Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Motosiklet hırsızı yakalanıp tekrar serbest bırakıldı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Umit1923 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650 F - 2017
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Fiyatlar düşük olacak, kredi imkanları geniş ve düşük faizli olacak. İşte o zaman hırsızlık minimum seviyeye iner.

Motor satın alabilen insan neden çalsın?
    ben bu kadar saçma bir cümleyi çok az duydum
    yaşlıveacemi ve Moto43 bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    altora - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Tecavüzcü, hırsız ve perdofil sorun değil ama muhalif gazeteci, siyasetçi ve akademisyen ciddi problem. Birinci kısım salınsın, ikinci kısım müebbet minimum, arada bir de idam muhabbeti yapmakta fayda var. Hepsi törörist çünkü. Yaşasın Türkiye. Hepimiz aynı gemideyiz.
    </end Akit mode>
    Hasmet efendi her bir şeyi getirip getirip fetö ye bağlıyorsun ya . Artık sıktı bıktırdı. Kendini tekrar etmekten sen sıkılmadın mı?
    muhabbeti demleyelim...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı altora adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hasmet efendi her bir şeyi getirip getirip fetö ye bağlıyorsun ya . Artık sıktı bıktırdı. Kendini tekrar etmekten sen sıkılmadın mı?
    Yanlış anladın altora. Tecavüzcü diyorum, hırsız diyorum. Meselenin fetöyle alakası yok. Alakası olan yer belli. Belki de o yüzden sıkıldın.

Kinayeli konuşmak adetiniz dir hasmet efendi bilirim.

''.....muhalif gazeteci, siyasetçi ve akademisyen ciddi problem. Birinci kısım salınsın, ikinci kısım müebbet minimum, arada bir de idam muhabbeti yapmakta fayda var. Hepsi törörist çünkü....''

Konu hırsızlık iken sizin bu sözleri etmenizdeki amaç nedir. Neden ilgisi olmadığı halde hemen hemen her konuyu dönüp dolaştırıp buralara getiriyorsunuz. Bence kendini yorma bu millet artık size aldanmaz.
    Yapacaksan motor muhabbeti yap ki bu konudaki engin bilginden istifade edelim gerisini kariştirma .

hokahey - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Umit1923 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben bu kadar saçma bir cümleyi çok az duydum
    Neyi saçma?

SuleymanE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 / Xpulse 200 4v
    Adam çalıyor ama çalışıyor da...
    Shrieker bunu beğendi.

fz6_fazer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125 esd
    Motosiklet hırsızının evini tesbit edecen,evinin dış cephesine,fetonun fotoğrafları asacan,ümmettcilere diyeceksinki:cumhurbşkanına hakaret ediyor diyede gaza getirecen.
    Hırsızı dombra eşliğinde çiğ çiğ yerler,hırsız bu kesimin elinden 2 türlü kurtulur,1.tabutta,ikincisi ise ceset torbasında

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Kinayeli konuşmak adetiniz dir hasmet efendi bilirim.

''.....muhalif gazeteci, siyasetçi ve akademisyen ciddi problem. Birinci kısım salınsın, ikinci kısım müebbet minimum, arada bir de idam muhabbeti yapmakta fayda var. Hepsi törörist çünkü....''

Konu hırsızlık iken sizin bu sözleri etmenizdeki amaç nedir. Neden ilgisi olmadığı halde hemen hemen her konuyu dönüp dolaştırıp buralara getiriyorsunuz. Bence kendini yorma bu millet artık size aldanmaz.
    Yapacaksan motor muhabbeti yap ki bu konudaki engin bilginden istifade edelim gerisini kariştirma .
    1. Amaci netlestireyim: Problem, suclu olup olmasindan bagimsiz olarak muhalif olan kesimin uzerine yular altindaki adaletin surulmesi. Yoksa ne Altan kardesler, ne de Demirtas "fetocu". Ortak noktalari muhalif olmalari. Adalet boyle oyuncak edilirse de bu tip anomaliler adiyattan olur; hirsizlar, tecavuzculer sokakta gezer. Cunku zaten adaletin yular altina alinmasinin sebebi o, belli basli hirsizlarin ve yolsuzlarin sokakta gezebilmesi.

2. Biz degil, ben. Kendi adima kendi fikrimi paylasiyorum sadece.

3. Kimsenin inanip inanmamasi da umrumda degil. Yazdigim cogu fikrin populer olmadiginin da bal gibi farkindayim.

4. Kimseyi aldatma ya da yaniltma amacim yok. Bilakis, samimi olarak dogru oldugunu ve ifade edilmesi gerektigini dusundugum fikirlerimi, mumkun oldugunca nasil agilanacagini cok dusunmeden, net bir sekilde ifade etmeye calisiyorum. Ayni fikirde olmayabilirsiniz (cogu insan degil), yanlis olan ben de olabilirim (ki daha once oldu), ama sadece ve sadece dogru oldugunu dusundugumu yaziyorum ve samimiyim.

