yıldır kullanan arkadaşlar var şuana kadar kronik bir sorunla karşılaşmamışlar. Bu motoru almayı düşünen arkadaşlara en büyük tavsiyem araştırın. Özellikle de motoru kullanan, bu motorla tecrübesi olan arkadaşlara sorun onlar en doğru cevapları verecektir. Ayrıca kaza yaparım gösterge 4700 TL diye düşünüyorsanız, yurtdışında 400NK'nın göstergesini bu motorda kullananlar var en kötü öyle yapılabilir. O da 900 TL civarlarında.

Demem o ki araştırın dostlar.
    haklısın, zaten almadık o motoru

yurtdışından parça kovalayacaksak halimiz hyosung sahiplerine döner.

abs sistemi, enjeksiyon sistemi vs markasına bakarak motosiklet satın alanı görmedim.

bajaj - tvs - ktm = bosch enjeksiyon, bosch abs,
    rks (en kötü çinlilerden biri) - delphi enjeksiyon,
    honda genelde keihin enjeksiyon

sistemlerini kullanıyor. günümüzde hiç bir motosiklet üreticisi abidik gubidik enjeksiyon/abs sistemi kullanmıyor. hepsi bu işin piri üreticilerden satın alıyor.

dip no: 250nk'nın sarf malzemesi olan alt üst baskı plakaları ve balata takımı 1400 tl...

burada sabaha kadar tartışsak, sikayetvar'da sayfa sayfa yedek parça temin edemiyoruz, parçalar çok pahalı şikayetlerinin olduğu gerçeğini değiştirmeyecek,
    bu forumda bile bir arkadaş "ben orijinal dişli istiyorum dedi, 2 ay dişli bekledi"

Motosikleti
    Cfmoto 250NK - Hyosung ST7

abs sistemi, enjeksiyon sistemi vs markasına bakarak motosiklet satın alanı görmedim.

sistemlerini kullanıyor. günümüzde hiç bir motosiklet üreticisi abidik gubidik enjeksiyon/abs sistemi kullanmıyor. hepsi bu işin piri üreticilerden satın alıyor.

dip no: 250nk'nın sarf malzemesi olan alt üst baskı plakaları ve balata takımı 1400 tl...

burada sabaha kadar tartışsak, sikayetvar'da sayfa sayfa yedek parça temin edemiyoruz, parçalar çok pahalı şikayetlerinin olduğu gerçeğini değiştirmeyecek,
    bu forumda bile bir arkadaş "ben orijinal dişli istiyorum dedi, 2 ay dişli bekledi"
    Yedek parçalar için kendi sitesi var iddia ettiklerine göre 8 milyon parça stoklamışlar ne kadar doğrudur bilmiyorum. Tabii ki yedek parça için bajaj-tvs kadar bir seçeneğiniz yok. Bunun en büyük sebebi de markanın daha yeni yeni oturması. Pazarda diğer üreticiler bu motorlar için parça üretmeye başladığında illa ki fiyatlar düşecektir.

Not: Ayrıca 1493 TL komple debriyaj. Debriyaj tası falan her şeyiyle. Baskı-balata o kadar değil yani.

Parça no: Y4CFM4012A0226 https://www.motoart.com.tr/kategori/debriyaj-grubu-3
    https://www.cfmotoyp.com/tr/YEDEKPAR...Y4CFM4012A0226

Tartışmaya gerek yok zaten alacak arkadaşlar araştırmasını yapıp da alır. Ben sadece görüşlerimi paylaşmak istedim.
    Thesinner83 bunu beğendi.

Senin kullandığın motoru benim arkadaşım illah ederek sattı. İnternette sayfa sayfa bajaj hakkında kuralkan hakkında şikayet var. Neyin kıyaslamasını yapıyorsun? Ne demek abs, enjeksiyon sistemine bakıp motor almayan görmedin? görmediysen buraya gelip millete ahkam kesme komik oluyor. Senin fiyatını şikayet ettğin parayı duke 250nin baskısını değiştirken verdik neyden bahsediyorsun? Servisine gidip konuştun mu parça sorunu var mı diye?

Bajaj fan boylarından gına geldi. AEA'nın iplemediği kadar var.

emenyasin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Lifan KP150

Sahiplerinin alıp memnun olduğu bir motoru sürekli kötülemeye çalışır gibi tavırlarını anlamıyorum. İnsanlara yardımcı olmaya çalışıyorum desen o zaman garip garip argümanlar üretmezsin(yok abs'sinde ne kullandığına bakılmıyormuşta yok neymişte). 250 nk kulanıcılarının konusu bile gidip basmıştın. şikayetvar'dan bağlantı vermiştin baktım. Atv'ler hakkında çok şikayet gördüm ama en yakın taihli ulaşabildiğim parça şikayeti 2019 ağustos yada ekimine aitti eğer yanlış hatırlamıyorsam. Yani arada aylar var. Ayrıca dişli yada debriyaj balatası gibi parçalar genel olarak uydurulabildiğinden çok büyük sorun mu bilmiyorum. Ama ekran fiyatı oldukça anlamsız ve absürd olmuş.

Lakin senin derdin başka sanki. Garip bir şekilde aleti kötülemeye çalışıyor gibisin. Belirli parçalardaki anlamsız oarça fiyatlarını belirtip bunlara dikkat edin falan desen yardımcı olmaya çalışıyor diyecem de tavrın daha çok kendini bilmiş bir eda ile kötüleme gibi duruyor.

Ayrıca diğer arkadaşlar için de söyleyeyim lütfen sözlerimize dikkat edelim. Bazen hoş olmayacak laflar edilebiliyor belirli modeller hakkında "buna para verilir mi?" tarzında yada daha kötüsü. Bazı arkadaşlarımız sizin beğenmediğiniz tamah etmediğiniz o modellere sahipler. Lütfen yazarken bunu unutmayalım yoksa istemeden ,belki üzerine pek düşünmeden şaka amaçlı yazdığınız sözlerle, birilerini kırabilirsiniz.

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Şu anda satılan tüm motorlar içerisinde fiyat/performans oranı en iyi olan motordur. Paranız varsa düşünmeden alın. Verdiği sürüş hissinin Japonlardan hiçbir farkı yok. Gözünüzü bağlayıp sürdürseler Çin motoru sürdüğünüzü anlamazsınız. Yalnız bazı parça fiyatları yukarıda da yazıldığı gibi gerçekten yüksektir. Pulsar NS200'ü de beğenen biri olarak şunu da yazayım, 250NK ondan iki tık daha iyi ve kaliteli bir motordur, gidip denemenizi tavsiye ederim. Artçı selesi yoktur, artçı ile sürekli binecekler uzak dursun.

Arkadaşların tepkilerinde de genelde çelişki var. Hem motor kaliteli olsun istersiniz, Çin motoru diye beğenmeyip giydirirsiniz hem de kaliteli motorun yedek parça fiyatı pahalı olunca laf edersiniz. Aslında tek sorun markanın kafanızda oluşturduğu imajda. Ondan kurtulursanız her şey net olacak. Servis konusunda haklı olabilirsiniz, Mondial servisleri bu motora hafif kalır.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)