Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Oktay Motor'da CFMOTO NK400 Modelinde Kampanya Var!

Motovento
    REKLAM ALANI
    admin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

CFMOTO NK400 modelinde kısa bir süreliğine indirim fırsatı Oktay Motor'da.

İçindeki NK’yı uyandır.

400 cc hacimli paralel çift silindir üzerine konumlu çift gaz kelebeği, üstten çift eksantrik (DOHC) 8 Valf, 9500 rpm 29.5 kw güç üretebilen motor bloğu ile olağanüstü bir güç sağlamaktadır.

400 cc hacimli paralel çift silindir üzerine konumlu çift gaz kelebeği, üstten çift eksantrik (DOHC) 8 Valf, 9500 rpm 29.5 kw güç üretebilen motor bloğu ile olağanüstü bir güç sağlamaktadır. BOSCH EFI yakıt sistemi düşük yakıt tüketimi ile yakıttan tasarruf etmeni sağlar.

MOTOR

Motor Tipi Paralel Çift Silindir, 4 Zamanlı, DOHC, 8 Supaplı
    Silindir Çapı x Strok 68.4 x 54.5
    Sıkıştırma Oranı 11.1±0.5:1
    Maksimum Güç 29.5 kW at 9500 min-1(40 HP)
    Maksimum Tork 32.00 Nm at 7750 min-1
    Şanzıman Manuel / 6 Vites
    Ateşleme Tipi ECU
    Yağlama Tipi Basınçlı Püskürtme
    Motor Hacmi 400cc

BOYUTLAR

Boyutlar (UxGxY) 2120 x 780 x 1100
    Yakıt Tankı Kapasitesi 17.0±0.5 lt
    Ağırlık 206kg
    Maksimum Yükleme Kapasitesi 150kg
    Frenler Ön/Arka ABS - Çift Disk / Disk
    Soğutma Tipi Sıvı Soğutma
    Tekerlek Ölçüsü Ön 120/70 ZR-17
    Tekerlek Ölçüsü Arka 160/60 ZR-17

OKTAY MOTOR İLETİŞİM BİLGİLERİ

ADRES: Ziya Gökalp Mahallesi Bedrettin Dalan Bulvarı İşbatı Ticaret Merkezi No: 1 / 50 Başakşehir / İstanbul
    TEL: 0 212 655 70 70 / 0 212 549 79 73
    Oktaymotor.com
    Oktaymotormagaza.com

Google Haritası

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    26 yapıcaksın bunu millet birbirini ezicek 125cc parasına.iyi fiyat şu zamanda 28e alırsın

cıbılduck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Monster 696
    bu markanın tek sevmediğim özelliği marka logo tasarımı ve gösterge ekranı dizaynı. sırf şu muhabbetten eminim bir çok insan soğuyordur markadan.

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu markanın tek sevmediğim özelliği marka logo tasarımı ve gösterge ekranı dizaynı. sırf şu muhabbetten eminim bir çok insan soğuyordur markadan.
    marka logo vs yine neyse güzel ama o ekran gerçekten motoru alıp almama kararını adama verdirir.bennn çiiinliyiiiimm diye bağırıyor.ekran hariç fiyatına göre fena değil güzel

yurekli_emin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM Wolf SB 250 NI
    Ben ekranı seviyorum yaa. Sadece şu kronik şanzıman sorunu ve parça sıkıntısı beni soğutuyor.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Ben almaya niyetlensem aksesuar eksikliğinden soğurdum; yanlış bilmiyorsam bunlarda arka veya yan çanta demiri, koruma demirleri, rüzgârlık vs yok...

Bir de yedek parça bulabilmek önemli. İstanbul'da servis sıkıntı değil, Oktay Motora gidilir kafa rahat.

Motosikleti
    Belirtmek İstemiyor
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ben almaya niyetlensem aksesuar eksikliğinden soğurdum; yanlış bilmiyorsam bunlarda arka veya yan çanta demiri, koruma demirleri, rüzgârlık vs yok...

Bir de yedek parça bulabilmek önemli. İstanbul'da servis sıkıntı değil, Oktay Motora gidilir kafa rahat.
    motopixel adındaki UMA'nın paralı askeri, bu motoru inceleme sırasında GP Kompozit'in kısa sürede yan çanta demiri, arka çanta demiri vb gibi aksesuarlarını üreteceğini söylemişti.

İlgili vidyo yayınlanalı 2.5 yıl geçmiş. GP Kompozit'in sitesine bakıyorum tur camı dışında 400NK için işe yarar aksesuar yok.

harun27 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2023 Vespa Primavera 150
    Alıntı cıbılduck adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bi şanzman problemi var ki motosikletin ???

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motopixel adındaki UMA'nın paralı askeri, bu motoru inceleme sırasında GP Kompozit'in kısa sürede yan çanta demiri, arka çanta demiri vb gibi aksesuarlarını üreteceğini söylemişti.

İlgili vidyo yayınlanalı 2.5 yıl geçmiş. GP Kompozit'in sitesine bakıyorum tur camı dışında 400NK için işe yarar aksesuar yok.
    Paralı asker yakıştırması çok iyi olmuş Bunların en büyük ortak özelliği yaptığı işleri büyük gözüküp ömürlerinin kısa olması.
    ulkerhan bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı ulkerhan adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Adamı bilmem ama GP kompozit yapacağını yapmış.

https://www.**********.com/kategori/cf-nk-400
    emenyasin bunu beğendi.

rollcycle - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    R1250GS ADV
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Adamı bilmem ama GP kompozit yapacağını yapmış.

https://www.**********.com/kategori/cf-nk-400
    Zaten arkadaş hiç aksesuar yapmadığını söylemedi. Videoda belirtilen arka çanta yan çanta gibi taşıyıcılarının kısa sürede üretileceğini söylenmiş olması fakat onun işine yarar ön cam harici bir aksesuarın marka tarafından hala üretilmediğini söylemiş. Yani konuyu gp reklamına çevirmeye gerek var mı Attığınız linke eli klavye tutan herkes kolayca ulaşabiliyor
    ulkerhan bunu beğendi.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Alıntı rollcycle adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Zaten arkadaş hiç aksesuar yapmadığını söylemedi. Videoda belirtilen arka çanta yan çanta gibi taşıyıcılarının kısa sürede üretileceğini söylenmiş olması fakat onun işine yarar ön cam harici bir aksesuarın marka tarafından hala üretilmediğini söylemiş. Yani konuyu gp reklamına çevirmeye gerek var mı Attığınız linke eli klavye tutan herkes kolayca ulaşabiliyor
    Haklısın ben anlamamışım.
    rollcycle bunu beğendi.

Green Arrow - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Moto Guzzi v7 850 Special + Kymco People S 200
    Alıntı harun27 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Nasıl bi şanzman problemi var ki motosikletin ???
    Bence öyle bir problem yoktur. Bir sürü yabancı forum yazıları ve youtube incelemeleri izledim herkes bu motoru fiyat performans olarak fazlasıyla beğeniyor.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)