Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Benelli 502C 'de Fuara Özel Fiyat ve Hediye Fırsatı

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Dominar D400
    Bir de 49900'den düşmüşler güya!? E aynı motor aynı satıcıdan sahibinden sitesinde 49000tl. Daha motor gelmeden fiyata önce 900tl geçirme pardon bindirme yapmışlar, sonra onun üstünden güya indirim yapmışlar. Bunlar da bu fiyata trk'lar gibi elinde kalır benellinin.
    Siz bunu 39binküsür'den satmaya başlayın, fuar için de 35-36bin küsür'e falan düşürün, işte o zaman "fuara özel indirim"den konuşmuş olursunuz. Yoksa bunlarla biryere varamazsınız.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Geçen sene fuarda vardı bu motosiklet. Grenajları çamaşır leğeninden halliceydi. 43 bin TL'yi bu motora gömecek enayi varsa bana bir uğrasın.

bajajpulsar2 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CygnusL(2015)-NS200(2015)-MT25(2020)
    hediyeler gereksiz olmuş, keşke bunları vereceğinize fiyatı 100 tl indirseydiniz.

Param olsadaaaaa bende alsaaaaaammmm

Motosikleti
    Yamaha MT09 2021+yadea g5
    valla herkes fiyata sövmüş ama normal.ilk olarak 2020 model bir motor şu anki kıyasladıklarınız 2019 yarısıda 2018.cbr500 48bin tl 2018 model duke 390 39 bin tl ki sanırım şu anki en iyi fiyatlı cihaz bu.bu arada mt07 fiyatı 53.000tl 2019 model.2020 modellere 3000 kağıt daha ateşlerseniz fiyatı belirlersiniz.evet uygun ama pahalı alışcaz bu fiyatlara bünye daha kabul etmiyor ama ortam bu.2020 sonunda mt07 60.000tl bunuda buraya yazalım neticede tarihtir.aslında tarihe gerek yok R25 fiyatı 35.000 mayısta 40bine 0 faizli 2018 mt07 aldım.motor bakanlara da tavsiyem seversiniz sevmezsiniz cfmoto nk650 FP ürünü olarak 33 32 bin gibi bir enteresan fiyatı var alan bayram eder 'bence'
    pea bunu beğendi.

Alıntı tarzan rıfkı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla herkes fiyata sövmüş ama normal.ilk olarak 2020 model bir motor şu anki kıyasladıklarınız 2019 yarısıda 2018.cbr500 48bin tl 2018 model duke 390 39 bin tl ki sanırım şu anki en iyi fiyatlı cihaz bu.bu arada mt07 fiyatı 53.000tl 2019 model.2020 modellere 3000 kağıt daha ateşlerseniz fiyatı belirlersiniz.evet uygun ama pahalı alışcaz bu fiyatlara bünye daha kabul etmiyor ama ortam bu.2020 sonunda mt07 60.000tl bunuda buraya yazalım neticede tarihtir.aslında tarihe gerek yok R25 fiyatı 35.000 mayısta 40bine 0 faizli 2018 mt07 aldım.motor bakanlara da tavsiyem seversiniz sevmezsiniz cfmoto nk650 FP ürünü olarak 33 32 bin gibi bir enteresan fiyatı var alan bayram eder 'bence'

yorumunuz için teşekkürler, bir konuda daha düşüncenizi öğrenmek isterim, şöyle bir soru sorsam, mt07 mi benelli 502c mi

Motosikleti
    Alıntı hispasat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yorumunuz için teşekkürler, bir konuda daha düşüncenizi öğrenmek isterim, şöyle bir soru sorsam, mt07 mi benelli 502c mi
    2 farklı motor 2 farklı karakter.bu aslında kendi karakteriniz ve beklentiniz olur.eğer amaç seri bir kullanım gösterişli farklı bir motor ise 502 daha mantıklı gibi görünüyor.ama ben agresif tepki istiyorum hız vs istiyorum derseniz mt07 daha mantıklı olur.502 gitmiyor değil ama arada ciddi hp farkı ve ciddi ağırlık farkı var.şu an sadece kağıt üzerinde konuşabiliriz tabi ama muhtemel böyledir.dert hız değil ise ve 3 4 sene sürücem ben diyorsanız 502 alınır.araştırmak lazım kronik sorunları vs 500cclik blok 2 3 model var zaten onlardan bir fikir edinebilirsiniz

Hocam kasa aynı olduktan sonra ister 2018 ister 2020 olsun bu motor o kadar etmez. Leoncino kullandım şuan bn251 kullanıyorum. Benelliyi bilen biri olarak o motor naparsanız yapın o kadar etmez. Fiyatı taş çatlasın 41 42 koyup fuara özel yine taş çatlasın 37 38e indirmelilerdi. O bile çok ama hadi motor güzel diyelim.

