Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Motosiklet Sürücülerine Ücretsiz Köprü Geçişi Müjdesi..

Motovento
    REKLAM ALANI
    watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    Kaz çevirmesi izliyoruz 1 aydır. Ama iyi çeviriyorlar, her tarafı nar gibi oldu.
    S.K. ve TimFx bunu beğendiler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Ben istanbulda yaşamıyorum ama 15 sene önce yapılması gereken şeyler şimdi yapılıyor ne yani sebep nedir ? İstanbulu tekrar kazanmak milyarları tekrar cebe indirmek çünkü sebep açık ve net. Siz artık ötv ve kdvyi komple motosikletten kaldırsanız bile oy yok size sayenizde dükkan sahibi olsak bile sıfır motosiklet alamıyoruz ev alamıyoruz araba alamıyoruz. Ekonomik krizi soktunuz, vergiyi soktunuz,cezaları soktunuz. Artık yok bundan sonra milletin hakkını savunan kazanacak.
    Shrieker bunu beğendi.

Shrieker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi şeyler
    Ey rant, nelere kadirsin...

GT250rAlanya - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    4 Silindirden başkası YALAN
    Küfür edebiliyor muyuz ?
    leons, Shrieker ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.
    "Ve ben 24 yaşındayken kendimi Türkiye'nin bağımsızlığına armağan etmekten onur duyuyorum."
    Deniz Gezmiş 28 Şubat 1947 - 6 Mayıs 1972

Motosikleti
    HONDA CBR 600
    Alıntı taşkın pekca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprü bedava olsa ne olur 8 bin TL olmuş 50 cc scooter köprüyü bedava yapacaklarına ÖTV yi kaldırsınlar ben köprü parası ödemeye razıyım

---------- Mesajlar birleştirildi - 16:13 ---------- bir önceki mesaj zamanı 16:11 ----------

inançlı biri misin bilmiyorum ama köprü kamuya ait ve orada 80 milyon insanın hakkı var.Kaçak geçebilirsin kar sayabilirsin ama bunun elbet bir hesabı olacaktır bunu unutma kardeşim
    İnançlıyım kendimce elhamdülillah müslümanım tabikide Ortak bir şey kamuya ait haklısın bunun hakkı varmı yokmu onu yaradan rabbim bilir fani kimse bilemez sımdı bedava olunca bız arac sahıplerının hakkına gırmıcek mı ? yada bugune kadar odedık ve arabalarla beraber aynı rakamı odedık buda hak degıl mı ? hak hukuk muhabbetıne gırersek cıkamayız sonuc olarak benım dusuncem su dur evet bır para alınmalı ama arabalarla aynı bır rakam degıl not; Plakam acık bır sekılde gezıyorum app plaka ufak ama nedense kopru gecıslerınde gormuyor kamera ve hsabımdan dusmuyor

Metela - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Tracer 900 2019
    Büyük düşünür Binali Yıldırım'ın vecizelerinden birini paylaşıyorum.

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı screamaykut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İnançlıyım kendimce elhamdülillah müslümanım tabikide Ortak bir şey kamuya ait haklısın bunun hakkı varmı yokmu onu yaradan rabbim bilir fani kimse bilemez sımdı bedava olunca bız arac sahıplerının hakkına gırmıcek mı ? yada bugune kadar odedık ve arabalarla beraber aynı rakamı odedık buda hak degıl mı ? hak hukuk muhabbetıne gırersek cıkamayız sonuc olarak benım dusuncem su dur evet bır para alınmalı ama arabalarla aynı bır rakam degıl not; Plakam acık bır sekılde gezıyorum app plaka ufak ama nedense kopru gecıslerınde gormuyor kamera ve hsabımdan dusmuyor
    Kimsenin niyetini bilemeyiz, ancak tehlikeli olabilecek yorumlar. Çünkü motivasyonun ne olduğunu bilmemekle birlikte, motivasyon kaynağı ihtimalleri arasında para ve çıkar olması bu ciddi tehlikeyi doğurmakta. Mesela para ve çıkar farklı yorum isteseydi getirecek miydik acaba? Çünkü o durumda dini temel ve ahlaki kuralların çok da bir anlamı kalmış olmuyor, çıkarımız doğrultusunda istediğimiz gibi yorumlayabildikten sonra?

