Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Bursada'ki Ölümlü Trafik Kazasının Görüntüleri Ortaya Çıktı

Motovento
    REKLAM ALANI
    Deadly Sto(R)m - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2022 / Mondial X-Treme Maxx 200i
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hocam markasını sormadım ama full deri bir ceketti, yelek değildi
    Hava yastikli cesitli urunler var. Mesela Clover marka tekstil ceketler var ama derisi vr mi bilmiyorum.
    2006 Honda Activa (2006-2009) > 1996 BMW F650 (2007-2008) > 2016 Mondial RX3i Evo (2016-2017) > 2006 Yamaha XT660R (2017 - 2020) > 2017 Honda CRF 250L ABS (2020 - 2021) > 2022 Mondial X-Treme Maxx 200i (2022-...)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Mondial Mc Roadracer 125 ve R6
    Alıntı foxtrot adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar peşin yükümlü olmayalım, yiten can bir motorcu kardeşimize ait dahi olsa.. bakalım bilirkişi ne diyecek duruma.. araba sürücüsü aynadan görüp kaçmaya çalışmış olabilir.. merhum abimiz de yol daha geniş diye sağdan gelirken son anda aracın öteki yanından geçmeye çalışmış olabilir. hiç tanımadığınız bir kişi eğlenmeye çıkmış.. ortada hiç sebep yokken ne diye birinin canına kast etsin.. arabalı arkadaşın da gecesi gündüzü mahvoldu kime neyin havasını atsın..araçtaki kişilerin de suriyeli vs. olması bir ön yargıya dönüştürmüş olabilir algınızı.. velhasıl emin olduğum tek bir şey var motorcu arkadaş arabadan daha hızlı olmasaydı bu kaza yaşanmazdı..

bir arkadaşımın da başına geldi kendi aracıyla buna benzer bir şey.. köy yolunda giderken arkadan çok süratli gelen sürekli z çizen sarhoş birinden kaçayım derken mıcıra girip bariyere bindirdi arabayı pert etti.. Allahtan sadece maddi zarar oluştu. durum buna benzer bir şey de olabilir..
    Motorun geldiği yöne kırınca kaçmış mı oluyor?
    Kameradan görünen oda... 1. videoyu izleyin bence.

Motosikleti
    Dominar 400 - V15
    Dostlar. Sevdiklerinizin yanında olun kimsenin kalbini kırmayın. Hayat ufacık bir andan itibaret.

Tufan'ın mezarına toprak atanlardan birisi olarak yazıyorum bunları. Kimin 1 kuruş değeri olmayan keyfine kurban olacağımız belli değil.

Ben boyun ve omur korumasi icin bunu kullaniuorum https://youtu.be/tgJVT8PzR7c

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)