Bi de yurtdışında aynı fiyat olan leoncino trk ve 502cnin burda niye fiyatları değişik? Burda benelli türkiye yönetiminin biraz beceriksizliği var.
    oialdemir bunu beğendi.

oialdemir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı hispasat adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    27 bin km aynı bloğu taşıyan Leoncino kullandım. Blok güzel. Sorunsuz. Gücü tatminde eder. 502C yi yakından gördüm. Tipil bir cruiser ergonomisi var. Yani bu sebeple ağırlığı dert etmeyebilirsiniz. Çok net bir 750 Shadow, Virago 650 kadar gider. Hatta bir tık daha az yakar.

Ancak ! Burada kocaman bir ancak var. Satmak yada değeri koruması gibi bir durum söz konusu olmaz. Hem zor satar hemde para kaybedersiniz. Ülke de benelli hala oturmuş bir marka değil insanların gözünde. Servis ile ilgili başta tatsız tecrübeler yaşayanlar oldu. Benelli' nin daha zamanı var.

Tavsiyem bu paralara şuan ülkede değer kaybetmeyen 2 markadan birine yönelmeniz olur.

Cruiser için XV950 ye naked için MT07 yada CB650F e bakabilirsiniz. Bu paraları veriyorsanız. Kafanızda satış ve servis gibi sorular olmamalı.

---------- Mesajlar birleştirildi - 17:07 ---------- bir önceki mesaj zamanı 17:01 ----------

Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam kasa aynı olduktan sonra ister 2018 ister 2020 olsun bu motor o kadar etmez. Leoncino kullandım şuan bn251 kullanıyorum. Benelliyi bilen biri olarak o motor naparsanız yapın o kadar etmez. Fiyatı taş çatlasın 41 42 koyup fuara özel yine taş çatlasın 37 38e indirmelilerdi. O bile çok ama hadi motor güzel diyelim.

Bi de yurtdışında aynı fiyat olan leoncino trk ve 502cnin burda niye fiyatları değişik? Burda benelli türkiye yönetiminin biraz beceriksizliği var.
    Yönetim beceriksizliği demeyelim tamamen aç gözlülük ve kötü niyet var.
    Fuar' da dikkat ederseniz görürsünüz. Her marka bir hesap yapar. Motorun ülkeye gelişi, arz talep, vergiler. Sonra fiyatları koyar. Fuar' a girdiğinizde fiyatları direkt görürsünüz. O arada kuba yetkilileri sinsi sinsi stand stand gezer. Markaların benzer modellere ne fiyat koyduğuna bakar bir gün sonra kime ne kaktırırsak fiyat yazarlar motorlarına. Burada suç Q.J.Benelli' nin aslında. Çünkü tüm şikayetlere rağmen hala ellerinden temsilciği almadı Kuba'nın.

AzÇok - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motor güzel. Bence fiyatı yüksek. Piyasanın kararını öğrenmek için biraz zaman yeterli...

Yorumlarıyla beni aydınlatan tüm arkadaşlara teşekkür ederim

Motosikleti
    Alıntı impetum adlı üyeden alıntı Mesajı göster

benelli ile alakalı değil her markada durum bu.şu an 2018 model motorlar dolu heryerde fiyatlara bakarsan tavan.ben mt07 alırken mayıs ayında aralarında 3500 tl fark vardı.ben vermedim 2018 aldım renk için ve yıl için değmez dedim çok geldi.2020 çıkınca da durum aynı olucak düşünki 50.000 tl 2018 53.400 tl 2019 56.000 küsür ise 2020 model olarak satılmaya devam edicek mt07 için konuşuyorum.her markada bu olay var zaten.araba alırken de var tek fark arabada 2 sene fark motorda 3 sene fark olabiliyor.bu fiyatı 2020 için konuşmak doğru olur.2020 listelenince akıl beden sağlığını kaybeden çok arkadaşımız olucak bu sene.bknz 2019 r25 35.000tl

Motosikleti
    XMAX 250
    benelli ile alakalı değil her markada durum bu.şu an 2018 model motorlar dolu heryerde fiyatlara bakarsan tavan.ben mt07 alırken mayıs ayında aralarında 3500 tl fark vardı.ben vermedim 2018 aldım renk için ve yıl için değmez dedim çok geldi.2020 çıkınca da durum aynı olucak düşünki 50.000 tl 2018 53.400 tl 2019 56.000 küsür ise 2020 model olarak satılmaya devam edicek mt07 için konuşuyorum.her markada bu olay var zaten.araba alırken de var tek fark arabada 2 sene fark motorda 3 sene fark olabiliyor.bu fiyatı 2020 için konuşmak doğru olur.2020 listelenince akıl beden sağlığını kaybeden çok arkadaşımız olucak bu sene.bknz 2019 r25 35.000tl
    Dostum. Anlamamakta ısrar ediyorsun. Mesele fiyat yüksekliği değil. Her ülkede aynı fiyatta satılan 3 modelin burada farklı farklı fiyatlarda satılması. Portekizce mi konuştu arkadaş neyini anlamadın.

