Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Hero X-Pulse 200 Türkiye yollarında...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    cıks
    fuarda gördüm 174 boyum var boyla alakalı sıkıntı olmadı, malzeme kalitesi bende motorun önü ile arkasında farklılık var gibime geldi bilmiyorum nasıl anlatılır ama arkası kaliteli, önü dandik demeyimde orta kaliteli gibime geldi. bunun dışında çok güzel motor olmuş, 0 alacaklar için çok rahat tavsiye edilebilir hatta fiyatların alıp başını gittiği bu ortamda çok rahat alınır

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    1998 electra glide
    14.000-16.000 TL civarlarına gitmesi gereken 19.000 TL bu motora çok pahalı olan bir fiyat. Elle tutulur veya Alına bilir denilen bir fiyatı dahi yok, evet belki çoğu motosikletten daha uygun fakat ben bu fiyata almam. İkinci el japon alırım daha iyi.

outlawwanted - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pcx
    Paramız değersiz hocam ne yapsalarda o fiyatlara asla inemezler parça kalitesini düşür aksesuar düşür o fiyatlara inemezler bu motora sırasıyla önce nakliyat bedeli %20 gümrük vergisi %18 KDV %8 ötv sonra tr bayi dağıtım bedeli ve bayi karı biliniyor...

Motosikleti
    KTM DUKE 250 > Pulsar 200 NS
    fuar da şöyle bir yakından baktım gözlerim kanadı. Crf 250'ye gittim baktım gözlerim düzeldi. Hiç maceraya gerek yok 200 250 cc sınıfı enduroda rakipsiz crf 250dir.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı HaN85 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuar da şöyle bir yakından baktım gözlerim kanadı. Crf 250'ye gittim baktım gözlerim düzeldi. Hiç maceraya gerek yok 200 250 cc sınıfı enduroda rakipsiz crf 250dir.
    Güzellik göze hitap etme kişiden kişiye değişir benim içinde tam tersi crf250 çirkinlik abidesi ama motor teknolojisi xpulse göre daha ilerde olduğu için aynı fiyata mantıken ikinci el crf alınır.

Alıntı uzay gemisi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güzellik göze hitap etme kişiden kişiye değişir benim içinde tam tersi crf250 çirkinlik abidesi ama motor teknolojisi xpulse göre daha ilerde olduğu için aynı fiyata mantıken ikinci el crf alınır.
    tamam da biri ikinci el biri sıfır makine, ikinci el enduro motosiklet almayı hiç önermem, çünkü o motorun başına neler geldiğini ve ileride ne kadar masraf açacağını bilemezsin, hero da çinli motosikletler gibi sorunlu motosikletler üretmiyor ki gayet dayanıklı, zaten honda dan gelen dayanıklılık özellikleri var ayrıca donanım olarak da çok üstün ve modern crf ye göre ha performans olarak çok daha düşük kalıyor ama bu fiyata da bu yani

Donanımdan kastım abs si var , full dijital led göstergesi var, vites göstergesi var, bluetooth bağlantısı ile gelen aramalar görülebiliyor ve basit bir gps göstergesi var uygulamaya bağlanarak ayrıca sele altında usb girişi var, led farları var, alüminyum kartel koruması var, koruma demiri var bence bu fiyata çok uygun bir model

Motosikleti
    Honda CB 125 ACE
    16.500tl üzerinden indirim yaparlar mı diye beklerken 18.700tl olmuş. Vay arkadaş.

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Metehan07-70 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bazılar çirkin ama alımlıdır. Misal Salma Hayek!

Bak bu da çirkin ama insan üstüne binip kırbacı vurmak için can atıyor: https://motoguzzi.com.tr/tr/v85-tt.html
    2side hoş bence
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

MotoWrestler - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mz Etz 251,Kuba Rx9 100
    Bu motorun yedek parça ve servis sıkıntısı var mı hero bayileri taksit yapabiliyor mu şimdiden teşşekkürler

Motosikleti
    kuba black cat, hero x pulse 200 nasipse :)
    bu konuya ilgi azalmış biraz hortlatalım...

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)