5. Fikirden rahatsiz olmayin. Birakin herkes istedigini yazsin. Aptalca fikirlere kimse inanmaz zaten. Ama insanlarin okuyup kendi adlarina neyin aptalca neyin makul olduguna karar verme hakkini elinden almayin. Bak buradan da yandas medyaya baglayip yine rahatsiz edebilirim seni, ama etmiyorum bak
    pea bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Yanlış bilmiyorsan iki yıldan az cezası olan suçlarda tutuklamıyorlar ama mahkeme açılıyor. Sonra eleman yaptığım yanıma kar kalıyor mantığı ile devam ediyor. Mahkemeler bitince toptan içeri atıyorlar yani yanına kar kalmıyor diye biliyorum.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanlış bilmiyorsan iki yıldan az cezası olan suçlarda tutuklamıyorlar ama mahkeme açılıyor. Sonra eleman yaptığım yanıma kar kalıyor mantığı ile devam ediyor. Mahkemeler bitince toptan içeri atıyorlar yani yanına kar kalmıyor diye biliyorum.
    Yanina kalmiyorsa iyi o zaman... belli bir muddet istedigi kadar calsin ve tecavuz etsin. Nasil olsa cezasini cekecek sonunda degil mi ama?

arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı hokahey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Neyi saçma?
    hocam sacma tabi ki.

İnsanlar motor alamadıgı için mi motor calıyor; kredi ya da motosiklet alım gücünün hırsızlık ile ne alakası var. hangi ülkede yaşıyorsunuz siz.

100 bin tl krediyi faizsiz 500 ay vadeli verseler hırsıza ne bu konudan? Adam senin taksitini ödediğin motoru calmak varken "aa kredi cekeyim de motor alayım" mı diyecek
    Umit1923 bunu beğendi.
    Anger clouds judgement and it makes us do things that we end up regretting. Things we can never take back.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Deli gibi zengin olduğu halde hırsızlık yapmaya devam eden o kadar çok insan var ki. Beş-on örnek verirdim ama @altora yine kızar diye çekiniyorum.
    zekeriyaimam bunu beğendi.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bazı konularda hasmet'e katılıyorum. Bu da o konulardan biri.
    Çok uç noktaları es geçersek, tabiki devletin bölünmez bütünlüğünü bozmak için çalışan, eyleme geçen mesleğine bakılmaksızın tutuklansın, lakin muhalif olduğu için suçu sabit olmamasına rağmen bir çok kişi var hapishanelerde. Tekrar belirteyim üzerine basarak, teröre bulaşmış veya eyleme geçmiş, eyleme geçmese dahi halkı manipülatif şekilde kandırmaya çalışmış ve bunu devleti bölmeye yönelik gerçekleştirdiyse gazeteci de olsa siyasetçi de olsa, bilim insanı da olsa hapisle cezalandırılmasına karşı değilim.
    Lakin çoğumuz biliyoruz ama kabul etmeyen büyük bir çoğunluk da var ki, muhalif olduğu için hapis cezası almış, hala hapisanelerde olan bir sürü insan var.
    Mesela devlet büyüklerine hakaret edip, cezası kesinleşmediği halde tutuklu yargılanan, ama trafikte alkollü araç kullanıp ölüme sebebiyet vererek tutuksuz yargılanan bir sürü adli olay var.
    Hırsızı, katili, dolandırıcıyı yakalayıp tutuksuz yargılamak için serbest bırakıyorsun, ama muhalif olan adamı tutuklayıp, mahkemelerde yıllarca süründürüyorsun. Bunu A kişisi B kişisi yaptı da diyemiyorum çünkü her dönemin iktidarı, muhalif olanı ezme eğiliminde hareket ediyor. Gücü elinde tutan, güçsüz gördüğünü sindiriyor.
    Adalet böyle olmamalı, bir kişiye, zümreye veya görüşe hizmet etmemeli. Suç sabitse tutukla, yargıla hüküm ver. Suç sabit değil ise, serbest bırak, yargıla suçu sabitleşirse tutukla. Bu kadar basit. Bunu sade vatandaş olarak ben yazabiliyorsam, uygulamasını da adalet sistemi yapabilmelidir.
    Söyleyeceklerim bu kadar hakim bey.
    hasmet bunu beğendi.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Alıntı Lucas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok uç noktaları es geçersek,
    Çok uç nokta kime göre, neye göre ve niye es geçiyoruz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Alıntı hasmet adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yanina kalmiyorsa iyi o zaman... belli bir muddet istedigi kadar calsin ve tecavuz etsin. Nasil olsa cezasini cekecek sonunda degil mi ama?
    Ben sadece durum tespiti yaptım. Böyle iyi diye bir şey yazmadım durumu savunmadım. Devletimiz böyle uygun görmüş onu belirttim. Bu şekil iyimi, kötümü şeklinde şahsi fikrimi sorarsan söylerim.