Arkadaşlar, üstadlarım, leoncino 500 ile ilgili değerli fikirlerinizi paylaşırsanız çok sevinirim, almayı düşünüyorum

Tam olarak bundan bahsediyorum bi renk değişikliği için fazla para verilmez. Şuan gelecek olan 502c neredeyse 3 yıldır yurtdışında piyasada aynı renklerle oyan bi motor, hiçbi değişiklik yapıldığını da sanmıyorum 2020 diye. Tam olarak bu yüzden 44bin etmez.

sallami - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco Downtown350i/Dominar 400
    Arkadaşlar merhaba. Bugün bir bayi ile muhabbet ediyorduk. Leoncino 500'e bakıyordum. Pazarlık falan kesiyoruz ufaktan. Ama içten içe diyorum alsak son sahibi olucaz diye. Direk adama dedim kardeş ne olacak hiç birinin yenisi gelmiyor. Dedi ki Japon markalar ellerindeki 18-19 modelleri bitirince yeni fiyatlar şekillenecek. Şu an getirmeye kalkınca eski modellerin fiyatı ile aynı oluyor nerdeyse,bizim motorları almak mantıklı olmuyor, fiyatlar oturunca getirecekler yenilerini dedi. Zaten piyasa bu mallar üzerinden dönmeye başlayacak. Pek mantıksız gelmedi doğrusu.

Motosikleti
    MT-07
    O iş zor. Taa ilk leoncino satıldığında o paray mt-07 alınır ve o paraya alınmaz dediğimde; kan gövdeyi götürdü. Antep’te montaj firması hem işini savsaklayarak yapıyor hem de pazarlama stratejisi yok markada. Sen kaç motorunun sağlamlığını gösterdinki piyasaya kafa atarak satışa merak sarıyorsun?

Millet gene leoncino veya başka benelli yerine bu seferde ikinci el Japonlara yönelecek.

Uzun lafın kısası rks-benelli grubunun ceo’su Çöp oldukça bu motorlar satılmaz. Belki über kaliteliler ama Türkiye’de ikinci el piyasası olmayan herşey değersizdir.
    oialdemir bunu beğendi.

uzay gemisi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    09
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar merhaba. Bugün bir bayi ile muhabbet ediyorduk. Leoncino 500'e bakıyordum. Pazarlık falan kesiyoruz ufaktan. Ama içten içe diyorum alsak son sahibi olucaz diye. Direk adama dedim kardeş ne olacak hiç birinin yenisi gelmiyor. Dedi ki Japon markalar ellerindeki 18-19 modelleri bitirince yeni fiyatlar şekillenecek. Şu an getirmeye kalkınca eski modellerin fiyatı ile aynı oluyor nerdeyse,bizim motorları almak mantıklı olmuyor, fiyatlar oturunca getirecekler yenilerini dedi. Zaten piyasa bu mallar üzerinden dönmeye başlayacak. Pek mantıksız gelmedi doğrusu.
    Kesinlikle Son sahibi olursun. Bayinin kelime oyunlarına kanma. oialdemir abi iyi bilir. 5 ay ilanda kaldı motor. en son motora bakmaya gelen birini kaçırıp silah zoruyla aldırttı diye duyum aldım Alıp seneye değiştirme lüksün yok. Geçenlerde bi abi de her sene motor değiştirmek zorunda değiliz demişti ama herkes o abi gibi değil. Zaten kimseyi ilgilendirmez ama misal benim paşa gönlüm 6 ayda bir motosiklet değiştirmek istiyor, 6. Ay olduğu zaman Benelliyi satmaya uğraşmadan yeni motor alman lazım. yeni aldığını satmaya karar verene kadar anca satılır.
    Macera arıyorsan Ducati önerebilirim. 40-50 bin aralığında çok güzel motorlar var. En azından ducatiye bindim dedirtir. Bu zamanda 40 bin lirayı benelliye gömmek için az kırık olmak lazım.

Motosikleti
    XMAX 250
    Alıntı sallami adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Kimseyi dinlemem alırım diyorsan. Ikinci el al. Ben motoru çok sevdiğim için aldim. Boyun fıtığı tedavisi gördüm. Yoksa satmazdım. Ikinci el uygun fiyata alırsın. O zaman o paraya seni memnun eder. Satılıyor. Ama çok değeri altına gidiyor. Ille de alacaksan 2. el

Motosikleti
    Mt-125
    Motoru yakında görme fırsatı yakaladım resimlerde çok hoşuma giden motordan bir anda soğuma geldi. Fiyat konusunda zaten çok iyi bir fiyat sergilemiyor evet indirim güzel ama yenide fazla olduğunu düşünüyorum.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)