İnsanların alması gereken kararlar, çıkarları ile kesiştiğinde objektif davranmaları mümkün olmadığı için bu tip durumlarda karar mekanizmasından çekilirler. Buna ecnebiler "conflict of interest" derler. Mesela bir şirket yöneticisi kendisinin veya bir yakınının maaş artış oranını kendi belirlemez, bağımsız bir komite kurdurup ona belirletir.

natila - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf150 + HD sporster xl 1200 custom cb
    motosikleti ve motorcuyu düşünen herkesden allah razı olsun... yok şu partiliymiş yok bu partiliymiş beni ilgilendirmez... benim siyasi görüşümde kimseyi ilgilendirmez... zamanı gelince sandığa gider oyumu veririm... teşekkürler motorcuya bu imkanı sağlayanlara...
    bursalıali bunu beğendi.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    motosikleti ve motorcuyu düşünen herkesden allah razı olsun... yok şu partiliymiş yok bu partiliymiş beni ilgilendirmez... benim siyasi görüşümde kimseyi ilgilendirmez... zamanı gelince sandığa gider oyumu veririm... teşekkürler motorcuya bu imkanı sağlayanlara...
    Ahaa bir ak trol daha.Kardeşim biz bu zamana kadar neden yapılmadı da şimdi seçimleri hiç bir haklı gerekçe göstermeksizin iptal edip seçimleri yeniletince mi aklına geliyor motosiklet kullanıcıları diye tartışıyoruz.Bunun bedava makarna için oyunu satandan bir farkın olmadığını söylüyoruz.Tabi ki senin siyasi görüşün sana kalmış.Köprüler motosiklet kullanıcılarına bedava olacak diyen şahıs su ya ve öğrenci kartına indirimi yapmak bütçeye yük,öyle bir şey olmaz diyordu seçimden önce,sonra kaybedince ben söz verdim o indirim olacak dedi mi,demedi mi?
    Şimdi böylesine dönek,yalancı,karaktersiz birine gidip oyunu 3,5 tl için satıp satmamak tabi ki senin elinde.
    TimFx bunu beğendi.

hattoi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Natila adlı kişiye katılıyorum. Elinde bütün imkânlar varken ve hala ellerindeyken yapmayıp, pabuç pahalanınca enayi avlamak için motosikletliye imkan sağlamak derdi varmış gibi yapan uyanıklara teşekkürler.
    Shrieker, TimFx ve SRDR KTM 390 bunu beğendiler.

Zaten geçmediğim köprünün parasını ödüyorum. 3.5 tl de öderim sıkıntı olmaz.

Köprüler belediyenin bile değil sırf seçimi kazanmak için ortaya atılan vaatler

hasmet - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SD 1290R
    Alıntı silenced adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprüler belediyenin bile değil sırf seçimi kazanmak için ortaya atılan vaatler
    Değil mi? Belediye seçimi için miting yapanın elinde değil mi köprülerin nasıl ücretlendirileceği? Peki ya YSK? Şahsen elindeki güce ve kontrole rağmen hâlâ bizi adam yerine koyup vaadlerde falan bulunduğu için şanslı saymalıyız kendimizi. Üstelik hatamızdan dönmek için bir şans daha verdiği için de teşekkür borçluyuz.
    silenced ve Cloud bunu beğendiler.

Motosikleti
    speederbike
    Köprü ücretlendirmesi belediyeye bağlı değil. Şimdi bile yapabilirler. Hatta şimdi Ulaştırma Bakanı ile görüşüp yapmaması için sebep yok, oyunu daha da arttırır.
    Shrieker bunu beğendi.

pnongrata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM Adventure 390
    Güzel olur.
    Araba yerine motor kullanımını da teşvik edebilir.

drejj - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Nmax
    Alıntı watercolours adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Köprü ücretlendirmesi belediyeye bağlı değil. Şimdi bile yapabilirler. Hatta şimdi Ulaştırma Bakanı ile görüşüp yapmaması için sebep yok, oyunu daha da arttırır.
    Şu an dediğin gibi bir hamle yapsa sen oyunu atarmıydın bunlara? 16 sene boyunca iktidar onların elindeydi,köprü ve otoyollar da bir arabanın 4 te 1 i kadar yer kaplıyorum,ağırlım ise nerdeyse 10 da biri elle tutulur ne yaptı bu adamlar motosiklet kullanıcıları için? ek gümrük vergilerinden muaf tuttular mı? şu son sene motosiklette ki ötv yi 250cc altın da sıfırlardılar,ekonomi çok daha iyi durumdayken herkesin alım gücü daha iyiyken,dolar buralara kadar çıkmamışken neden yapılmadı? 250cc üstün de %37 ötv nedir arkadaş! çek 250cc üstünde ki ötv yi %10-%15 lere.
    leons bunu beğendi.

Motosikleti
    speederbike
    Beni ikna etmek kolay değil, daha edebilen yok. Ama madem oy istiyorlar, yapmaları gereken bu. Köprüyü ucuzlatmak için seçilmesi şart değil.

Şimdi adama sormazlar mı,zaten iktidarda siz varsınız neden yapmıyorsunuz yada 25 yılda neden yapmadınız ? Sanki ilk defa aday olan bir parti gibi insanları keriz yerine koyup içi boş vaatler veriyor. Küçükkaya ya seçim gecesi ilk önce İmamoğlu ben kazandım deyip algı yapmaya çalıştı diyor ama tüm Türkiye’nin gözü önünde ilk önce cinali bey çıkıp ben kazandım dedi ve İstanbul’un her yerini teşekkürler İstanbul afişleriyle doldurdular. İnsanları dinden ahlaktan vicdan dan soğuttuk bu mahlukatlar. Artık haberleri izlemeyi midemiz kaldırmıyor ! İşin kötü tarafıda bunlara inanan %50 gibi büyük bir kesim var. Böyle bir toplumda yetişip nasıl faydalı bir birey olunur bilmiyorum doğrusu. Ne iyi etmişim de o pis çukurdan kaçmışım. Allah ordada kalan öbür %50 ye yardım etsin,işleri gerçekten çok zor.
    leons bunu beğendi.

leons - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ZX10R 2015
    Alıntı natila adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorcular adamın şeyinde değil ne zırvalıyorsun ? Adamlar İstanbulu kaybetmemek için vaat yarışına girmiş. Hele baştakinin elinde olsa tüm 2 tekerleri silecekler. Elim kırılsaydı ona oy verirken.