Not: Yazarken imla hatası yaparsak ekranda kelimenin altında kırmızı çizgi çıkıyor.

Moderatör Lucas - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yaşlıveacemi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çok uç nokta kime göre, neye göre ve niye es geçiyoruz?

---------- Mesajlar birleştirildi - 12:02 ---------- bir önceki mesaj zamanı 11:57 ----------

Ben sadece durum tespiti yaptım. Böyle iyi diye bir şey yazmadım durumu savunmadım. Devletimiz böyle uygun görmüş onu belirttim. Bu şekil iyimi, kötümü şeklinde şahsi fikrimi sorarsan söylerim.

Not: Yazarken imla hatası yaparsak ekranda kelimenin altında kırmızı çizgi çıkıyor.
    Bu kadar yazıdan sadece bu kısmı mı sizi etkiledi ?
    Mesela terör örgütü propagandası yapan milletvekilleri, belediye başkanları var tutuklu, bunlar uç noktalar. Bağımsız bir Türkiye'yi savunmazlar, iç kargaşadan beslenirler, suça karışmamıştır ama, suça teşvik ederler. Bunlar uç noktalar yaşlı ve acemi amca. Tutuklanmalıdırlar, tutuklu yargılanmalıdırlar. Bu bir siyasi baskı olarak görülemez.

Şimdi muhalifiz diye, yazdığım onca şeyden bir kelimeyi cımbızlayıp malzeme mi çıkartacaktınız kendinize. Muhalifiz diye bu millete, ülkeye düşman değiliz biz. Terörist hiç değiliz. Adalet sistemi bozuk diye serzenişte bulunuyoruz, hemen terörist anarşik oluyoruz gözünüzde.
    Allah korusun yarın öbür gün motor tepesinde birisi üzerinden geçse, çoluğun çocuğun seni sakat bırakan veya öldüren adamın tutuksuz yargılanmasına rağmen bu ülkede adalet olduğunu söyleyebilir mi?
    Legends may sLeep.. But they never diE..!

Muhalifler içerde deyip duruyorsunuz da . İçerideki muhaliflere bir kaç örnek verin bakalım nasıl muhalif miş bunlar?

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    Muhalifler içerde deyip duruyorsunuz da . İçerideki muhaliflere bir kaç örnek verin bakalım nasıl muhalif miş bunlar?
    https://freeturkeyjournalists.ipi.media/ mesela...

Tek tek isimler şurada:
    https://freeturkeyjournalists.ipi.media/cases-2/
    pea bunu beğendi.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı Cyan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Teroristlerin web siteleri hep onlar...

Simdi uluslararasi websiteleri yollarsiniz, onlar da dis guc. Turk dusmani hepsi. Bir kasik suda bogarlar bizi ellerinden gelse.

Uluslararasi medya zaten yahudilerin elinde...

Bitti gitti.

@altora, icinde zerre suphe varsa masum muhaliflerin haksiz yere susturulduguna dair, ve icinde yasadigin ulkede boyle bir haksizligin olma ihtimali senin vicdanini az da olsa rahatsiz ediyorsa, azicik vaktini harcayip bunu ogrenmen o kadar kolay ki. Ne diye internetten tanimadigin insanlara soruyorsun? Nasil guvenebilirsin verecekleri cevaba? E o zaman guvenemeyecegin cevabi alacagin soruyu sormaktaki amacin nedir? Lutfen samimi ol. Bir dakika icinde Google'dan cevabini alabilecegin sorular yoneltmeyi birak. Alacagin cevaba verecegin cevap belli olan sorular sormak hic durust degil.

Motosikleti
    falcon flash 100
    Bu kadar yazıdan sadece bu kısmı mı sizi etkiledi ?
    Evet........

Şimdi muhalifiz diye, yazdığım onca şeyden bir kelimeyi cımbızlayıp malzeme mi çıkartacaktınız kendinize.
    Hayır........

Hasmet efendi dünyanın her ülkesinde devletin varlığına milletin birliğine muhalefet edeni içeri tıkarlar bazen de öte tarafa yollarlar. Neye muhalefet ettiğini bileceksin yani. Ayrıca ikinci linkte ki resimlere bakarken gökçe f. çulha oğlunu görünce artık sayfanın hangi amaca hizmet ettiği belli oldu. kapattım. Türk solu dergisinin başındaki adam . Ne güldüm ama...
    Ha ha ha Buraya bir resmini koyuyorum birde link. Bilmeyenler vardır belki izlesin.

https://www.sozcu.com.tr/2017/gundem...kcisi-1885179/

https://i.imgyukle.com/2019/10/21/EhDCpR.jpg

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)