Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Suzuki motosiklet fiyatlarında indirime gitti!

Motovento
    REKLAM ALANI
    hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500

Suzuki, müşterilerine yeni fırsatlar kapsamında birçok indirim ve kolay ödeme yöntemleri sunduğunu açıkladı.

Suzuki'den yapılan yazılı açıklamaya göre, fırsatlar kapsamında, 2017 model tüm Suzuki motosikletler yüzde 10 nakit indirimi veya kredi kartına vade farksız 9 ay taksit seçeneğiyle satın alınabiliyor. 2018 model Suzuki motosikletlerinde ise yüzde 8 nakit indirimi yapılıyor. Ayrıca tüm yedek parça ve aksesuarlar da yüzde 30'a varan indirimlerle satılıyor. - İstanbul

Kaynak: Sondakika.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    mehmet tufan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BURGMAN
    motosiklet fiyatlarına bi bakın önce.
    kafayı yemiş hepsi ne indirimi allah aşkına ya.
    maktama bunu beğendi.

afat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF R125-->MT-25
    çok güzel %1321215616 zam %10 enflasyonla mücadele indirimi
    06Serhat ve velizrsln bunu beğendiler.

watercolours - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    speederbike
    İşte büyüyen Türkiye'nin karşısından elin gavurları bile fiyat kırmak zorunda kalıyor. İşte böyle Türkiye.
    velizrsln, MT00 ve Green Arrow bunu beğendiler.

Motosikleti
    honda cm125t ve kuba dragon 110cc
    Bunun adı indirim değil elde kalmış motorları 3.dünya pardon 5. Dünya ülkesi vatandaşlarına itelemek.
    Erkan344 ve Savaş Şen bunu beğendiler.

Motosikleti
    Dominar D400
    "Yıl sonu geldi, ellerindeki motorları eritmek için paçaları tutuştu" diyoruz biz buna.
    Elinizde nakit varsa zaten bu indirimleri yaptırabiliyorsunuz, paranın yüzü sıcak geliyor genelde.
    müsaitnick bunu beğendi.

Motosikleti
    Şu an yok..
    İşte bu bir başlangıçtır.
    Kimse almasın mecbur fiyatlar düşecek.

travel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Şu an yok.
    Alıntı Erkan344 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    İşte bu bir başlangıçtır.
    Kimse almasın mecbur fiyatlar düşecek.
    Malesef hayır.

Ben de bir şirketin tedarik departmanında çalışıyorum. Böyle uluslararası firmalarda eğer stok çok sınırlı ise belli bir negatif marj kabul edilebiliyor. Ancok stok fazla ise ve bu stok yükünden kurtulması gerekiyorsa ilgili firmanın merkezi en ürünü en kolay ve masrafsız bir şekilde başka ülkeye yönlendirebilir.

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Yav hachiko, kurban olduğum...

Yapma şöyle saçma sapan haberler, hani ponçik bir akita olmasan çok kaka konuşucam ama kıyamıyorum.

hachiko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Piaggio X9 500
    Alıntı MrMud adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yav hachiko, kurban olduğum...

Yapma şöyle saçma sapan haberler, hani ponçik bir akita olmasan çok kaka konuşucam ama kıyamıyorum.
    Hocam haberden ziyade indirim bekleyen bir çok aç kurt üyemiz var onları ilgilendirir diye paylaştım.. Bu arada manşet haber olmuş :D
    100 tlye 1300 km yol giden Volta vs5im

MrMud - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Husqvarna TE250
    Alıntı hachiko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hocam haberden ziyade indirim bekleyen bir çok aç kurt üyemiz var onları ilgilendirir diye paylaştım.. Bu arada manşet haber olmuş :D
    Ya hu bırak suzukinin indirime gitmesini, fizanada gitse bir cacık olmaz bizim ülkede suzukiden.
    Kaldi ki indirim dediği olay %200 zam sonrası %0.10 indirim.
    Adı indirim işte, yersen.
    +299 Gitmek cesaret ister, Enduro yapmak yetenek.
    Cesaret aptalda da var, ama yetenek herkeste yok...
    -MrMud

Motosikleti
    Yok
    İndirimin böylesi 😂😂😂

Motosikleti
    Artık Yok...
    haberin kendi içinde bir paradox var.. 40 bin tl limiti olan kredi kartı sahibi varmı .. yani memlekette herkes american express taşıyorda bizim mi haberimiz yok..
    Milletde para yok , olanda şu sıra sanmıyorumki gitsin motora arabaya telefona böyle lüksün lüksü şeylere harcasın ..

Ercument - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF150
    Fiyatlar bir aydır böyle zaten ortada indirim falan yok.

Motosikleti
    MT-07
    Sv650a almaya gitmiştim şişli mototaş'a. Elemana dedimki nakit alacağım ne yaparız. Liste fiyatını elime tutuşturdu. Şimdide onlara tutuşturmuşlar. İyi oldu...
    Keoma bunu beğendi.

Motosikleti
    2022 Suzuki V-Strom 650A
    SV650 45küsür. CB500F liste 42 iken bedava duruyor (gerçi reel piyasa fiyatı 39 CB500F'in...)

Motosikleti
    NC750x - 2019
    marttan sonra motor fiyatlarını hayal bile edemiyorum. heleki seçim ve fuar yakın zamanlarda olacak. hem kur artışı(seçime yakın kur artar diye tahmin ediyorum) hem 2019 model fiyatları çok hoşumuza gitmeyebilir. şu anki fiyatları arar oluruz.

Motosikleti
    Artık Yok...
    bizim arkadaş 400-500 c.c lik scooter bakıyordu ne zamandır yok majesty yok xmas400 falan derken kafasına vura vura girdim beverly500 bakıyoruz şimdi 10 bine alırız temiz 2004-2005 bir beverly.. motoru sıfırlarız bir segman atıp güzelce bir çift lastik bir detailinge veririz.. yeni sele kaplama yaptırırız. led cree ampül öne .. 3-4 bin tl harcarız 20 bin tl si cebinde kalır.. kafasına yattı şimdi temiz beverly 500 bakıyoruz..

ona kalsa 30-35 bin liralara scooter bakıyordu memur adam gidicek kredi mıredi borç harç ne gerek var.. piaggio kaya gibi makine hiç bir şey olmaz..

Keoma - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mt-125, R25 Ve Tekrar R25,Dominar 400,Mt-125 Abs
    Aynısını honda yaptı.Nc 750 s dct bakmaya gittim.48 binden 44'e düşürmüşler.Gittim 44 bine inmiş üzerine daha ne yapabiliriz nakit alacağım dedim. "Zaten zaten inmiş fiyatı daha bir şey yapamayız" dediler.1 ay sonra aradılar 40 bine gel al diye.Yok dedim sağol.

suzuki de aynı muhabbeti yapacak.Zaten nakitte bu fiyata iniyorlardır muhtemelen.Şimdi zaaten indirimdeyiz ayağına reklam yapma çabaları...Yine aynı fiyattan satmaya çalışıyorlar yani indirim felan yok.
    maktama bunu beğendi.

Thracian - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    1000-1500 TL indirimle kıllatırız artık.Ben yıllardan beri diyorum.Bütün motosiklet sürücü hepimiz bir olacağız sadece bir yıl hiç kimse motosiklet almayacak.O zaman hem vergi indirimlerini görün hem de firmalardaki indirimleri kampanyaları görün.Biz bu fiyatlardan motosiklet almaya devam ettikçe nasıl olsa bu salaklar alıyor diye devlette vergilere abanır firmalar da saçma sapan fiyatlar çekerler.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)