RedCBR125 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    z-ones180 CBR125 CBR250 CBF150 YZFR125 YZFR25
    Akp bu ülkeye çok şey kattı bunu kimse inkar edemez ama artık iyice saçmalamaya başladılar. Madem doğalgaza indirim, motosiklete köprünün ücretsiz olması veya elektrik su faturasında yardım yapabilecek bir bütçen vardı da neden bunca zamandır bunları halka vermedin??

Aynı örnek benzin zammında oldu. Seçimden önce vergiden keserek zammı engellediler, seçimden sonra vergileri arttırıp zama fazlasıyla devam ettiler...
    Geçen seçimlerin birinde de asgari ücreti arttırmamışlardı seçimi kaybedip seçimin tekrarlanacağı zaman asgari ücrete ciddi bir zam yapmışlardı. (Bu zam Tamamen muhalefetin başarısıdır.)

İnsan burada soruyor. Kardeşim madem devletin bu imkanları var da sen niye seçimden önce bunca zamandır iktidardayken halka vermiyorsun da seçim kaybedeceğin zaman bunu yapıyorsun?? Bu yapılan net bir şekilde milleti Salak yerine koymaktır. Burada görev halka ve muhalefet partilerine düşmektedir. İktidarı zorlasınlar ki iktidar halka hakkını versin. Malesef bizim iktidardakiler gibi muhalefette de zerre iş yok. 20 senede 1-2 kere hükümeti sıkıştırabildiler o da halka yaradı. Çok sıkıştırsalar halka daha çok yarayacak ama malesef muhalefetimizin durumu da ortada.

Bu arada Osmanlı Tuğrasının kime ne zararı var onu anlamadım. Siz geçmişinizden Osmanlıdan utanıyor musunuz sayın arkadaşlar? Malesef sitenin yaş ortalaması düşük. İyice ekşiye döndü burası da.

Siz Atatürkten de utanırsınız şimdi. Biliyorsunuz ki Atatürk bir Osmanlı Subayıydı.
    bursalıali bunu beğendi.

gerivites - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    D400
    Alıntı RedCBR125 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Akp bu ülkeye çok şey kattı bunu kimse inkar edemez ama artık iyice saçmalamaya başladılar. Madem doğalgaza indirim, motosiklete köprünün ücretsiz olması veya elektrik su faturasında yardım yapabilecek bir bütçen vardı da neden bunca zamandır bunları halka vermedin??

Aynı örnek benzin zammında oldu. Seçimden önce vergiden keserek zammı engellediler seçimden sonra vergileri arttırıp zama devam ettiler...
    Geçen seçimlerde asgari ücreti arttırmamışlardı seçimi kaybedip seçimin tekrarlanacağı zaman asgari ücrete ciddi bir zam yapmışlardı.
    İnsan burada soruyor. Kardeşim madem devletin bu imkanları var da sen niye seçimden önce bunca zaman kktidardayken halka vermiyorsun da seçim kaybedeceğin zaman bunu yapıyorsun?? Bu yapılan net bir şekilde milleti Salak yerine koymaktır.

Bu arada Osmanlı Tuğrasının kime me zararı var siz geçmişinizden Osmanlıdan utanıyor musunuz sayın arkadaşlar? Malesef sitenin yaş ortalaması düşük. İyice ekşiye döndü burası da.
    akp bu ülkeye betondan başka birşey katmadı. Ekonominin hali ortada. Zengini ultra zengin, fakiri fakfakir hale getirdiler. Yandaşların hepsi dolar milyarderi.

Geçmiş ile bu kadar uğraşacağımıza geleceğe baksaydık durum farklı olurdu. Tutturmuşlar bir osmanlı sevdası, osmanlı yıkıldı gitti TC kuruldu. Biz Türküz. Türküm Doğruyum Çalışkanım diyemeyen insanların yönettiği ülkedeki azınlığız. Tarım bitmiş, beyin göçü aşmış başını gidiyor. Biz İmam Hatip Lisesi açıyoruz. Eğitim sistemi bitmiş okeye dönüyor. İşsizlik uçtu gitti. Dövizi zaten söylemeye gerek yok. Bunlardan bahseden bir akpli vekil var mı.
    Cloud, leons ve atalayalper bunu beğendiler.
    instagram.com/gerivites
    youtube.com/user/nimbus8222

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)