Türkiyenin En Büyük Motosiklet Aksesuarları Sitesi
Kapat
Üye Girişi
Motoruma.com
Motomax
Dragon 50

‘Motorcu Dostu Trafik’ projesinin ikinci etabı başlıyor..

  Leoncino
  Motosiklet Online
 1. #1
  hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  13 Şubat 2017
  Şehir
  Kocaeli
  Motosikleti
  Burgman 400
   
  MOTORCU Dostu Trafik projesi ile trafikte motosiklet ve diğer araç kullanıcılarını karşılıklı empatiye davet eden Aytemiz, proje kapsamda başlattığı ‘Asil Özbay’la Yol Deneyimleri’ adlı gezici etkinliklerinin ikinci etabını Kocaeli’den başlatıyor. 14 Haziran Cuma günü düzenlenecek etkinlikte tüm sürücüler bir araya gelecek.

  Aytemiz liderliğinde 2018 yılında hayata geçirilen Motorcu Dostu Trafik projesinin tüm Türkiye’yi kapsayan gezici etkinlikleri ikinci etabına bu kez Kocaeli’den başlıyor. Tüm araç sürücülerine ulaşmayı hedefleyen proje kapsamında; motosikletiyle üç kıtayı arşınlayan Asil Özbay, yollara dair hikâyelerini ve güvenli sürüşün önemini anlatarak güvenlik donanımları kullanım bilincinin yükseltilmesi ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlayacak. Etkinlik, 14 Haziran Cuma günü saat 19.30’da Karaabaş Mahallesi’nde bulunan Sivil Toplum Merkezi’nde gerçekleşecek.

  TÜM SÜRÜCÜLER BİR ARAYA GELECEK

  Akademisyen kimliğinin yanı sıra 17 yıllık motosiklet kullanıcısı olan Asil Özbay, bugüne kadar ziyaret ettiği 11 farklı ülkenin yollarında edindiği deneyimleri bu yıl ilk kez Kocaeli’de motosiklet severler ve binek araç sürücüleri ile paylaşacak. Türkiye’nin çeşitli illerinde eğitimler düzenleyerek maksimum kullanıcıya ulaşmayı hedefleyen Motorcu Dostu Trafik projesi, Asil Özbay’ın sunumuyla gerçekleşecek ‘Yol Hikâyeleri’ gezici etkinlikleri motosiklet severlerle buluşmaya devam edecek.

  ŞU ANA KADAR 2 BİNİ AŞKIN SÜRÜCÜYE ULAŞILDI

  ‘Motorcu Dostu İstasyon’ projesinin bir ileri aşaması olarak, ‘Motorcu Dostu Trafik’ sosyal sorumluluk projesini ‘trafikte empati hareketi’ söylemi ile hayata geçiren Aytemiz, trafikteki motosiklet ve diğer taşıt kullanıcılarının birbirlerini daha iyi anlaması ve güvenli bir sürüş ortamı sağlanması için, planlı, programlı, sürekli ve sürdürülebilir bir şekilde çaba sarf etmeyi hedefliyor. İlk etabında, 2 bini aşkın motosiklet sürücüsüne ulaşılarak trafikteki motosiklet ve diğer taşıt kullanıcılarının birbirlerini daha iyi anlaması ve güvenli bir sürüş ortamı sağlanması için birçok etkinlik yapılan projenin, 2019 yılındaki ikinci etabında ise yeni etkinlikler ile bin 500’e yakın motosiklet sürücüsüne ulaşılması planlanıyor. İkinci etabın sonunda toplamda 3 bin 500 kişiye dokunacak olan proje ile trafikte empatinin arttırılması hedefleniyor.

  Proje sponsorları arasında başta Aytemiz olmak üzere Castrol, fiyuu, Unico Sigorta, Yuasa, Suzuki, TMF (Türkiye Motosiklet Federasyonu), MOTED (Motosiklet Endüstrisi Derneği), TMP (Türkiye Motosiklet Platformu) ve MKSF (Motosiklet Kullanıcıları ve Sporları Federasyonu) bulunuyor.

  Dha
  Archidraw bunu beğendi.


  Motosiklet Aksesuarları ve Ekipmanları Online Satış Sitesi
  Premium Motosiklet Servis Randevusu
  Motomax
 2. #2
  chaqalqarlos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  04 Mayıs 2018
  Şehir
  Kasımpaşa
  Motosikleti
  PCX,Pulsar,MT-25,MT-07
  Ülkenin tüm yerinde görmek dileğiyle.

 3. #3
  ero__ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  15 Mart 2005
  Aytemiz bariyer fikrine de çökmüş galiba... Hoş etrafta bariyer falan da göremedim. Gören varsa güncel 1-2 foto atsın da küfür etmeyi bırakayım...

 4. #4
  arndiol - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  17 Nisan 2018
  Şehir
  İzmir
  bir üye izmir manisa yolunda yapıldıgını söylemişti, 1 aydır hergün geçerken bakıyorum göremedim mesela bu bariyerleri

 5. #5

  Üyelik
  06 Kasım 2018
  Motosikleti
  Ktm duke 250
  Bende son durumu merak ediyorum, göstermelik yapıp bırakıldı bence. Bu konu için sesimizi tekrar duyurup takipçi olduğumuzu belirtmeliyiz ama nasıl?

 6. #6
  Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
  Üyelik
  08 Aralık 2014
  Motosikleti
  Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
  Alıntı arndiol adlı üyeden alıntı Mesajı göster
  bir üye izmir manisa yolunda yapıldıgını söylemişti, 1 aydır hergün geçerken bakıyorum göremedim mesela bu bariyerleri
  Daha 2 saat önce geldim o yoldan.Hiç öyle bir bariyer yok arkadaşlar.


  Leoncino
  Daelim Motosiklet

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)