Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motobike 2020: Motosiklet fuarı biletleri satışa çıktı...

Motovento
    REKLAM ALANI
    arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Günlük olarka Öğrenci 12.5 tam 25 TL

Zaten fiyat düşük hocam, bunun bile ücretsizi ve uygunu sorguluyorsanız motoru nasıl alacaksınız

Turk Telekom Prime aboneliği olan bir arkadaş bulacaksınız carsamba günleri %25 indirimli alacaksınız biletixten tüm biletleri.

200 liralık biletlere 150 veriyorum mis gibi.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    erensel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hunk
    Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Günlük olarka Öğrenci 12.5 tam 25 TL

Zaten fiyat düşük hocam, bunun bile ücretsizi ve uygunu sorguluyorsanız motoru nasıl alacaksınız

Turk Telekom Prime aboneliği olan bir arkadaş bulacaksınız carsamba günleri %25 indirimli alacaksınız biletixten tüm biletleri.

200 liralık biletlere 150 veriyorum mis gibi.
    Geçen yıl bazı motosiklet bayileri ücretsiz davetiye bilet dağıtmıştı. Ama seninde dediğin gibi 25-30 TL aralığında makul fiyatlar

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    kombine 65 olmuş

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı jetblackrh adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motobike'dan bakıp motor almayı planlıyorum da ama 2-3 kişilik bilet lazım ücretsiz yada uygun nerden alabilirim?
    Motosiklet alacak paranız var ama bir günlük eğlenceye verecek 25-30-40-50 TL'niz yok?

darpgen - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Alıntı Angrypower adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fuarda yds stand açıyor mu? Bir de ne bot alkıştın? Su geçiriyor muydu? Maalesef sağlam bot ve sağlam kışlık eldiven lazım. Bu sene para gidecek gibi gözüküyor.
    yds uzun botunu kullanmıştım . fuardan motoplustan almıştım (ozamanlar yeni sürmüşlerdi piyasaya yds özel satış elemanı gondermişti fiyarıda fena değildi). hiç pişman olmadım . ayağıma hiç vurmadı . zamanla ayak şeklini aldı . su geçirmedi. sıcak günlerde terleme yapar yaz hariç giyilebilir. 3 kere ayağımı kırılmaktan kurtardı yani bana bedavaya gelmiş oldu .
    Hayatı seviyor musun? Öyleyse zamanı çarçur etme, çünkü hayat ondan ibarettir. Benjamin franklin

YBRMANİA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA CBR 1000RR(14)-YAMAHA YBR(12)
    Yıllardır gitmeyi düşünüyorum kısmet olmadı gidemedim.Ama Antalya'dan bir çok arkadaş sırf fuar için gidiyorlar.
    Yamaha YBR-125 2008/Honda DYLAN 2008/Honda CBF-150 2011/Kawasaki ER-5 2005/Yamaha fazer8 2011/YAMAHA YZF R1 2010/YAMAHA YZF R1 2014/HONDA CBR 1000RR 2014+YAMAHA YBR-125 2012

zekeriyaimam - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    simson
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Z-Moto'nun servisine gittim, ortam güzel,şahane. Vitrinde H2 vardı yanılmıyorsam ama öyle her modelden ilaç niyetine bir numune aradı gözlerim, yoktu.
    Fatihte Necat motor var fuarı aratmıyor

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Turkiye motosiklet klupleri federasyonu baskanindan ses yok? Beles bilet yok diye fuari protesto etmiyor mu bu sene?

Demek ki "bir sene aglar, sonra susarlar" karari isabetli cikmis

Belesci keciler sizi...
    espresso bunu beğendi.

Motosikleti
    Mondial 100Fmh Yamaha Mt25(2016)
    Ben Gidiyorum Giden Varsa Haber Versin Ben Bileti Elden Alıcam

tommygun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Er6F 2008
    Alıntı zekeriyaimam adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fatihte Necat motor var fuarı aratmıyor
    Üstat içerisi Şampiyonlar Ligi gibiyse gideyim müşteri kisvesi altında bir ziyaretlerine

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı tommygun adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Üstat içerisi Şampiyonlar Ligi gibiyse gideyim müşteri kisvesi altında bir ziyaretlerine
    Elde puro ile gitmek şart
    zekeriyaimam bunu beğendi.

3RE3RA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    hyo250gt - cbf150-mt25
    fuarda bir çok çinli olacak. virüsle ilgili her hangi bir uygulama olacak mı ki

Nereden davetiye bulunur? Geçen sene yapılan fuare verdiğim para boşa gitti resmen, 1 saatte bitiyor fuar.

ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı 3RE3RA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    fuarda bir çok çinli olacak. virüsle ilgili her hangi bir uygulama olacak mı ki
    Çinli firmaların iptal edildiğine dair kesin bilgi aldım.

Motosikleti
    MT-07
    Açıkçası perşembe akşam iş çıkışı fuara gitmeyi planlıyorum. Motosiklet kotu alma planlarım var. Fakat indirim olma ihtimali var mı? Onu gözümde kestiremiyorum. Tech90 John Doe modellerine gözü dikmiş durumdayım. Maalesef bendeki pantolonlarla gezmek, madara olmama sebebiyet veriyor artık. Param parça oldular.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bu iş iyice ticarete döndü. 5-10 lira bilet için verilse, temizliğidir, çalışan personel gideridir der geçersin. Her gün için ayrı fiyatlandırma yapılması, haftasonu 40 TL bilet ücreti belirlenmesi size de tuhaf gelmiyor mu?

Markalar oraya gelecek, kendisini, yeni ürünlerini tanıtacak, reklamlarını yapacak, yerel mağazalar stand kurup satış yapacak, kâr elde edecek, ama oraya girmek için ben ücret vereceğim. Zaten markalardan stand kirası alıyorsun, gelen ziyaretçiden niye 40 TL talep ediyorsun ki?
    Fiyatı artırıp ziyaretçi sayısını azaltarak sadece hedef kitleni fuara çekmeyi planlıyorsun peki, nasılsa "çok kalabalık, boş beleş bir sürü insan olacağına 40 lira vermeye razıyım" diyen kitlen de hazır, boşuna celalleniyorum kısacası.

---------- Mesajlar birleştirildi - 14:17 ---------- bir önceki mesaj zamanı 14:15 ----------

Açıkçası perşembe akşam iş çıkışı fuara gitmeyi planlıyorum. Motosiklet kotu alma planlarım var. Fakat indirim olma ihtimali var mı? Onu gözümde kestiremiyorum. Tech90 John Doe modellerine gözü dikmiş durumdayım. Maalesef bendeki pantolonlarla gezmek, madara olmama sebebiyet veriyor artık. Param parça oldular.
    Pazar günü kalabalık olur ama o gün gitmen daha isabetli olur. Ellerindekileri bitirmek için indirimleri pazar günleri yapıyorlar genelde.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Fiyatların yüksek olmasının bence 2 nedeni var, birincisi kar elde etmek ikincisi de motosiklete ilgisiz insanların hatun görme umuduysa o parayı vermeme ihtimali.

Motosikleti
    MT-07
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pazar günü kalabalık olur ama o gün gitmen daha isabetli olur. Ellerindekileri bitirmek için indirimleri pazar günleri yapıyorlar genelde.
    Yok abi yemin ederim çekilmiyor haftasonu. Hayatımda hiç ss makineye oturmamıştım. Bir deneyeyim dedim resmen 15dk sıra bekledim. Mt-07 alma arefesindeydim, resmen motora yaklaşamadım. Herkes bir yerlere koşuyor, bakmak istediklerime falan bakamıyorum. Ayrıca geçen sene cumartesi gitmiştim ben. Neredeyse hiçbir ürün kalmamıştı. Bir bellik bile bulamamıştım. Bu sene belki ucuz motosiklet pantolonu bulurum die gideceğim zaten. Yoksa başka bir amacım yok...

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Yok abi yemin ederim çekilmiyor haftasonu. Hayatımda hiç ss makineye oturmamıştım. Bir deneyeyim dedim resmen 15dk sıra bekledim. Mt-07 alma arefesindeydim, resmen motora yaklaşamadım. Herkes bir yerlere koşuyor, bakmak istediklerime falan bakamıyorum. Ayrıca geçen sene cumartesi gitmiştim ben. Neredeyse hiçbir ürün kalmamıştı. Bir bellik bile bulamamıştım. Bu sene belki ucuz motosiklet pantolonu bulurum die gideceğim zaten. Yoksa başka bir amacım yok...
    Ben de mont bakmak için gidecektim ama, gitmeyeceğim sanırım. Geçen sene perşembe günü gitmiştik Uğur ile birlikte. Pek kalabalık yoktu ama fiyatlar pek fuar havasında değildi. 2010 veya 2011 falandı sanırım pazar günü gitmiştik hatunla birlikte ikimizide kask mont almıştık iyide indirim vardı. Artık fuar falan hikaye gibi, millet vakit geçirmek, manken ablalarla fotoğraf çekilmek ve instagramda paylaşmak için gidiyor.
    Halbuki motobike senede 3 kere farklı şehirlerde yapılsa böyle saçmalıklar olmaz.
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Motosikleti
    MT-07
    Manken ablalar herhalde eskiden güzeldi. Ne bileyim ben öyle pek bir ablalar görmedim geçen sene. Bir arabanın içine 4-5 kişi girip, fuar içinde üstlerine fosforlu yelek çeken gerçek ablalar gördü bu gözler. Gerçekten kimse yokken gitmek en iyisi gibi geliyor. Dediğim gibi mecburiyetten motosiklet pantolonu almak için gideceğim. Yoksa öyle ahım şahım birşey aramıyorum.

Geçen sene yanlış hatırlamıyorsam %30 nakite, %25 tek çekime indirim falan yapıyordu firmalar. Birşeyler alabilirsem ne mutlu bana. Muhtemelen ya trafiği göze alıp, arabayla giderim ya da direk metrobüs'e binip giderim ama Ataköy'den Beylikdüzü'de çekilecek bir yol değil maalesef. Yağmur yağacağı içinde motosikletle gidemeyeceğim muhtemelen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)